Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Yks nipp algava gripi peletamiseks :)

Go down 
+4
Margit
katlino
Kadri
Siiri
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yks nipp algava gripi peletamiseks :)   Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 17, 2009 4:46 am

tegelikult aitab kyyslauk ka gripiviiruse puhul, ainult kes kannatab seda lohna ja maitset valja Laughing
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yks nipp algava gripi peletamiseks :)   Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 17, 2009 10:03 pm

Tsiteerin: :
Yks nipp algava gripi peletamiseks Smile
ainuke nipp gripi vastu on mitte rääkida "algavast gripist" Wink
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
GEM

GEM


Postituste arv : 74
Join date : 26/08/2008
Asukoht : Tartu

Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yks nipp algava gripi peletamiseks :)   Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Icon_minitimeKolm Apr 22, 2009 10:42 pm

Mitte rääkida + hoiduda nendest, kes turtsuvad ja tatistavad Very Happy

Mina seda ei teinud ja nüüd olen avatud kõikidele soovitustele tänapäeva meditsiini ja vanaema-nippide valdkonnas Laughing
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yks nipp algava gripi peletamiseks :)   Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Icon_minitimeKolm Apr 22, 2009 11:46 pm

tervist sulle Smile
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
katlino

katlino


Postituste arv : 148
Join date : 27/08/2008

Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yks nipp algava gripi peletamiseks :)   Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 23, 2009 9:13 am

GEM kirjutas:
nüüd olen avatud kõikidele soovitustele tänapäeva meditsiini ja vanaema-nippide valdkonnas Laughing

Kaerakott rinnale, hanerasv rinnale, seljale ja varba vahele, heeringas kaela ümber, keedetud munad nina ümber.

lol!
Tagasi üles Go down
http://www.looduskalender.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yks nipp algava gripi peletamiseks :)   Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 23, 2009 9:19 pm

appi kui hea retsept Smile on sul veel veidi rahvatarkust varuks? nohu& valusa kurgu puhuks pidi giljotiin parim ravi olema Wink aga rohkemat oma vanaema tarkusest nagu ei maleta Smile afro
Tagasi üles Go down
katlino

katlino


Postituste arv : 148
Join date : 27/08/2008

Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yks nipp algava gripi peletamiseks :)   Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 24, 2009 12:42 am

Mul pole ausalt õrna aimu ka mis see giljotiin on. Kurku ravib me vanem põlvkond viinaga kuristades (alla ei tasu seejuures neelata!!!!!). Viin tapab kurgus pisikud ja seda tuleks teha just siis kui kurk hakkab haigeks jääma. Ma ise pole söendanud seda teha, pealegi ei käi see ka mu religioossete veendumustega kokku.

Aga nohust saab suht kergesti lahti kas keedetud muna või kuumutatud soola kottidega. Hoida põskedel ja nina soojendada ja nohu varsti läinud. Samal meetodil ravis mu tädi oma tütrel keskkõrvapõletiku ilma rohtudeta välja. Nii et kuumus ja põletikud vist ei käi kokku.

Aga mul hoopis teine mure, Jas juba 9, aga tuulerõuged ei taha kuidagi külge hakata. Ma olen nagu maniakaalne ema, kes tormab igasugusele täpilisele lapsele külla, aga kes täppe ei saa, on Jas. Täielik müstika. Võibolla tuleb see sellest, et kuni 6a oli ta Emiraatides sooja päikse all, kus külge ei hakanud ja nüüd Eestis olles ta lasteaeda pole sattunud. Nii et, kel täpid, paluks helistada.
Tagasi üles Go down
http://www.looduskalender.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yks nipp algava gripi peletamiseks :)   Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 24, 2009 12:43 pm

miks sa oma lapsele haigust tahad kaela sokutada? Very Happy akki ta on juba immuunne sel alal Wink Nagu naha, on organism tugev haiguste vastu voitlemisel, kui vaim terve Smile


giljotiin - see oli keskajal selline seadeldis, mis koosnes teravast terast & pakust.. Pea pandi pakule ja .. edasi motle ise Smile pane google otsingusse, saad ehk pilte ka Smile lisan juurde et tegu oli naljaga, eks Wink


muidu gripi symptomeid vitamiinidega ravides:

valusa kurgu vastu kombinatsioon Zink+ vitamiin C. Zn aitab parandada kudesid kiiremini ja on seega hea ka naiteks vigastuste puhul, et rutem paraneks. C-vitamiinist oli juba juttu.

Kuna tegu on stressirohke& eksamiperioodiga, (ja stress on enamiku kylmetushaiguste peapohjus - kui hakkad motlema oma stressitasemele, saad aru, millest raagin Smile), siis soovitaks juurde b-kompleksvitamiine+C vitamiin. B kompleks (koik b-vitamiinid koos) aitab korras hoida narvisysteemi, sellele vajalikke toitaineid andes ja seega tunned ise kuidas muutud roomsamaks a stress alaneb. C-vitamiin kaib sinna juurde nagu rusikas silmaauku.

Jallegi kui eestis myydavad doosid on madalad (naiteks 100% soovitatav paevane kogus, mida enamuses nad on), siis soovitan votta seda mitu tabletti korraga. Naiteks 2-3. B-vitamiinid nagu C- vitamiingi, on vesilahustuvad vitamiinid, seega keha neid tagavaraks ei kogu ja yleliigne kogus uhatakse vedelikega koos kehast valja. Selle kohta toend on naiteks see, kui vetsu minnes on uriini varvus muutunud eriti erkkollaseks Smile Yks b-grupi vitamiinidest (ei maleta mis numbriga) teeb seda Smile
Tagasi üles Go down
GEM

GEM


Postituste arv : 74
Join date : 26/08/2008
Asukoht : Tartu

Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yks nipp algava gripi peletamiseks :)   Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Icon_minitimeReede Apr 24, 2009 2:26 pm

katlino kirjutas:
Kurku ravib me vanem põlvkond viinaga kuristades (alla ei tasu seejuures neelata!!!!!). Viin tapab kurgus pisikud ja seda tuleks teha just siis kui kurk hakkab haigeks jääma. Ma ise pole söendanud seda teha, pealegi ei käi see ka mu religioossete veendumustega kokku.

Kui ei ole surmatõbi siis saab ikka viinast abi! Very Happy cheers

katlino kirjutas:
Aga nohust saab suht kergesti lahti kas keedetud muna või kuumutatud soola kottidega. Hoida põskedel ja nina soojendada ja nohu varsti läinud.

Selle ma proovin täna järele, tundub täitsa asjalik. Eks ma hiljem annan siis enda inimkatsetuste tulemused teada. Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Yks nipp algava gripi peletamiseks :)   Yks nipp algava gripi peletamiseks :) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Yks nipp algava gripi peletamiseks :)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Koraani seadused, käitumine :: Tervis-
Hüppa: