Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 motivatsiooni kõne

Go down 
3 posters
AutorTeade
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

motivatsiooni kõne Empty
PostitaminePealkiri: motivatsiooni kõne   motivatsiooni kõne Icon_minitimeLaup Sept 20, 2008 11:17 pm

Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

motivatsiooni kõne Empty
PostitaminePealkiri: Re: motivatsiooni kõne   motivatsiooni kõne Icon_minitimeLaup Sept 20, 2008 11:36 pm

huvitav. vaga huvitav kone.
vaga hea point on teha, mida armastad yle koige ja jargida oma intuitsiooni. Ma pole mitte kunagi pidanud kahetsema, kui oma intuitsiooni olen jarginud. Ent alati kui seda ignoreerinud olen, on see ennast kurjalt katte maksnud.. Selle tegelase naide on suureparane
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

motivatsiooni kõne Empty
PostitaminePealkiri: Re: motivatsiooni kõne   motivatsiooni kõne Icon_minitimePüh Sept 21, 2008 12:03 am

See oli tõesti õpetlik. Just eriti see, et me ei mõtle tegelikult nii palju sellele, et surm võib iga hetk meil ukse taga olla. Sest kui me seda realiseeriksime omale, võiksime ka palju produktiivsemalt elada. Teine mõte, mis mulel väga meeldis ja millega ma NII nõustun kohe, on see, et kunagi ei tasu hakata kiruma asju, mis halvasti lähevad elus, sest kunagi ei või teada, milleks nad osutuvad ja mida head hiljem toovad. Mul on hästi palju kogemusi sellega elus olnud.
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

motivatsiooni kõne Empty
PostitaminePealkiri: Re: motivatsiooni kõne   motivatsiooni kõne Icon_minitimePüh Sept 21, 2008 12:16 am

mulle meeldis see mõte: "kui täna oleks mu elu viimane päev, kas ma tahaksin teha seda, mida ma olen täna tegema hakkamas. ja kui vastus on olnud 'ei', siis olen teadnud, et pean muutma midagi"
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

motivatsiooni kõne Empty
PostitaminePealkiri: Re: motivatsiooni kõne   motivatsiooni kõne Icon_minitimePüh Sept 21, 2008 12:33 am

Just! Tuleb otsida niikaua, kuni leida omale armastatud tegevus ning otsingutega mitte alla anda. Siis võib iga päev sellel küsimusele jaatavalt vastata Smile
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

motivatsiooni kõne Empty
PostitaminePealkiri: Re: motivatsiooni kõne   motivatsiooni kõne Icon_minitimePüh Sept 21, 2008 1:19 am

tarmo kirjutas:
mulle meeldis see mõte: "kui täna oleks mu elu viimane päev, kas ma tahaksin teha seda, mida ma olen täna tegema hakkamas. ja kui vastus on olnud 'ei', siis olen teadnud, et pean muutma midagi"

jah, see on edasiviiv mote toepoolest. iniemsed teevad palju rumalusi eeldusel et aega kyll ja kyll ma homme teen Smile
if tomorrow never comes.. oli yks tore laul selline.. et kui homset ei tulegi. ja tosi ta on, inimesed kaotavad oma elu koige kummalisemates olukordades ja igas vanuses inimesed surevad..

maletan et esimest korda tutvusin selle mottega castaneda raamatuid lugedes. Ka seal oli palju rohutatud justnimelt surmale ja sellele, et see voib tulla igal ajal.. et inimesed kipuvad ara unustama et nad pole igavesed..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





motivatsiooni kõne Empty
PostitaminePealkiri: Re: motivatsiooni kõne   motivatsiooni kõne Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
motivatsiooni kõne
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Leiud Internetist :: Videod-
Hüppa: