Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 palun vastake küsitlusele

Go down 
+5
Margit
Siiri
katlino
Hannah
Kitty207
9 posters
AutorTeade
Kitty207




Postituste arv : 3
Join date : 21/12/2008

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 6:13 pm

Tere kõigile, kes selle teema üles on leidnud! Olen Saaremaa Ühisgümnaasiumi 12. klassi õpilane ja teen uurimistöö sümbolist pentagramm ja erinevate usundite suhtumisest sellesse. Palun Teil vastata sellele väikesele küsimustikule ja aidata sellega kaasa minu lõputöö valmimisele. Vastuseid võite postitada kuni 16. jaanuarini. Aktiivset osavõttu ja meeldivat koostööd oodates,
Kerli

1. Kas teate pentagrammi sümbolit? Kui vastate eitavalt, siis palun jätke küsitlus siin pooleli ja postitage vaid see vastus.
2. Kas teate midagi pentagrammi ajaloost? (tooge välja paar märksõna)
3. Kas teate kedagi, kes pentagrammi kannab?
4. Mida tähendab Teie jaoks ülessuunatud pentagrammi märk?
5. Kas Teie jaoks on üles- ja allapoole suunatud pentagrammidel vahet? Kui jah, siis milline?
6. Kui tutvute esimest korda inimesega, kes kannab pentagrammi, siis kas see mõjutab kuidagi Teie esmast suhtumist temasse? (pigem sümpaatia, kahtlused, või ei mõjutagi kuidagi?)

Vastused saatke aadressile kitty207@hot.ee või postitage siia. Kellegi (kasutaja)nimesid ma töösse ei pane.

Aitäh!

edit: oioi esimene prohmakas kohe käes. Palun lisage vastustele (kui e-mailile saadate) ka oma usuline kuuluvus, vanus ja sugu.


Viimati muutis seda Kitty207 (Esm Dets 22, 2008 12:45 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 9:47 pm

Hästi huvitav on, et sa täna sellise küsitlusega lagedale tulid Smile sest alles eile lugesin ma väga huvitavat informatsiooni pentagrammi kohta ja nii mõnigi uus fakt äratas minus endaski suurt huvi selle teema vastu Smile Lugesin seda nimelt raamatust "Da Vinci Kood". Seega juhul kui sa seda ise veel lugenud ei ole, siis soovitan sulle Smile Sellest on raamatu esimeses kolmandikus juttu kaks korda (edasi pole veel jõudnud ise).

Siin siis vastused:
1) Jah
2) vanaaja teadlaste poolt on teada, et iga nelja aasta järel teeb pentagramm perfektse viisnurkse trajektoori taevas; see on täiuslikkuse ja naiselikkuse sümbol; on olnud ajalooliselt paljudes religioonides sümboliks; enamasti paganlik sümbol ("paganlus" tähenduses "antikristlus", mitte maausk), kuid samas on olnud ka püha tähendusega; suhe arvuga fii; selles on ka looduse ülistamise motiiv.
3) ei
4) tähe-sümbol, paganlus ("maausu" tähenduses)
5) ei ole
6) ei mõjuta kuidagi
Tagasi üles Go down
katlino

katlino


Postituste arv : 148
Join date : 27/08/2008

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 10:21 pm

1) Pole kuulnud.

Mina polnud sellisest sõnast kuulnudki. Hiljem googeldades sain aru, millisest märgist juttu. Kuid ega ma siis ka seda millegi asjalikuga seostada ei osanud.

Hm.. kas Kitty tuleb tagasi siia, et vastuseid kaeda või peab need talle meilile saatma.. scratch


Viimati muutis seda katlino (Esm Dets 22, 2008 12:23 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.looduskalender.ee
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimePüh Dets 21, 2008 11:23 pm

Ma juurdlesin sama asja üle Very Happy Ta ütles lõpus, et võib siia ka postitada Smile
Tagasi üles Go down
Kitty207




Postituste arv : 3
Join date : 21/12/2008

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimeEsm Dets 22, 2008 12:56 am

Loomulikult tulen ma tagasi, et vastuseid uurida Smile
Hannah ja katlino, tänud teile nii kiire vastamise eest, aga ma olen selline paras tuulepea, et panin suure hurraaga igale poole küsitlused üles ja unustasin lisada, et kõik lisaksid ka oma vanuse ja soo, et ma mingigi ülevaate vastajatest saaksin teha. Nii et teie kaks kõige tublimat, palun saatke mulle privaatsõnumiga (kui siia postitada ei taha) ka oma vanus ja sugu. Need lähevad ainult statistikasse, personaalselt ma midagi ei avalda Smile

Aitäh Hannah, et soovitad, mul on see raamat juba ammuilma ja koguni mitu korda läbi Razz Dan Brown kirjutab päris kaasahaaravalt. Lõpupoole läheb aina huvitavamaks Wink
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimeEsm Dets 22, 2008 1:04 am

1 jah
2 ei
3 ei
4 mitte midagi
5 allapoole suunatud pentagramm seostub satanismiga millegi parast Wink ja tulevad meelde ka mormoonid & illuminaadid/vabamyyrlased
6 ei usu et mojutaks

Smile edu uurimustoo tegemisel!
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimeEsm Dets 22, 2008 1:24 am

Kitty207 kirjutas:
Loomulikult tulen ma tagasi, et vastuseid uurida Smile
Hannah ja katlino, tänud teile nii kiire vastamise eest, aga ma olen selline paras tuulepea, et panin suure hurraaga igale poole küsitlused üles ja unustasin lisada, et kõik lisaksid ka oma vanuse ja soo, et ma mingigi ülevaate vastajatest saaksin teha. Nii et teie kaks kõige tublimat, palun saatke mulle privaatsõnumiga (kui siia postitada ei taha) ka oma vanus ja sugu. Need lähevad ainult statistikasse, personaalselt ma midagi ei avalda Smile

Aitäh Hannah, et soovitad, mul on see raamat juba ammuilma ja koguni mitu korda läbi Razz Dan Brown kirjutab päris kaasahaaravalt. Lõpupoole läheb aina huvitavamaks Wink

Oh vinge Very Happy Ma olen päris põnevil sellest, jah Very Happy Mina olen siis 20 ja naine.
Tagasi üles Go down
katlino

katlino


Postituste arv : 148
Join date : 27/08/2008

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimeEsm Dets 22, 2008 5:22 pm

Naine ja 31 afro
Tagasi üles Go down
http://www.looduskalender.ee
Margit

Margit


Postituste arv : 114
Join date : 26/08/2008
Ikä : 38

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimeEsm Dets 22, 2008 10:26 pm

Niisiis vastused 23 aastaselt naiselt. Smile
1. Jah
2. Ei
3. Ei
4. Mitte midagi.
5. Pole vahet
6. Ma arvan, et ei mõjutaks kuidagi.


Edu õpinguis!!!
Tagasi üles Go down
GEM

GEM


Postituste arv : 74
Join date : 26/08/2008
Asukoht : Tartu

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimeTeis Dets 23, 2008 11:57 am

Naine, vanus: 18.

1. Jah.
2. Ajaloost tean niipalju, et paljud kultuurid on seda erinevate asjade sümboliseerimiseks kasutanud.
3. Paar minu tuttavat kannab. Wicca-usku on ja peavad seda enda sümboliks.
4. Ülessuunatud pentagramme olen näinud satanistide kaelas. Endal midagi erilist sellega ei seostu.
5. Ei ole mingit vahet.
6. Ei teki mingit eelarvamust.
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimeTeis Dets 23, 2008 1:01 pm

Kitty207 kirjutas:

1. Kas teate pentagrammi sümbolit? Kui vastate eitavalt, siis palun jätke küsitlus siin pooleli ja postitage vaid see vastus.
2. Kas teate midagi pentagrammi ajaloost? (tooge välja paar märksõna)
3. Kas teate kedagi, kes pentagrammi kannab?
4. Mida tähendab Teie jaoks ülessuunatud pentagrammi märk?
5. Kas Teie jaoks on üles- ja allapoole suunatud pentagrammidel vahet? Kui jah, siis milline?
6. Kui tutvute esimest korda inimesega, kes kannab pentagrammi, siis kas see mõjutab kuidagi Teie esmast suhtumist temasse? (pigem sümpaatia, kahtlused, või ei mõjutagi kuidagi?)
M30
1.jah
2.ei
3.ei
4.viisnurk
5.allapoole suunatut seostatakse satanismiga
6.ei
edu!
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimeKolm Dets 24, 2008 12:35 pm

Pyyan ka natuke kaasaaidata sinu uurimustoole.
1)Jah, teqn vaid et satanistid kannavad seda
2)ei tea
3)ei tea
4)Ei tea
5)ei ole vahet
6)ei mojuta eriti
andmed:naine 35
edu sulle!
Tagasi üles Go down
Kitty207




Postituste arv : 3
Join date : 21/12/2008

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimeKolm Dets 24, 2008 6:37 pm

Vau! Te olete siiamaani kõige aktiivsem foorum, kuhu ma küsitlused üles olen pannud. Suured tänud kõigile vastajatele!
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimeNelj Dets 25, 2008 12:41 am

Kitty207 kirjutas:
Vau! Te olete siiamaani kõige aktiivsem foorum, kuhu ma küsitlused üles olen pannud. Suured tänud kõigile vastajatele!
see tuleneb meie arvukusest Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitimePüh Dets 28, 2008 3:24 am

1. Jah tean
2. Penta ajaloost ei oska tegelikult keegi rääkida.
Pentat on kasutatud läbi aegade erinevatel maagilistel riitustel
3. Jah tean. Olen ka ise kandnud. Sõrmusel. Sõrmus kujutas endas malta risti ja selle keskel oli penta.
Minu jaoks see sümboliseeris inimest kes on igal ajahetkel valikute ees, ehk ristteel
4. Inimest
5. Ainult nii palju, et kahe tippuga pentat ehk alla poole suunatud pentat kannavad inimesed kes soovivad üld tunnustatud ühiskondliku korda peapeale keerata.
6. Oleneb kuidas inimene ise minule tundub. Osadest võib kohe aru saada, et ollakse wannabe satanist. Kui hõljutakse liiga pilvedes, siis võib öelda, et ollakse mingit moodi seotud wiccadega. Kui inimesest õhkub enesekindlust ja tal on kahe tipuga penta siis on tegu satanistiga jne. jne.

34. Mees.
Pagan
Oleks võinud ka vaimumaailmas või satakate foorumis või corumis vastata kuid mulle tundus siia vastata lõbusam.

Pealegi võib veel olla olemas kinniseid pentasid, ehk penta millel on ring ümber ja lahtisi pentasi. Siis veel sellisi pentasi millel tipud jäävad ringist välja. Selline on Mutsa Veenuse Ordu sümbol - http://et.wikipedia.org/wiki/Musta_Veenuse_Ordu
Tagasi üles Go down
Sponsored content





palun vastake küsitlusele Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun vastake küsitlusele   palun vastake küsitlusele Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
palun vastake küsitlusele
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Arvamused, mõtted, küsimused-
Hüppa: