Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kryon-Lee Carroll

Go down 
+2
Siiri
tarmo
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 1:32 pm

Veel üks kanaldaja. Smile
Eesti keelde tõlgitult.
Olen seni kaks teksti läbi lugenud ja soovitan
Seitse kosmilist seadust
Kuidas süsteem toimib

Kõik tekstid http://www.hot.ee/emfestonia/Krayoni_muud_tekstid_1.5.html
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 10:03 pm

lugesin selle 7 kosmilist seadust labi. vaga huvitav tekst oli. Motlemapanev Wink
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 10:31 pm

Tsiteerin: :
Te avate ukse, palute jumat et ta protsessiga alustaks ning siis istute maha ja hakkate ootama, et midagi juhtuks. Mõned teist kurdavad, et see ei juhtu piisavalt kiiresti. "Ma avasin ukse ja olen siin juba kaua oodanud, aga ometigi ei ole mitte midagi toimunud". Ja sa ei saa aru ega mõista, et sina oledki jumal. Mis siis kui ma ütleksin sulle, et sa oled teisel pool seda ust täpselt samuti kui siin pool kus sa praegu viibid? Kas sa saaksid sellest aru? Niisiis, kui see on tõepoolest tõsi ning sa tõesti viibid samaaegselt kahes kohas korraga – duaalne olend – siis tähendab see, et tegelikult aitad sa ise endal ust avada! Hakkab sulle nüüd kohale jõudma? Võibolla oled sa ise oma ukse avaja.

Ära istu ja oota, et jumal midagi teeks! Korja üles tööriistad, mis ingellik reaalsus (intuitsioon) sulle läbi ukse andnud on, kinnita need enda vöö külge ja asu tööle! Just niimoodi alustataksegi. Mitte lihtsalt ei istuta käed rüpes.

Nagu Koraanis - "Jumal ei muuda midagi mis teis on kui te endid ise ei muuda" aga ponev selgitus, mis sisuliselt ytleb sama ja selgitab ara ka laiemalt, milles see seisneb ja miks see nii on Wink

8:53 That is because God was not to change anything He bestowed to a people, unless they change what is in themselves. God is Hearer, Knowledgeable.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeReede Jan 30, 2009 1:27 am

veeel yks huvitav asi, mida ma olen taheldanud. neis tekstides mainitakse tihti olendeid, kes samuti kuulavad seda, mida Kryon raagib.. ent kes on nahtamatud..

paralleel jinnidega koraanis?

ja siis veel

http://www.hot.ee/emfestonia/NähtamatuPool.html

see artikkel vottis mu taiega pahviks Wink vaga voimas kirjutis. Ja see, mis moodi ta raagib fyysikast, mis on meil veel avastamata. kusjuures ta ytles et osa sellest, mis ta raakis, on varsti varsti avastamise aarel. veel yks asi mida ponevusega ootama jaada Smile

tarmo, ma arvan et see artikkel peaks ka sulle jatma sygava mulje Wink ja jaan koigi teiste arvamusi ka ootama, kes selle viitsivad labi lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeReede Jan 30, 2009 3:43 pm

jah, ma lugesin seda.
_________________

mäletate, alles paar nädalat tagasi reinkarnatsiooni üle mõtiskledes kirjutasin:
Tsiteerin: :
siis on veel selline huvitav salm, mida on huvitav ühe tervikmõttena vaadata:
23:80 And He is the One who gives life and brings death, and to Him is the alteration of the night and the day. Do you not comprehend?
"Tema annab sulle elu ja toob surma, ja Temale on öö ja päeva vahetumine. Kas sa ei mõista?"
et nii nagu peale ööd tuleb päev ja peale seda jälle öö ja siis päev jne, et nii tuleb ka peale elu surm ja siis elu, siis surm jne?
ja nüüd lugesin seda:
See on DNA-s
Tsiteerin: :
Pärast mõningas Maa-aja perioodi, võite te Maad taas külastada. Enamik teist teebki seda, sest üks elu planeedil on nagu päev elust suuremas plaanis. Suurem plaan on ülevaade sadadest teie eludest ja Vaim ei näe teid selles elus mitte kui inimest, vaid kui ajatut, püha olemust, kes on osa Jumala perekonnast, töötamas Maa heaks ning kes on ikka ja jälle siin olnud erinevates kehastustes või "karmalise energia väljendustes". Teil on seda keeruline mõista ja vastu võtta, sest te mõtlete, et elu algab sünniga ja lõpeb surmaga. See pole tõelisem kui ettekujutus, et elu algab koiduga ja lõpeb ehaga. See jätkub ja jätkub ning iga elu on nagu päev suuremas elus. Te jätkate ärkamist ja uinumist... ikka ja jälle.
Te nimetate seda protsessi taaskehastumiseks.
Tsiteerin: :
"Tema annab sulle elu ja toob surma, ja Temale on öö ja päeva vahetumine. Kas sa ei mõista?"
Very Happy
üldse väga hea tekst, lugege kindlasti, lõpuosa aga avardab oluliselt arusaamu sellest, mis on võimalik ja soovi korral saadaval. Ja ärge unustage, et ka koraan ütleb, et te saate kõik, mida te palute.
osake siis paluda, edu Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeReede Jan 30, 2009 6:46 pm

Tsiteerin: :
Õnnistatud on inimolend, kes ei usu sellet ühtki sõna ja on pime valgusele, mida me õpetame, sest koos temaga jalutab siit välja samasugune hulk ingleid kui koos teiega. Asi pole selles, kes "võtab selle endasse" ja kes mitte, ega selles, kellel neist on õigus või kellel mitte. Asi on lihtsalt informatsiooni energias ja vabas valikus, mis siin on. Igaüks teist on mõõtmatult armastatud, sest teie olete osa Jumalast.

kryon vaidab siin "meie" vormis et tema poolt opetatu on valgus. On mainitud neid, kes on pimedad valgusele. Oi kui sarnane Koraanile. Kus on samuti oeldud et selles opetatu on valgus. Ja samuti mainitud neid, kes on pimedad..

Tsiteerin: :
Mida ma tahan oma partnerile kõigi kuuldes ütelda on see, et ma soovin, et ta arendaks seda informatsiooni ning õpetaks nii, et teised kuuleksid seda väljaspool kanaldamist ja see poleks nii mõistatuslik. Inimene õpetamas Inimest on kolmandas mõõtmes palju edukam kui see, mida mina selles kanaldamise seisundis läbi tema eales õpetada suudaksin. Nii täidan ma teda teadmiste ja väega õpetada seda tabaval ja selgel moel.

seda kohta lugedes tulid mulle korrapealt meelde need loputud vaidlused sunniitidega ja selle kohta, mida ja mismoodi prohvet opetas Wink Kryoni jutus on huvitav mote: lasta Leel "arendada" saadud informatsiooni ja seletada seda valjaspool kanaldamist teistele inimestele..

Tsiteerin: :
Teil on seda keeruline mõista ja vastu võtta, sest te mõtlete, et elu algab sünniga ja lõpeb surmaga. See pole tõelisem kui ettekujutus, et elu algab koiduga ja lõpeb ehaga. See jätkub ja jätkub ning iga elu on nagu päev suuremas elus. Te jätkate ärkamist ja uinumist... ikka ja jälle.
Tsiteerin: :
"Tema annab sulle elu ja toob surma, ja Temale on öö ja päeva vahetumine. Kas sa ei mõista?"

mina paneks hoopis need kaks tsitaati kokku. hammastav kui sarnased vordlusedki on valja toodud..
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeLaup Jan 31, 2009 11:43 am

Siiri kirjutas:
Tsiteerin: :
Teil on seda keeruline mõista ja vastu võtta, sest te mõtlete, et elu algab sünniga ja lõpeb surmaga. See pole tõelisem kui ettekujutus, et elu algab koiduga ja lõpeb ehaga. See jätkub ja jätkub ning iga elu on nagu päev suuremas elus. Te jätkate ärkamist ja uinumist... ikka ja jälle.
Tsiteerin: :
"Tema annab sulle elu ja toob surma, ja Temale on öö ja päeva vahetumine. Kas sa ei mõista?"

mina paneks hoopis need kaks tsitaati kokku. hammastav kui sarnased vordlusedki on valja toodud..
seda sama tegin ju minagi Rolling Eyes ainult 3 lause võrra pikema lõiguga Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeLaup Jan 31, 2009 1:03 pm

http://www.hot.ee/emfestonia/Kui_suur_on_Jumal_1.5.1.html

voimas artikkel.. Jumalaga seotud metafoorist, mis naitab kui suur on Jumal ja milline Ta tegelikult on Smile Sellest ei hakka isegi tsitaate valja votma, kuna siis peaks terve artikli siia kopeerima Wink aga toeliselt hea kirjutis jalle Wink
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeEsm Veeb 02, 2009 1:12 am

http://www.kryon.com/k_channel08_Sedona.html

inglise keelne artikkel "The way of God" Smile Vaga lahedad moistujutud on selles. Eriti selle lopp laks mulle hinge Smile . Smile
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeEsm Veeb 02, 2009 1:28 pm

15. märts on Kryon Riias. esialgu mul rohkem infot pole.
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeTeis Veeb 03, 2009 1:53 am

http://www.kryon.com/k_chanelshasta_2_07.html

teadusest - fyysikast ja planeetidest. vaga huvitav artikkel Smile
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeTeis Veeb 03, 2009 1:57 am

tarmo kirjutas:
15. märts on Kryon Riias. esialgu mul rohkem infot pole.

http://www.8octave.lv/kryon/en/
infot leidsin siit Smile nii et eesti keeles lausa voimalik kuulata seda Smile vaga lahe Smile
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeNelj Veeb 05, 2009 4:28 pm

tarmo kirjutas:
Ja ärge unustage, et ka koraan ütleb, et te saate kõik, mida te palute.
osake siis paluda, edu Very Happy
Kuid rahvasuu ütleb, et olge oma soovidega ettevaatlik Very Happy

Sest reeglina kui soovitu kätte jõuab, ei oska inimene sellega midagi tarka peale hakkata.
Või veelgi enam, tegelikult tal ei ole seda paljudel juhtudel üldse vajagi.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeReede Veeb 06, 2009 11:45 pm

Seepärast Tarmo ütleski: OSAKE paluda! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeLaup Veeb 07, 2009 2:20 am

mina olen tahele pannud et elus saabki paljusid asju, mida soovid aga paljud asjad tulevad alles siis, kui oled oma soovist juba loobunud/alternatiivvariandi leidnud.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeLaup Veeb 07, 2009 12:21 pm

seda seeparast, et kui sa hoiad oma soovist kinni, siis keskendud tihtipeale just sellele,e t sul ei ole seda, mida sa soovid. Niipea aga kui lopetad sellele keskendumise, taitub su soov. Sest see oli teele saadetud ja vaid aja kysimus milllal taitub Wink
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeLaup Veeb 07, 2009 1:59 pm

soov täitub siis, kui seda vaja on. mitte ei täitu ette ära, ootama aega, millal soovija seda lõpuks kasutab Wink
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeLaup Veeb 07, 2009 9:49 pm

Hannah kirjutas:
Seepärast Tarmo ütleski: OSAKE paluda! Very Happy
Miks inimene peab iseendalt midagi paluma??? Shocked
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeLaup Veeb 07, 2009 9:54 pm

Siiri kirjutas:
seda seeparast, et kui sa hoiad oma soovist kinni, siis keskendud tihtipeale just sellele,e t sul ei ole seda, mida sa soovid. Niipea aga kui lopetad sellele keskendumise, taitub su soov. Sest see oli teele saadetud ja vaid aja kysimus milllal taitub Wink
Aga proovi vastupidi soovida Wink
Ehk siis keskendu soovi vastandile.

Umbes, soovid raha kuid keskendud sellele, et rahast lahti saada Very Happy
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeLaup Veeb 07, 2009 9:55 pm

Tegelikult jah. Paluda võib kah, kuid see on juba kellegiga diil ning siis tuleb meeles pidada seda, et tasuta lõunaid ei ole.
Tuleb mõelda kui palju maksad soovi täitumise eest ...
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimePüh Veeb 08, 2009 5:21 pm

Raul kirjutas:
Hannah kirjutas:
Seepärast Tarmo ütleski: OSAKE paluda! Very Happy
Miks inimene peab iseendalt midagi paluma??? Shocked


No eks see iseendalt PALUMINE ole rohkem sõnakõlks. Vaevalt, et nüüd keegi kodus peegli ees endalt põlvili ja nukrat nägu tehes midagi lunima hakkaks Very Happy Pigem peitub endalt palumise mõte minu arusaamist mööda selles, et ise selle asja saabumisele, mida soovime, takistuseks ees poleks Smile
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeEsm Veeb 09, 2009 2:20 am

http://www.kryon.com/k_chanelcruise8.html

inimkonna ajaloost inglise keelne artikkel. Ponev, ponev lugemine Wink
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeEsm Veeb 09, 2009 2:55 pm

Hannah, see artikkel raagib minevikust ja tulevikust, inimese vabadest valikutest jne. Pohimotteliselt see asi, mida sa oled juba mitmel korral kysinud. Akki leiad siit vastused oma kysimustele? Very Happy

http://www.kryon.com/k_chanellongmont07.html
ponev lugemine igal juhul Wink
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeEsm Veeb 09, 2009 3:38 pm

http://www.kryon.com/k_chaneledmonton06.html

heast ja kurjast, Jumalast ja saatanast, porgust ja paradiisist Smile


http://www.kryon.com/k_chanelmoscow_2_07.html

Tsiteerin: :
Heaven and Hell are a 3D manifestation of what the Human thinks, not what God has created. It is an extension of mythology of what men think God must be like
When you see a play of a murder, and the curtain closes, do you think the police come and get the actor who shot the gun? No! Instead, they all go have a cast party until they are again needed to play another part. This is the way of it with the "play of Earth."


mida sellest arvata?


Viimati muutis seda Siiri (Teis Veeb 10, 2009 12:16 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitimeEsm Veeb 09, 2009 4:13 pm

Siiri kirjutas:
Hannah, see artikkel raagib minevikust ja tulevikust, inimese vabadest valikutest jne. Pohimotteliselt see asi, mida sa oled juba mitmel korral kysinud. Akki leiad siit vastused oma kysimustele? Very Happy

http://www.kryon.com/k_chanellongmont07.html
ponev lugemine igal juhul Wink

Tänk juu so matsh Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kryon-Lee Carroll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon-Lee Carroll   Kryon-Lee Carroll Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kryon-Lee Carroll
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Tänapäevased õpetajad ja nende õpetused-
Hüppa: