Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Happy-Go-Lucky

Go down 
2 posters
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Happy-Go-Lucky Empty
PostitaminePealkiri: Happy-Go-Lucky   Happy-Go-Lucky Icon_minitimeReede Jan 16, 2009 8:07 pm

Taaskord siis jälle film, mida teile soovitan Smile Oleks huvitav pärast muljeid kellegagi vahetada Smile Pealkiri Happy-Go-Lucky, tegu on eelmise aasta filmiga. Räägib optimismi ja pessimismi kontrastist siin elus. Väga positiivne film naisest, kes suudab säilitada oma head tuju igas olukorras. Point on väga armas Smile
Tagasi üles Go down
Margit

Margit


Postituste arv : 114
Join date : 26/08/2008
Ikä : 38

Happy-Go-Lucky Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy-Go-Lucky   Happy-Go-Lucky Icon_minitimeKolm Jan 21, 2009 10:22 pm

Rahu,
vaatasin filmi ära.. ja seda vaid sinu soovituse tõttu. Wink no oli päris huvitav. mulle tundus see naine ikka veidi no ütleme hull.. Very Happy aga eks lihtsalt pole ju harjunud selliseid inimesi nägema. nii et tegelikult hiljem ta mulle juba täitsa meeldis. kuigi siiski veidi liiga liiga minu jaoks. ma arvan, et inimene võib olla positiivne ka ilma kõigi nende veidrate olemistega. no et ma võin ju olla õnnelik ja positiivne ka ilma, et ma peaksin käituma nagu idioot. (no nii mulle jäi vahepeal sellest naisest mulje, et ta võiks ikka veidi "normaalsemalt" käituda).
no mul mõte tegelikult hetkel eriti ei jookse. aga nii palju siis praegu..Wink

rahu!!!
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Happy-Go-Lucky Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy-Go-Lucky   Happy-Go-Lucky Icon_minitimeKolm Jan 21, 2009 10:52 pm

Eks meile on muidugi veider selliseid inimesi näha enda ümber Very Happy Ega see mindki tavainimesena ei vaimustanud Very Happy Aga mind vaimustas see point, kuidas mitte miski teda ei häirinud. Ma tegelikult arvangi, et filmi mõte polnud öelda, et kuulge, käituge kõik selliselt Very Happy vaid just seda, et suhtuge ellu selliselt. Ärge võtke asju liigselt südamesse ja naeratage igas olukorras. Mulle väga meeldis see koht, kuidas autosõiduõpetaja talle ütles üks kord, et ta peaks olema rohkem teistele sarnane, rohkem täiskasvanum, sest kõik teised on sellised ja sellist lõhverdamist ka kuskil mujal ei näe. Ja selle peale siis see naine küsis vastu: "Nagu sina, sa mõtled?" Very Happy sest see autosõiduõp. oli ju ise veel hullem kui naine Very Happy Küll aga oma depressiivsusega, mis on kokkuvõttes halvem kõikide jaoks Smile Samuti oli väg ahuvitavaks analoogiks filmis toodud see autosõidutunnid Smile Panid tähele? Smile See, kuidas mees pidevalt toonitas, et reegleid on vaja järgida, tuleb mööda sirget rada kogu aeg sõita ja alluda üldisele korrale, ja vaatamata sellele tüdruk tegi ikka alati omamoodi Very Happy Sama siingi: ei usu, et film tahtis öelda, et olge kõik liikluses sellised lohakad ja hooletud, pigem seda, et julgege tavareeglitest välja astuda ja olla omapärased, isegi kui üldsus seda ei aktsepteeri. Ja üldsus ju ei aktsepteerinudki tema sellist lõhverdust Very Happy Ometi ei ole üldsuse arvamus oluline niikaua, kuni inimene ise ennast hästi tunneb Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Happy-Go-Lucky Empty
PostitaminePealkiri: Re: Happy-Go-Lucky   Happy-Go-Lucky Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Happy-Go-Lucky
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Leiud Internetist :: Videod-
Hüppa: