Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 The Devil's Advocate

Go down 
2 posters
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

The Devil's Advocate Empty
PostitaminePealkiri: The Devil's Advocate   The Devil's Advocate Icon_minitimeNelj Sept 04, 2008 11:52 pm

Juhtusin täna õhtul nägema lihtsalt võrratu poindiga filmi, mida ma lihtsalt pean teie kõigiga ka jagama Smile Need, kes Eestis elavad, ehk nägid juhuslikult ise ka seda, aga soovitan teil tõmmata see kuskilt alla. Film on siis The Devil's Advocate (Keanu Reeves). Räägib sellest, kuidas saatan meid mõjutab elus, ilma et me ise sellest arugi saaksime vahel ja annab meile tihti märku, millele me oma uhkusest/edevusest/rumalusest mõnikord tähelepanugi ei oska pöörata. Tõsiselt hea süzeega ja edasi antud tänapäeva motiividega. Nõuab pidevat jälgimist, et filmi lõpus välja tulevale poindile pihta saada kogu täiega Smile Mul võttis kananaha ihule Razz KINDLASTI VAADAKE!!! lol!

Siia juurde üks hästi huvitav värss, mille ma ka täna leidsin ja mida võiks meenutada pärast filmi vaatamist Smile

25:28 Oh my calamity, I wish I did not take so and so (as) a faithful, close friend.
25:29 He had misguided me from the reminder after when (it) came to me. And the devil was to the human/mankind a disaster/letting down. Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

The Devil's Advocate Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Devil's Advocate   The Devil's Advocate Icon_minitimeLaup Sept 20, 2008 6:07 pm

Ma huvi pärast küsin, kas keegi on jõudnud vaadata ka juba seda filmi siin? Razz
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

The Devil's Advocate Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Devil's Advocate   The Devil's Advocate Icon_minitimeLaup Sept 20, 2008 9:46 pm

seda on telekast mitu korda näidatud
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Sponsored content





The Devil's Advocate Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Devil's Advocate   The Devil's Advocate Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
The Devil's Advocate
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Leiud Internetist :: Videod-
Hüppa: