Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Telegonos.

Go down 
4 posters
AutorTeade
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimeLaup Sept 27, 2008 3:28 pm

Seda sõna ei leia te sõnastikest , „Microsoft Word“-ist , ta on tundmatu mõiste kaasaegses meditsiinis ja ehkki sõna telegonost nagu ei eksisteeriks , on ta nähtus kui selline objektiivne reaalsus .

Telegonos – Kreeka mütoloogias Odysseuse ja Kirke poeg , kes isast eemal kasvades ei tundnud teda . Isa otsima minnes tappis ta tahtmatult . Siit ka kreekakeelne mõiste -telegonos -“sündinud kaugel oma isast“ .

Juba 19 saj.bioloogid ja koduloomi aretavad praktikud teadsid nähtust , mida nimetati telegoniaks . Selle sõna bioloogilist olemust seletan konkreetsete näidete varal . 1)On teada katsed , mida viis 19saj. Keskpaigas läbi Darwini sõber lord Morton . Viimane , olles innustatud oma kuulsast sõbrast , otsustas samuti bioloogiale pühenduda . Ta andis oma puhtaverelise inglise mära sebrale „mehele“ . Munarakkude ja spermatosoidide sobimatuse tõttu järglasi ei sündinud , kuid seejärel puhtatõulisele inglise täkule „mehele“ minnes , sünnitas mära inglise varsa , kel olid sebra triibud ! Seega oli sel varsal sisuliselt kaks isa , inglise täkkhobune sperma järgi (sisuliselt) ja sebratäkk (bioloogiliselt) . 2)On teada skandaal , mis toimus Moskva Riiklikus Ülikoolis (MGU) . Ühel „eliitperest“ pärit bioloogiakateedri aspirandil sündis neegrilaps . MGU-s õpib palju neegreid , kuid huvitav on see , et nii lapse ema , kui isa olid valged ja ema vandus pühalikult , et pole oma meest kellegagi petnud . Meedikud asusid õnnetu aspirandi kaitsele , öeldes - „seda juhtub mõnikord looduses „ . Kuid edaspidi selgus , et kangelannal oli kunagi enne oma valget meest kursusekaaslane – armuke -neeger .

Ja siis tuletasid bioloogid meelde ammu „unustatud“ (või kunstlikult unustusse heidetud) ja ametliku teaduse poolt välja naerdud nähtuse – telegonia . Mille järgi emase järglastele mõjuvad kõik eelnevad isased kokku ühel või teisel moel , olenemata sellest , oli neil siis selle emasega järglasi , või polnud . Üle maailma toimunud paljude uuringute tulemusel (enne 1960) oli selgitatud , et telegonia efekt laieneb samuti inimestele , nagu kõigile kõrgelt organiseeritud bioloogilistele liikidele . Kui ema viljastamisele eelnesid suguühted ühe , või rohkemate partneritega väljaspool lapse sisulist isa , isegi kui kasutati preservatiivi või teisi rasestumisvastaseid vahendeid , tehti mikro , makro aborte , siis suguühte protsessis toimus partnerite bioväljade ühtesulamine , mille tagajärjel sellest naisest sündinud lapsel on lisaks sisulise isa pärandatud kromosoomidele ka palju teisi isasid telegonia järgi , kellelt ta võib biovälja tasandil formeerunud materiaalseid struktuure pärandina väga palju saada . Palju lapsi sünnib väljaspool perekonda , justnagu oma isadest kaugel . Kuid kaasajal sünnib veelgi rohkem lapsi „kaugel“ ühest , või paljudest oma isadest -isadest telegonia järgi , mis oleks nagu loomulik andam ema juhusuhetele enne lapse sündi .

Nähtavasti ei antud sellele nähtusele asjata telegonia nimeks Odysseuse poja järgi , kes oma isa huku põhjustas .Nimelt on asi selles , et telegonia , kui bioväljaline nähtus on ohtlik MITTE AINULT järeltulijatele (müüdi järgi ei tarvitse järeltulijad tunda oma vanemaid ) , vaid ka vanematele endile . Biovälja olemus telegonia järgi avaneb järglastes psühhika formeerumisel väärastunud kombel , seetõttu võivad emad ja isad end oma järglastes mitte ära tunda ja vastupidi , lapsed võivad tunda end oma vanemate suhtes võõrastena . Teisest küljest , telegonia on vanemlike omaduste väljendumine järglastes , mistõttu ta võib väljenduda väga paljudes variantides (nagu ka müüdi variant) .Päranduda võivad mitte ainult esimese seksuaalpartneri välised tunnused , vaid ka tema haigused ( psühhilised haigused , verehaigused jne.) . On teoreetiliselt võimalik ja katseliselt tõestatud , et mitte kogu geneetilist informatsiooni ei anta edasi spermatosoidide kromosoomidega , suur osa geneetilisest infost edastatakse BIOVÄLJA KAUDU ! Biovälja kaudu , mis toimib KAHESUUNALISELT ja mõjutab MÕLEMAT partnerit . Sellest ei päästa preservatiivid , ei abordid , ega muud rasestumisvastased vahendid kokku . Kui kaasaegne meditsiin oskab enam-vähem korrektselt eemaldada loote , siis ei oska ta kuidagi aidata „lõbusat elu „ elanud ema bioväljade puhastamisel .

Kuivõrd iga seksuaalpartner , olles telegonia järgi üks paljudest isadest , omab omanäolist organismi ehitust , mis erines teistest isadest , siis järglase organism võib väljenduda KÕIGIS nendes erinevates informatsioonimoodulite sobimatuses üksteisega . ST . Üleüldises organite paiknevuses võib olla assümeetria (laiemalt levinud selgroo kõverustes) .

Nii , kui see oli kindlaks tehtud , nii ka olid edasised uuringud ja publikatsioonid salastatud . Mõtlemiseks küsimus --MILLEKS ???

Lõpetuseks , näiteks üks katse mis peaks mõtlema panema .

1985 a. Viidi ühes füüsika laboris läbi katse , mis pidi selgitama DNA molekulide massi , suurust , jne. laserspektroskoobi abil . Olles „pildistanud“ mõned spektrid võeti aparaadist välja DNA -d sisaldav „leht“ ja hajameelsusest asendati see puhta „lehega“ . Viga märgates taheti teha asendus , kuid juhuslik pilk displeile muutis otsust . See näitas endiselt DNA spektrit , kuigi vähe nõrgema signaaliga . Vea välistamiseks puhastati kogu aparatuur ja ruum piinlikult puhtaks . DNA spektrid kadusid , kuid ilmusid taas 3-4 minuti jooksul . Tundus , et neid on võimatu hävitada , mis ka hilisemate katsetega tõestus . DNA eemaldamisel jääb aparaati tema fantoom (nähtamatu materiaalne jälg) DNA molekulidest !
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimeLaup Sept 27, 2008 5:14 pm

vaga huvitav artikkel ja kasulik teada. Jarjekordne naide sellest, kui targad kasud on koraanis - valtida abieluvaliseid seksuaalsuhteid..

Tulid meelde Castaneda raamatud, mida ammu lugesin. Sealgi oli soovitatud valtida intiimsuhteid rohkem kui yhe partneriga. Eriti rohutati selle ohtlikkust naisele, kuna energeetilisel tasemel pidi suguyhte labi jatma mees teatud energiakiud naise energiakehasse, mis jaavad sinna umbes 7 aastaks. Kusjuures see pidi olema pohjuseks, miks umbes ajal kus eelmise intiimsuhte lopust 7 aastat mooda saab, tekib naisel-mehel tugev seksuaalne tomme teineteise suhtes. Millele vastu pidades ja mitte jarele andes pidi nende energeetiline side katkema. Samas kui need, kes vastu ei pea ja uuesti nii-oelda armudes suguyhtesse astuvad, pikendavad energeetilist sidet jallegi umbes 7 aasta vorra..
Sealse teooria jargi pidi naine olema nn "energiadoonor", nii et mida rohkem naisel mehi on olnud, seda rohkem ta oma energiakeha seelabi kurnab..

Vaga huvitavad ideed olid ja eks ma siiamaani jalgin oma tuttavate peal, kuidas peab paika. Ja paistab et mingi toetera on neiski lugudes..
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimeLaup Sept 27, 2008 9:02 pm

Wow! Tõesti põnev teema... poleks arvanudki, et selline asi ka looduses võimalik on. Ainult et ma ei saanud aru sellest, miks seda infot varjata on vaja? Kellele see kasulik/kahjulik on?

Mis mind veel mõtlema pani, on see, et huvitav, mis hetkest bioväljad partnerite vahel ühte hakkavad sulama. Kas selleks peab tõesti olema sõna otseses mõttes vahekorras, või ehk piisab ka vähemast selleks, et naise organism juba mõjutatud saaks? No ma ei mõtle muidugi käest kinni hoidmist või diivanil kõrvuti istumist Very Happy Ikkagi pisut intiimsemat värki. Sest bioväli ei ole ju spermatosoididega minu loogika järgi seotud. Bioväljad on ikkagi kuidagi energiaga/auraga/energiavooludega suhestatud.
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimeLaup Sept 27, 2008 10:14 pm

Hannah kirjutas:
Ainult et ma ei saanud aru sellest, miks seda infot varjata on vaja? Kellele see kasulik/kahjulik on?
dont ask Smile
copy-paste
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimeLaup Sept 27, 2008 10:23 pm

no aga ringiaelemisest tulenevad suguhaigused toidavad paljusid inimesi.. ravimid, gynekoloogid, jne jne samuti dna testid isaduse tuvastamiseks jne peale koige muu muutuvad inimesed oma seksuaalsuse orjadeks ja ei motlegi hiljem enam korgemate ja vaimsemate sihtide peale nagu naiteks vaimne areng.. sellisest kaitumisest tekkinud probleemikesed aitavad inimesi siduda rohkem maisega ja tekitavad parajat stressi, mille pealt siis alkot ja muud kangemat kraami myya jne jne
Tagasi üles Go down
katlino

katlino


Postituste arv : 148
Join date : 27/08/2008

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimeLaup Sept 27, 2008 10:27 pm

Tarmo, kust sa selle materjali leidsid? Väga huvitav, aga nati kahtlane. Ma ei suutnud googeldades midagi leida..
Tagasi üles Go down
http://www.looduskalender.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimeLaup Sept 27, 2008 10:33 pm

katlino kirjutas:
Siiri, kust sa selle materjali leidsid? Väga huvitav, aga nati kahtlane. Ma ei suutnud googeldades midagi leida..

netis ei olegi. ma loen raamatuid ka Wink otsi raamatukogust carlos castaneda teoseid. tegu yhe antropoloogi uurimusega indiaanlastest ja nende noidadest ja nende maailmast. ponev lugemine. Koraani valguses on ilusasti naha nende teooria norgad kohad, aga motlemisainet annab kyll. Vota kui toredat muinasjuttu..

Kuigi kunagi sai paris palju jargi proovitud ka ja pohimotteliselt nii palju kui mina proovisin, see asi toimib, millest seal kirjutatakse Smile

see inf on kahtlane jah, aga samas yks huvitav voimalus. Ma ei vota seda kui 100% tode, ent omal ajal andis see piisava hoiatuse, et hoiduda juhuslike intiimsuhete eest ning oodata seda, kellega valmis abielluma Wink Asja point oli et see on naisele ja just eriti naisele kahjulik ja energiat raiskav tegevus.

koraaniski ju kirjas et kuula mida raagitakse ja jargi parimat. umbes nende pohimotete jargi olen kogu aeg pyydnud elada ja pole pidanud veel kahetsema, tanu Jumalale Smile
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimeLaup Sept 27, 2008 11:18 pm

katlino kirjutas:
Tarmo, kust sa selle materjali leidsid? Väga huvitav, aga nati kahtlane. Ma ei suutnud googeldades midagi leida..

http://syndikaat.ee/komm.php?uID=2458&lang=est
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimeLaup Sept 27, 2008 11:50 pm

Shocked

Katlino, mida sa sinna tapselt kirjutasid? mul hakkab juba tekkima kahtlusi oma terves moistuses Smile olen ysna kindel et algul oli seal "siiri", kuidas see nyyd "tarmoks" muutus su postituses??? kusjuures ma panin tsitaadi ju otse sinu postitusest Very Happy kas sa muutsid sel ajal ara, kui ma vastust kribasin?? hihii misiganes Smile Wink Very Happy

kena ohtu jatku! cheers
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimePüh Sept 28, 2008 12:55 am

Humanly mistake! Very Happy:D
Tagasi üles Go down
katlino

katlino


Postituste arv : 148
Join date : 27/08/2008

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimePüh Sept 28, 2008 9:35 am

Tänud Siiri ja Tarmo ;-) Heheh.. ma alguses kirjutasin Siiri ja siis lehele tagasi minnes avastasin, et ikka Tarmo kirjutas ja siis parandasin ära. Nii et mõistusega sul kõik korras, Siiri, ja see töötab äärmiselt kiirelt, sest kahe nime vahetamine ei võtnud rohkem kui 30 sek.
Tagasi üles Go down
http://www.looduskalender.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitimePüh Sept 28, 2008 10:42 am

lol! lol! lol!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Telegonos. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Telegonos.   Telegonos. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Telegonos.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Koraani seadused, käitumine :: Tervis-
Hüppa: