Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Naljakas kirjavahetus :)

Go down 
3 posters
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Naljakas kirjavahetus :) Empty
PostitaminePealkiri: Naljakas kirjavahetus :)   Naljakas kirjavahetus :) Icon_minitimeNelj Nov 13, 2008 12:28 pm

Ma ei tea, kas administraator lubab mul postitada siia foorumisse ka muud peale religioossete teemade What a Face, aga ma tahtsin jagada teiega üht naljakat kirjavahetust, mille mulle üks sõber alles hiljuti saatis Very Happy

http://people.msoe.edu/~gormand/canihavemyspiderbackot3.gif

Algul avaneb ta väikeselt, aga kui vajutate pildirea peale, siis läheb suuremaks.


Irw rabbit
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Naljakas kirjavahetus :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljakas kirjavahetus :)   Naljakas kirjavahetus :) Icon_minitimeNelj Nov 13, 2008 1:39 pm

haahaaahaaa Smile eriliselt andekas Smile
Tagasi üles Go down
Margit

Margit


Postituste arv : 114
Join date : 26/08/2008
Ikä : 38

Naljakas kirjavahetus :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljakas kirjavahetus :)   Naljakas kirjavahetus :) Icon_minitimeNelj Nov 13, 2008 5:04 pm

Very Happy väga hea!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Naljakas kirjavahetus :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljakas kirjavahetus :)   Naljakas kirjavahetus :) Icon_minitimeNelj Nov 13, 2008 6:14 pm

Mind paneb imetlema selle Jane'i kannatlikkus ja suutlikkus viisakaks jääda Laughing Kas te suudate ette kujutada, et keegi eestlastest kuskil ettevõttes nii käituda suudaks? Laughing
Tagasi üles Go down
Margit

Margit


Postituste arv : 114
Join date : 26/08/2008
Ikä : 38

Naljakas kirjavahetus :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljakas kirjavahetus :)   Naljakas kirjavahetus :) Icon_minitimeNelj Nov 13, 2008 10:28 pm

muideks on: https://www.youtube.com/watch?v=Up5bAKgoQ_k
väga kannatlik teenindaja Smile
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Naljakas kirjavahetus :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljakas kirjavahetus :)   Naljakas kirjavahetus :) Icon_minitimeReede Nov 14, 2008 1:08 pm

IIIRRRWWWW lol! lol! lol! lol! See on ikka eriti andekas vanataat Very Happy:D:D Tõepoolest, au sellele naisele ja tema kannatusele!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Naljakas kirjavahetus :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljakas kirjavahetus :)   Naljakas kirjavahetus :) Icon_minitimeReede Nov 14, 2008 3:27 pm

kas see vanamees oli ehe? voi mingi tyngakone ?Very Happy Aga nii lahe on kannatlikke inimesi kuulata Wink
Tagasi üles Go down
Margit

Margit


Postituste arv : 114
Join date : 26/08/2008
Ikä : 38

Naljakas kirjavahetus :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljakas kirjavahetus :)   Naljakas kirjavahetus :) Icon_minitimeReede Nov 14, 2008 9:32 pm

no minu meelest oli küll ikka täitsa ehe! Smile aga jõudu ja kannatlikust kõigile teenindajatele. cheers
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Naljakas kirjavahetus :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljakas kirjavahetus :)   Naljakas kirjavahetus :) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Naljakas kirjavahetus :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Naljakas kass :D

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Leiud Internetist :: Lingid-
Hüppa: