Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Õppetund liblikalt

Go down 
2 posters
AutorTeade
Margit

Margit


Postituste arv : 114
Join date : 26/08/2008
Ikä : 38

Õppetund liblikalt Empty
PostitaminePealkiri: Õppetund liblikalt   Õppetund liblikalt Icon_minitimeTeis Dets 30, 2008 9:59 pm

Rahu kõigile,
http://moralsandethics.wordpress.com/2007/12/26/a-butterfly%E2%80%99s-lesson/
Sellelt lingilt leiab selle, miks meile on vaja raskusi elus - et me suudaksime lennata!!
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Õppetund liblikalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õppetund liblikalt   Õppetund liblikalt Icon_minitimeKolm Dets 31, 2008 2:41 pm

Ega sa ei kujuta juhuslikult ette, kuidas seda lugu teistmoodi näeb? See ei avane mul millegipärast Sad
Tagasi üles Go down
Margit

Margit


Postituste arv : 114
Join date : 26/08/2008
Ikä : 38

Õppetund liblikalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õppetund liblikalt   Õppetund liblikalt Icon_minitimeKolm Dets 31, 2008 6:27 pm

kahjuks ei oska aidata. kas sul lihtsalt ei läinud see powerpoint tööle?
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Õppetund liblikalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õppetund liblikalt   Õppetund liblikalt Icon_minitimeKolm Dets 31, 2008 7:27 pm

Mul näitab seal aadressil ühele kohale Click here, et siis lugu lugeda. Kui ma hiirenoole sinna peale viin, tuleb automaatselt lahti väikene aknake selle teksti alla, mis palub oodata. Ootamise lõpus ütleb, et ei saa avatud Very Happy Ei tea... Very Happy
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Õppetund liblikalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õppetund liblikalt   Õppetund liblikalt Icon_minitimeKolm Dets 31, 2008 7:31 pm

Kuule, ma suure pusimise peame lõpuks ikka sain Very Happy Tahtejõudu jäi ennem väheks Razz
Tagasi üles Go down
Margit

Margit


Postituste arv : 114
Join date : 26/08/2008
Ikä : 38

Õppetund liblikalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õppetund liblikalt   Õppetund liblikalt Icon_minitimeKolm Dets 31, 2008 7:50 pm

heh Smile no hästi kui ikka lahti said lõpuks:)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õppetund liblikalt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õppetund liblikalt   Õppetund liblikalt Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Õppetund liblikalt
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Leiud Internetist :: Lingid-
Hüppa: