Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kihluse katkestamine

Go down 
2 posters
AutorTeade
heleri




Postituste arv : 2
Join date : 19/07/2011
Asukoht : Dublin

kihluse katkestamine Empty
PostitaminePealkiri: kihluse katkestamine   kihluse katkestamine Icon_minitimeTeis Juul 19, 2011 4:07 pm

Kas keegi oskab nõu anda kuidas katkestada juba korraldatud kihlust, tegemist siis vanematepoolse survega?
Tagasi üles Go down
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

kihluse katkestamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: kihluse katkestamine   kihluse katkestamine Icon_minitimeNelj Juul 28, 2011 12:50 pm

Millise kihlusega on tegemist, kas Islami kihlusega voi muidu.Tahaks rohkem teada, siis ehk oskaks paremini vastata
Tagasi üles Go down
heleri




Postituste arv : 2
Join date : 19/07/2011
Asukoht : Dublin

kihluse katkestamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: kihluse katkestamine   kihluse katkestamine Icon_minitimeReede Juul 29, 2011 11:05 am

Kadri kirjutas:
Millise kihlusega on tegemist, kas Islami kihlusega voi muidu.Tahaks rohkem teada, siis ehk oskaks paremini vastata
Tänud,
Tegemist tüüpilise islami kihlusega kus vanemad otsustasid kellega tuleb abielluda. Olen suhtes pakistanist pärit noormehega, meie suhe on kestnud pea viis aastat, olen ka ise pakistanis käinud ja tema eestis. Kuna olen temast veidi vanem, lahutatud ja mul on lapsed siis tema sugulased ei aksepteeri meie suhet ja olukord selline, et tal on valida kas mina või perekond.
Samas nii tahaks uskuda, et tal on mingi võimalus siiski seda abielu vältida rahumeelsel teel.
Ta on püüdnud vanematega korduvalt sel teemal rääkida aga praeguseks on suhted nii teravaks läinud, et oma emaga ta üldse ei räägi. Oleme plaaninud ise abielluda aga teise naise staatust ma ka nagu ei tahaks.
Olen ka ise lugenud palju islami kohta aga lahendust mind vaevavale probleemile ikka ei näe.... Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

kihluse katkestamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: kihluse katkestamine   kihluse katkestamine Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 6:52 pm

Tegelikult Islamis ei saa kedagi sundida kellegiga abielluma, seega on nende vanemate otsus lihtsalt oma looming. Samas kysiks et kuidas see kihlus korraldati ja kaua see on olnud neil? Ja kumb neile vanematele rohkem pinnuks silmis on kas See et teie abiellute voi peab mees kindlasti tolle teise naisega abielluma et sina teise naisena neile probleem pole. Keeruline on selles suhtes et pole ju kerge kellegi tahet muuta. Kuigi neil ei tohiks olla mingit oigust otsustada kellega poeg abiellub.
Mulle meenub yks lugu kunagi ajakirjandusest; kus tegemist oli ka mehega Pakistanist ja naine oli lahutatud eelnevalt ja 4 lapse ema inglanna. Naine oli juba rase sellest mehest kui sugulased kutsusid mehe Pakistani, mees lakski kuulekana. Seal voet talt pass ara et ta ei saaks tagasi Inglismaale soita. Naine oli loomuliut meeleheital aga tal onnestus kuidagi interneti kaudu ja mingi organisatsiooni teel talle raha saata ja pass muretseda ja nii saigi mees soita Inglisaale, kus nad onnelikult abiellusid.
Tahaks sind aidata kyll, loodan et sellest vastusest on natukenegi kasu .Loodan et teie lugu lopeb ka onnelikult. Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kihluse katkestamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: kihluse katkestamine   kihluse katkestamine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
kihluse katkestamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Arvamused, mõtted, küsimused-
Hüppa: