Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Eutanaasia

Go down 
+2
Siiri
Hannah
6 posters
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimePüh Nov 30, 2008 12:52 pm

Kuidas suhtute teie sellesse, kui inimene võtab iseendalt või kelleltki teiselt elu selleks, et suuri piinu vältida, samal ajal kui koraanis on enesetapp ja tapmine suur patt?
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeEsm Dets 01, 2008 2:19 pm

Anybody? Very Happy
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeEsm Dets 01, 2008 3:51 pm

Koraanis pole enesetapu kohta erandit antud...
Tagasi üles Go down
katlino

katlino


Postituste arv : 148
Join date : 27/08/2008

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeTeis Dets 02, 2008 3:06 pm

Siiri kirjutas:
Koraanis pole enesetapu kohta erandit antud...

4:29 O you who believe, do not consume your money between you unjustly, except through a trade which is mutually agreed by you. And do not kill yourselves; God is Merciful towards you.
4:30 And whoever does so out of animosity and transgression, We will cast him to a Fire; and this for God is very easy.

Lisaks veel kaudsem värss:

2:195 “Do not put yourself to destruction with your own hands”
Tagasi üles Go down
http://www.looduskalender.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeTeis Dets 02, 2008 6:13 pm

26:78-80 See, kes mind lõi, Tema juhib mind. Tema toidab ja joodab mind. Ja kui ma jään haigeks, siis Tema on see, kes ravib mind

38:41 Remember our servant Job: he called upon his Lord, "The devil has afflicted me with hardship and pain."

Jumal on koikvoimas ja on kindlasti voimeline meid valudest ja piinadest vabastama.

Need varsid, mis raagivad et koik halb on meie endi tegude tagajarg - eks valugi ju ole lihtsalt organismi teatud lainele haalestumise seisund. Selles valguses vaadatuna voib kaduda valu sama ruttu nagu tuligi. Lihtsalt tuleb haalestada end uuele lainele.

Joosepi isa ju jai suurest kurvastamisest pimedaks. Ja piisas vaid tema poja sargist, tema poja lohnast, et silmanagemine taastus ja suht ruttu. See aitas tal tagasi tulla vastavale lainele, mis on nagemiseks vajalik Smile
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeKolm Dets 03, 2008 1:23 pm

Ometi on ju palju juhtumeid, kus inimesed suurte õnnetuste tagajärjel valudesse piinlema jäävad ja mis ei sõltu nendest endast. No ma ei tea, kui kindlad teie olete selles, et inimene saab enda mõtted valult eemale viia, kui selle valu põhjustajaks on näiteks ravimatu ajukasvaja, põletushaavad(üle 30% kehast, mis on niikuinii surmaga lõppev), ravimatu leukeemia vm? Selge see, et inimene saab neid oma mõtetega vältida, aga mida teha siis, kui taoline olukord juba käes on? Kas tõesti peabki inimene piinlema jääma? See ei tundu kuidagi loogilisena, et see Jumala plaan oli enesetapu keeldu meieni saates.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeKolm Dets 03, 2008 2:54 pm

elus on piisavalt nn "imesid" juhtunud, mis arstide ennustuste vastaselt toiminud.

Jumal on loonud inimesed taiuslikena. Muu hulgas tahendab see seda, et inimese rakud on voimelised end ise parandama. Ja mottemaailmal on selle juures vaga suur osa. Rakud on oma olemuselt energia nagu ka meie motted. Seega Koik soltub sellest, mida me motleme, kui haigus juba kaes. Kas oleme nous arsti ennustusega, et see on lopu algus, voi hoopiski palume Jumalat et Ta meid aitaks. Ja usume et aitabki. Usk on siinkohal vaga vaga tahtis element. Usk ja lootus on need, mis aitavad tervenemisele kaasa. Ja vastupidi: vota inimeselt ara usk ja lootus (nagu arstid, kes lahkelt ennustavad stiilis sul veel paar kuud elada jaanud) ja ta lihtsalt kustub..

vahi puhul tapab inimesi eelkoige just see hirm. Nii monelgi juhul inimene elab vahiga mona aega ja koik on ok. isegi valuga tuleb toime. Saab teada et tal on vahk ja ta murdub. Olen seda ise nainud oma lahedaste pealt.. Anna talle tagasi usk ja paranemislootus ja koik saab korda.

On inimesi, kes on vaga kaugele arenenud vahist saanud terveks ainult ette kujutades endale, kuidas valged verelibled tapavad vahirakke ja kuidas asemele kasvavad uued terved rakud. Ja arstide suureks imestuseks vahk taandubki.

Juba onnetustesse sattumine on inimese enda tegude tagajarg. Loomulikult soltub see inimestest endist. Ja kui see juba juhtunud on, siis millises vaimus edasi elada?
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeReede Dets 05, 2008 1:30 pm

Ok, täiesti nõus! Aga kuidas jääb väikeste lastega, kes ei oska selliseid asju enda jaoks mõelda ja kellel pole niivõrd palju teadmisi selliselt USKUDA?
Tagasi üles Go down
katlino

katlino


Postituste arv : 148
Join date : 27/08/2008

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeReede Dets 05, 2008 3:04 pm

See teema on üldse keeruline. Näiteks valudes kannatav loom lastakse maha. Nii on õige käituda. Valudes ja piinades kannatav inimene mitte, sest see pole õige. Et mis siis sel vahet on? Vahe vast ongi sellest, et on usk, lootus ja armastus, et Jumal teeb inimese terveks. Loomade puhul see vist siis nii ei ole, selle loogika järgi.
Tagasi üles Go down
http://www.looduskalender.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeReede Dets 05, 2008 3:25 pm

Tsiteerin: :
Aga kuidas jääb väikeste lastega, kes ei oska selliseid asju enda jaoks mõelda ja kellel pole niivõrd palju teadmisi selliselt USKUDA?

Aga ometigi laseb Jumal mingil pohjusel vaikestel lastel sellisena olla. Ja Tema kaes on voim teha , mis vaja. Kui Jumal otsustab lasta sellel lapsel elada, siis miks peaks inimesed oma "abistava" kae ulatama ja tema elupaevad lopetama? Kuidas teame meie, mis on sellele inimesele parem?

Kui eutanaasia lubada, siis tekib kysimus et kust laheb piir? Kuhu see tommata? kellele jaab otsustamiseoigus jne jne.

Jumal laseb igal hingel syndida vastava hinge jaoks parimasse kehasse. Seega koik kogemused, mis peavad sellele inimesele osaks saama, ka saavad.

Osad inimesed synnivad raske puudega. Tee mis tahad, neid juba yhiskonna moraalinormidesse ei suru.. Nad lihtsalt on nagu nad on, ilma muretsemata, mis keegi neist motleb voi arvab.. Pyya hakata neid raamidesse suruma ja neist ohkuv frustratsioon on ilmne. Mones mottes on meil neist inimestest palju oppida. Oppida olema ise. Muretsema eelkoige ainult enda eest ja mitte liialt toppima oma nina teiste asjadesse. Mitte muretsema, mis teised meist arvavad voi kes teised tahavad et me oleksime. Ja loomulikult aitama koiki, kes meie teele satuvad nii hasti-halvasti kui oskame Smile Puudega inimesed suudavad elust roomu tunda vaatamata nende teistsugusele olekule. Samas kui need, kel koik olemas, kaed-jalad, terve moistus, piinavad ennast igasuguste asjadega, oskamata nautida elu sellisena nagu see on Wink

Tihti on vaikeste lastega nii, et nemad votavad koike palju kergemini kui taiskasvanud nende ymber..
Maletan end vaiksena, kui pidevalt haige olin. Ma lihtsalt olin. Oli valus, siis oli valus. Ja ma teadsin et see laheb yle. Ja kui see oli yle, siis ei moelnud enam sellele. Ei kartnud, et akki jaan uuesti vms. Lihtsalt elasin oma elu edasi. Aga vanemad olid need, kes opetasid haigusi kartma ja yldse igasugu asju kartma. Tapselt samuti nagu neid oli omal ajal opetatud. Ja nagu nende vanemaid olid nende vanemad opetanud. Ja kui ma oppisin haigusi kartma, siis jain veelgi tihemini haigeks. Muutus tuli sisse siis, kui, vanemad oppisid kuskilt et haigused tulevadki siis kui neid karta. Ja siis opetasid meid ringi haigusi mitte kartma Smile Loppesid talvised paksult riidessetoppimised voi kevadised kubujussideks massimised. Ja harvenesid gripid.. Wink

olgu mis on, iga kogemus on millekski hea. Ja mis ei tapa, teeb tugevaks. On paris mitmeid inimesi, kes jubedaid asju labi elanud ja end parast seda "korda teinud" ja teistele suureparasteks opetajateks, inspiratsiooniks ja eeskujuks saanud. Smile
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeReede Dets 05, 2008 5:21 pm

82:8 In any which picture He chooses, He places you.
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeReede Dets 05, 2008 11:40 pm

see ei lähe küll täpselt teemasse aga enamvähem:
mida arvate nendest kolmest salmist:

2:54 And Moses said to his people: “O my people, you have wronged your souls by taking the calf, so repent to your Maker, and kill yourselves. That is better for you with your Maker, so He would forgive you. He is the Forgiving, the Merciful.”

4:29 O you who believe, do not consume your money between you unjustly, except through a trade which is mutually agreed by you. And do not kill yourselves; God is Merciful towards you.

4:66 And had We decreed for them: “Kill yourselves,” or “Leave your land,” they would not have done so except for a few of them. And if they had done what they were advised with, it would have been better for them and helped to strengthen them.
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeTeis Dets 09, 2008 1:49 pm

Kusagil Koraanis on selline varss, mis manitseb kannatlikkusele raskustas,seega ka haigustes ja kannatustes peaksinime olema kannatlikud.Kuigi paistab olevat humaansem monel juhul teha inimese piinadele lopp,jaab mu arvamus sellele poolele et Jumala antud elu ise votta ei tohi,kuna ma ei tea yhtegi varssi mis seda halastussurma vaidet toetaks.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeTeis Dets 09, 2008 2:21 pm

Minul tekkib kõige selle peale küsimus, et mille pärast on vaja üldse kannatada?
Ok kui inimene on ise oma tegudega (põhjus/ tagajärg) jõudnud sinnani, et ta on jäänud haigeks või tabavad teda muud kannatused siis on inimesel täielik õigus ka ennast siis ära tappa kui ta leiab, et see on tema jaoks õige valik.

Aga kui jätta selle otsustamine jumala kätte, siis tundub, et jumalal on kõvad käitumis häired kui ta laseb inimestel piinelda. Kui mõni inimene midagi taolist teeks siis ma liigitaks ta sadistiks ....
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeTeis Dets 09, 2008 3:21 pm

Loomulikult on inimesel täielik õigus teha, mida ta tahab.
Samamoodi nagu tal on õigus uskuda Jumalat või mite uskuda, on tal õigus ka ennast ära tappa või seda mitte teha.
Lihtsalt ühte pidi käitub ta enda õiguse ("õiguse") järgi, teistpidi aga laiema - universaalse õiguse järgi.
Keeld ennast ära tappa on nendel, kes usuvad ("Oo teie, kes te usute...").


Raul kirjutas:
Aga kui jätta selle otsustamine jumala kätte, siis tundub, et jumalal on kõvad käitumis häired kui ta laseb inimestel piinelda. Kui mõni inimene midagi taolist teeks siis ma liigitaks ta sadistiks ....
mitte Jumal ei ole sadist vaid inimene ise on masohist kui elab enda elu kosmilisele korrale/Jumala seadustele vastupidiselt.
Loogika on selles: Jumal õpetab inimestele kuidas elada nii, et kannatusi poleks (nt Koraanis) ja laseb inimesel endal valida. Need, kes kannatavad, on teinud valiku, et nad ei vaja õpetust ja teavad ise paremini. Nagu tegelikkus näitab, ei tea. Ja siis kannatavad. Ise süüdi. Jumalat selles süüdistada on väga lühinägelik. Tegemist on pesuehtsa masohismiga.
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeTeis Dets 09, 2008 7:24 pm

tarmo kirjutas:
Loomulikult on inimesel täielik õigus teha, mida ta tahab.
Samamoodi nagu tal on õigus uskuda Jumalat või mite uskuda, on tal õigus ka ennast ära tappa või seda mitte teha.
Lihtsalt ühte pidi käitub ta enda õiguse ("õiguse") järgi, teistpidi aga laiema - universaalse õiguse järgi.
Keeld ennast ära tappa on nendel, kes usuvad ("Oo teie, kes te usute...").


Raul kirjutas:
Aga kui jätta selle otsustamine jumala kätte, siis tundub, et jumalal on kõvad käitumis häired kui ta laseb inimestel piinelda. Kui mõni inimene midagi taolist teeks siis ma liigitaks ta sadistiks ....
mitte Jumal ei ole sadist vaid inimene ise on masohist kui elab enda elu kosmilisele korrale/Jumala seadustele vastupidiselt.
Loogika on selles: Jumal õpetab inimestele kuidas elada nii, et kannatusi poleks (nt Koraanis) ja laseb inimesel endal valida. Need, kes kannatavad, on teinud valiku, et nad ei vaja õpetust ja teavad ise paremini. Nagu tegelikkus näitab, ei tea. Ja siis kannatavad. Ise süüdi. Jumalat selles süüdistada on väga lühinägelik. Tegemist on pesuehtsa masohismiga.
Kogu sellest juttust võib aru saada, et ainult täielik idioot ei looda jumala peale.

Muide, näita minule universaalset ja absoluutset tõde ja ma luban, et ma hakkan selle usuliseks millel on monopool sellele müstilisele universaalsele ja absoluutsele tõele. Wink

Kas ma leian selle Koraanist või Piiblist või Toorast või peaks Veedade tarkusi lugema või Yijingis (ehk siis taoismis), ehk siis VÕÕRASTE INIMESTE LUGUDEST või pean kuulama seda mis mina sellst kõigest arvan ...
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeTeis Dets 09, 2008 7:56 pm

Raul kirjutas:
Kogu sellest juttust võib aru saada, et ainult täielik idioot ei looda jumala peale.
sa oled väga õigesti aru saanud Smile

Tsiteerin: :
Muide, näita minule universaalset ja absoluutset tõde ja ma luban, et ma hakkan selle usuliseks millel on monopool sellele müstilisele universaalsele ja absoluutsele tõele. Wink
mina ei saa seda sulle näidata. Jumal saab.

Tsiteerin: :
Kas ma leian selle Koraanist või Piiblist või Toorast või peaks Veedade tarkusi lugema või Yijingis (ehk siis taoismis), ehk siis VÕÕRASTE INIMESTE LUGUDEST või pean kuulama seda mis mina sellst kõigest arvan ...
Koraan ütleb, et see on JUHATUS ÕIGLASTELE. Jumalalt. Mitte inimeste lugu. Usu või ära usu. Aga et uskuda või mitte, loe enne!

Inglise keelt sa ei oska nagu ma aru olen saanud. soome, saksa, vene, hispaania, prantsuse, itaalia jne keeltes vt: http://www.kuran.gen.tr/
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeTeis Dets 09, 2008 8:52 pm

tarmo kirjutas:
Raul kirjutas:
Kogu sellest juttust võib aru saada, et ainult täielik idioot ei looda jumala peale.
sa oled väga õigesti aru saanud Smile
Selge. Rohkem ei ole mul enam midagi öelda.
Kuna mina ei looda jumala abile, sest olen ise jumal. Ja kavatsen kõik jumalad kes minu maailma satuvad ning minu reeglitele ei allu, puruks trampida. Ma ei vaja ennast täis vaimolendite abi.

Aga ok.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeKolm Dets 10, 2008 1:05 pm

Ebaviisakaks või ründavaks ei maksa küll minna ja kedagi idioodiks kutsuma ka ei peaks. See ei ole eriti moslemlik ega kindlasti mitte õiglane. Eks me ju kõik otsime oma teed siin ilmas - kes on selle juba leidnud, hurraa talle Smile Olgem toetavad ja sõbralikud nende vastu, kellel see veel mõne teise meelest õnnestunud pole. Mina saan küll asjadest teisiti aru kohati, kui teised inimesed siin foorumis, kuid kindlasti ei ole ma oma usus nii kaugele veel arenguga jõudnud, et võiksin surmkindlalt oma pea pakule panna selle eest, et olen õigel teel Very Happy
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeKolm Dets 10, 2008 1:36 pm

Hannah kirjutas:
Ebaviisakaks või ründavaks ei maksa küll minna ja kedagi idioodiks kutsuma ka ei peaks. See ei ole eriti moslemlik ega kindlasti mitte õiglane. Eks me ju kõik otsime oma teed siin ilmas - kes on selle juba leidnud, hurraa talle Smile Olgem toetavad ja sõbralikud nende vastu, kellel see veel mõne teise meelest õnnestunud pole. Mina saan küll asjadest teisiti aru kohati, kui teised inimesed siin foorumis, kuid kindlasti ei ole ma oma usus nii kaugele veel arenguga jõudnud, et võiksin surmkindlalt oma pea pakule panna selle eest, et olen õigel teel Very Happy
kas see on vihje minule? ära pane mulle võõraid sõnu suhu. pole mul olnud plaani kedagi rünnata ega solvata.

Idioot on Rauli sõna.
minu isiklik arvamus on, et Jumala mitte usaldamine ei ole mõistlik meeleseisund. sama mõtet saab edasi anda ka sõnaga idioot ja kes soovib, las annab, mul vastuväited puuduvad.
Deaf, dumb and blind, they do not understand (kurdid, tummad ja pimedad arusaamise ehk mõistuse koha pealt) on Koraani sõnad, mis sarnast mõtet ilusamate sõnadega edasi kannavad.
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeKolm Dets 10, 2008 5:16 pm

Eiei, tõesti mitte, tarmo Smile Ma ei vihjanud üldse millelegi. Mulle lihtsalt tundus, et siin läks dialoog natuke käest ära ja mõtlesin, et tulen lepitust proovima tuues välja ka kolmanda osapoole, mis oleks niiöelda kuldseks keskteeks Very Happy:D Sest Rauli viimasest sõnumist jäi mulje, et ta sai veidi pahaseks. Samas ma jällegi tean, et sina oled alati suuteline enda meeleseisundit stabiilselt positiivsena hoidma Smile Mistõttu ma eeldasingi, et sa ei loeks mu sõnu valesti välja... mida sa ka ei teinud, ma usun Very Happy
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeKolm Dets 10, 2008 8:59 pm

sinu head kavatsused olid äratuntavad Smile
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeKolm Dets 10, 2008 10:38 pm

tarmo kirjutas:

Loogika on selles: Jumal õpetab inimestele kuidas elada nii, et kannatusi poleks (nt Koraanis) ja laseb inimesel endal valida. Need, kes kannatavad, on teinud valiku, et nad ei vaja õpetust ja teavad ise paremini. Nagu tegelikkus näitab, ei tea. Ja siis kannatavad. Ise süüdi. Jumalat selles süüdistada on väga lühinägelik. Tegemist on pesuehtsa masohismiga.
Kas ma saan su jutust nii aru et koik haigused on ainult inimese enda valede tegude tagajarg?Voi akki on nii et nii monigi haigus voi hada on meile antud testiks?
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitimeKolm Dets 10, 2008 11:00 pm

no eks see olukord on kindlasti mitmetahulisem kui siin mõne lausega välja tuua annab, Jumal teab kõige paremini kuidas lood on Smile
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Sponsored content





Eutanaasia Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eutanaasia   Eutanaasia Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Eutanaasia
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Arvamused, mõtted, küsimused-
Hüppa: