Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 OTSING - mõtetu

Go down 
3 posters
AutorTeade
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

OTSING - mõtetu Empty
PostitaminePealkiri: OTSING - mõtetu   OTSING - mõtetu Icon_minitimeReede Okt 17, 2008 1:16 pm

otsing on siin täiesti mõtetu. proovisin ühte teemat jätkata aga ei mäleta enam kus sellest asjast juttu oli, kasutasin otsingut ja ei midagi. igast asendist ei midagi. isegi nii lihtsat sõna nagu "ta" ei ole võimalik leida Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

OTSING - mõtetu Empty
PostitaminePealkiri: Re: OTSING - mõtetu   OTSING - mõtetu Icon_minitimeReede Okt 17, 2008 1:19 pm

on kyll jah. aga selles osas ei saa ise midagi teha ka Sad olen ka paar korda tulutult pyydnud kasutada.. selles mottes paistis eelmine foorum olevat asjalikum..

mis teemat otsid? akki moni teine maletab mis see oli?

ma ise motlen, et ehk oleks lahenduseks variant, kus teemade pealkirjad postituste sisuga vastavusse viia ja vajadusel pealkirja infot lisada. mida arvad?
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

OTSING - mõtetu Empty
PostitaminePealkiri: Re: OTSING - mõtetu   OTSING - mõtetu Icon_minitimeReede Okt 17, 2008 1:38 pm

unenägudega seoses siin alles lähipäevil midagi rääkisime.
eks ma leiaks selle otsimise peale ise ka üles Very Happy niiet ära otsima hakka, kui kohe tead, siis -... Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

OTSING - mõtetu Empty
PostitaminePealkiri: Re: OTSING - mõtetu   OTSING - mõtetu Icon_minitimeReede Okt 17, 2008 1:58 pm

kusjuures ma tana just nagin seda teemat.. minu postitus oli viimane selles.. aga ei maleta milline see oli. pyydsin otsida ka aga ei leidnud No
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

OTSING - mõtetu Empty
PostitaminePealkiri: Re: OTSING - mõtetu   OTSING - mõtetu Icon_minitimeReede Okt 17, 2008 5:16 pm

Üks koht kus rääkisime sellest teemast, oli "Paastumine, palveränd ja kalender" teema all ja sealt edasi Ramadanist ja palverannakust. Teine, mis oli veidi varem, oli teema "Kuidas Aabraham oma poega oli ohverdamas" Koraaniõpetuste all Smile

Muide, see on naljakas Very Happy Ma just alles mõni päev tagasi otsisin teemat kurja silma kohta ja ei leidnud tükk aega. Panin otsingusse sõna "kuri" ja kohe leidsin Very Happy Ja siis veel kiitsin seda otsingusüsteemi, et töötab nii hästi Very Happy
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

OTSING - mõtetu Empty
PostitaminePealkiri: Re: OTSING - mõtetu   OTSING - mõtetu Icon_minitimeReede Okt 17, 2008 5:44 pm

Smile
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Sponsored content





OTSING - mõtetu Empty
PostitaminePealkiri: Re: OTSING - mõtetu   OTSING - mõtetu Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
OTSING - mõtetu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» VF: Koraani otsing & Koraani oppimiseks materjale

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Informatsioon, kommentaarid islam.planet.ee lehe kohta :: Teated, Kodukord, Probleemid, Küsimused, Ettepanekud-
Hüppa: