Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kuidas konto kustutada?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kuidas konto kustutada? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas konto kustutada?   Kuidas konto kustutada? Icon_minitimeLaup Okt 30, 2010 4:17 pm

Minugi poolest võib selle teema kustutada, palun vaid vastust - kuidas oma konto kustutada?
Aaa...miks see foorum järsku poolenisti soome keeles on? rendeer

ladyanthro22@gmail.com
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Kuidas konto kustutada? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas konto kustutada?   Kuidas konto kustutada? Icon_minitimeEsm Nov 01, 2010 8:21 pm

Noh, sai villand meist, jah? lol!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kuidas konto kustutada? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas konto kustutada?   Kuidas konto kustutada? Icon_minitimeEsm Nov 01, 2010 9:01 pm

Hannah kirjutas:
Noh, sai villand meist, jah? lol!


Ei, ei saanud villand. Võtsin ühe suurpuhastuse ette ja kustutan kõik leheküljed ja kontod, mida ma aktiivselt ei kasuta.
Kuid kuidas kontot kustutada, seda sa ei tea? Wink
Tagasi üles Go down
Admin
Admin



Postituste arv : 251
Join date : 26/08/2008

Kuidas konto kustutada? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas konto kustutada?   Kuidas konto kustutada? Icon_minitimeTeis Nov 02, 2010 1:03 am

Siiani olen mina kõigi soovijate kontod kustutanud. Muud võimalust ei paista olevat.
Kas oled kindel et soovid meite hulgast lahkuda? Kui jah, siis anna teada, saab tehtud.

Soome keele kohta ei oska öelda. Võtan asja uurimise kätte.
Tagasi üles Go down
https://islamifoorum.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kuidas konto kustutada? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas konto kustutada?   Kuidas konto kustutada? Icon_minitimeTeis Nov 02, 2010 1:53 am

Admin kirjutas:
Siiani olen mina kõigi soovijate kontod kustutanud. Muud võimalust ei paista olevat.
Kas oled kindel et soovid meite hulgast lahkuda? Kui jah, siis anna teada, saab tehtud.

Soome keele kohta ei oska öelda. Võtan asja uurimise kätte.

Jah, olen kindel Smile Kui ma foorumit reaalselt ei kasuta, siis pole ju mõtet kontot hoida - nagunii lõpuks ei mäleta enam ei kasutajatunnust ega parooli
geek

Aitäh Smile
Tagasi üles Go down
Admin
Admin



Postituste arv : 251
Join date : 26/08/2008

Kuidas konto kustutada? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas konto kustutada?   Kuidas konto kustutada? Icon_minitimeTeis Nov 02, 2010 2:18 am

Konto sai kustutatud, nagu paluti.
Tagasi üles Go down
https://islamifoorum.forum.co.ee
Sponsored content





Kuidas konto kustutada? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas konto kustutada?   Kuidas konto kustutada? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuidas konto kustutada?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kas ja kuidas?
» VF:Kuidas te palvetate?
» VF: Kuidas suhtute usu vahetamisesse?
» VF :Kuidas Koraan selgitab iseennast?
» VF: Kuidas suhtute teiste religioonide tunnistajatesse?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Arvamused, mõtted, küsimused-
Hüppa: