Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Üks unenägu

Go down 
3 posters
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeEsm Mai 11, 2009 12:58 pm

Tahtsin jagada teiega üht äärmiselt huvitavat kogemust, mille sain ja mida pole kunagi varem saanud Smile Nägin unes üht lühikest episoodi sellest, kuidas kaks last minu läheduses mängisid, kui äkki üks ütles teisele ilma erilise põhjuseta sellise lause, mis kõlas umbes selliselt: "Mida rohkem sa [sellele] keskendud/mõtled, seda tihemini sa sellega kokku puutud." Sõna "selle" asemel oli öeldud üks teine konkreetne sõna, mis mul paraku enam meeles ei olnud, kui üles ärkasin, kuid mille alusel ma tajusin väga selgelt mõtet sellest, et taheti öelda seda, et mingi konkreetne õppetund jääb tulema meie ellu niikaua, kuni me sellest õpime. Seejärel tuleb järgmine jne. Kummalisel kombel ei lähe see lause ja minu tunnetus sellest lausest, nagu ma teda unes tajusin, just 100% kokku, aga igal juhul on see üks põnev idee, millele tasuks mõelda isegi Smile
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeEsm Mai 11, 2009 1:37 pm

Hannah kirjutas:
et taheti öelda seda, et mingi konkreetne õppetund jääb tulema meie ellu niikaua, kuni me sellest õpime.)
Just. Ehk kui ikka ei õppi kuidas üle reha astuda siis astutakse nii kaua ikka rehale ja saadakse reha varrega obadusi pikki pead.

Muidugi jääb ka võimalus rehal nii kaua talluda kuni reha ise katki läheb ( targem annab järele Very Happy) aga see on suht valulik protseduur.

Aga kui püüda seda unenägu seletada siis mulle lõi pähe, et see unenägu näitas sinu lähenemist reaalsusele Razz
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeEsm Mai 11, 2009 6:38 pm

Raul kirjutas:

Aga kui püüda seda unenägu seletada siis mulle lõi pähe, et see unenägu näitas sinu lähenemist reaalsusele Razz

On sul mulle mingit täpsemat informatsiooni selles osas anda? Very Happy Midagi, mille ma ehk ise olen kahe silma vahele jätnud? Very Happy
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeEsm Mai 11, 2009 7:04 pm

No see seda und võib seletada ka nii, et see uni tähendas elurõõmsat ja läbinisti positiivset maailmanägemust, mis tuleneb sind puudutanud ja muutnud kohtumisest.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeEsm Mai 11, 2009 7:11 pm

Hmm.. toon ara su kaks tsitaati:

Tsiteerin: :
"Mida rohkem sa [sellele] keskendud/mõtled, seda tihemini sa sellega kokku puutud."

Tsiteerin: :
mille alusel ma tajusin väga selgelt mõtet sellest, et taheti öelda seda, et mingi konkreetne õppetund jääb tulema meie ellu niikaua, kuni me sellest õpime.

ja mina esimese jargi kyll teist ei jareldaks. Vaid pigem ongi see esimene sonastatud nii nagu asjad on:
mida rohkem sa *ykskoikmillele* motled/tahelepanu poorad, seda rohkem sellega kokku puutud.
Kas tegu on oppetunniga?? Mitte ilmtingimata. Tegu ongi lihtsalt oma tahelepanu pooramisega.

Hicks on sedasama aabrahami opetuste labi seda paris palju toonitanud muideks. Et poorates millelegi tahelepanu, lisame selle oma elukogemusse. Ja niipalju kui ma jargi olen katsetanud, toimib 100%.. Ja samuti et teatud asju ignoreerides kaovad need ajapikku me elust Smile Hicks soovitas reaalsusele tahelapanu poorata/keskenduda sellele ainult siis kui see sind taielikult rahuldab. Kuna nii lisad need elemendid edaspidigi oma elukogemusse.. ja miks paljude inimeste elu kaib nagu oraval rattas, kus asjad korduvad, pidigi olema seetottu et nad keskenduvad reaalsusele (unustades ara et praegune reaalsus on mineviku motete&tunnete manifestatsioon) ja seelabi lisavad selle oma tulevikukogemustesse.. ja kuna tulevikus see asi jalle reaalsuseks saab, ja sellele jalle tahelepanu pooratakse, siis lisatakse see jargmisesse tsyklisse Smile ja tsyklist labimurdmiseks soovitas ta lihtsalt hakata keskenduma oma soovidele, unistustele ja neid rohkem oma motetes hoidma, et need saaksid omakorda manifesteeruda..

millisena paistab selles valguses meile koolis opetatud oppeaine ajalugu? Ja miks ajalugu kordub?? Very Happy
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeEsm Mai 11, 2009 7:54 pm

Siiri kirjutas:
ja mina esimese jargi kyll teist ei jareldaks. Vaid pigem ongi see esimene sonastatud nii nagu asjad on:
mida rohkem sa *ykskoikmillele* motled/tahelepanu poorad, seda rohkem sellega kokku puutud.
Kas tegu on oppetunniga?? Mitte ilmtingimata. Tegu ongi lihtsalt oma tahelepanu pooramisega.


Ei sa ei saanud aru Smile See järeldus tuli mulle juba unes, mitte hiljem Smile Ma TEADSIN, et jutt käib hoopis sellisest poindist nagu ma hiljem välja tõin. Korrelatsioon on selgelt ka olemas, kuid mitte 100%-line. Samas võib neid vaadata kui kahte eraldi olevat õpetust. Aga ma teadsin oma unenäos, et jutt käib õppetundidest ja sellest, et nad jäävad aina tulema ja tulema, niikaua kuni me sellest õppust võtame Smile
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeEsm Mai 11, 2009 7:57 pm

Siiri kirjutas:
Ja miks ajalugu kordub?? Very Happy
Mina usun, et ajalugu kordub inimeste jaoks nähtusena "orav rattas jooksmine" just seetõttu, et nad ei ole seni veel vajalikke õppetunde omandanud, mistõttu elu neid muudkui uuesti ja uuesti on sunnitud ette "söötma". Paljud inimesed ei ole suutelised iseseisvalt arenema ja õppima - mõned vajavad õpetajat. Nende jaoks on, ma usun, välja mõeldud selline süsteem, nagu ajalookordus Smile
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeEsm Mai 11, 2009 8:01 pm

Raul kirjutas:
No see seda und võib seletada ka nii, et see uni tähendas elurõõmsat ja läbinisti positiivset maailmanägemust, mis tuleneb sind puudutanud ja muutnud kohtumisest.

Jah, eks muidugi. Samas võib see ka tähendada seda, et mu alateadvus annab mulle märku sellest, et ma peaksin omastama infot millegi kohta, mis mulle vajalik on ja ei jätkaks enam samamoodi mõnes asjas. Ei kujuta veel ette, mis see olla võib, kuid idee poolest miks mitte - peab veel seedima seda Smile

Tegelikult, kui päris aus olla, siis ma ei usu, et unenäod palju tähendavad. Vahel on need lihtsalt õpetuseks nagu mõni film või raamat, kust häid ideid koguda Smile Ja arvan, et ka seekord oli tegu sellega. Sest olen siiani ikkagi tähele pannud, et ükskõik mida ma ka ei näeks, kõike annab seletada kuidagi sellega, et olen sellega kas äsja kokku puutunud või sellest mõelnud kas otseselt või kaudselt näiteks. Samas ei välista ma sellega jällegi seda, et mu alateadvus võib minust tunduvalt targem olla ja teadlikult mulle mõne mõtte ette sööta, et ma sellele tähelepanu pööraksin Smile
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeTeis Mai 12, 2009 12:25 pm

Tsiteerin: :
Samas ei välista ma sellega jällegi seda, et mu alateadvus võib minust tunduvalt targem olla ja teadlikult mulle mõne mõtte ette sööta, et ma sellele tähelepanu pööraksin

kryoni tekstidest lugesin mitmest kohast valja et kuna inimese vaimne osa (hing, korgem mina, misiganes - see jumalik osa inimeses) on igavene ja kuna see on inimese igas reinkarnatsioonis olnud osake sellest inimesest, siis tal on ka koik need teadmised & kogemused, mida me igas elus oleme oppinud. Lisaks veel teadmised koigest & koigist (kuna tegu on osakesega Jumalast)..

aga veel kumas kryoni juttudest labi et see osa inimesest ei suru end iial peale. Akki oli see sulle vastuseks mingi aeg tagasi esitatud kysimusele?


mina usun et ajalugu kordub just seetottu et meid opetatakse sellele liigset tahelepanu poorama, mis oli. Ja seega kuna poorame tahelepanu liigselt vigadele, siis satuvad need meie teele uuesti ette.. kuna tahelepanu suunamine millelegi teeb selle reaalsuseks... (iga asi on olnud algselt mote, kas oled nous?) Koraanis naiteks oli yks huvitav soovitus abielumehele: pigistada silm kinni tema naise vigade suhtes.. Vaga andekas nouanne igastahes.. Sest kui sa ignoreerid teise vigu, siis ta ei saa sinu juuresolekul neid vigu vaga eksponeerida.. Kui paned inimestes tahele ainult head, siis nad tikuvad sinu juuresolekul naitamagi oma parimat nagu..

Ja reaalsuses olen seda taiesti kogenud - kuidas yks sama inimene minu juuresolekul kaitus taiesti armsalt ja abivalmilt. Ja yhe teise tuttava juures oli sama inimese naol tegu sellise paraja toriseja ja pahandajaga.. Aga too tuttav ise oli selline vaga kriitilise meelega inimene, kes kippus teiste vigadele parajalt tahelepanu poorama. intsident juhtus paar aastat tagasi ja kyll ma siis nuputasin et kuidas see ometi voimalik on et me sama inimese poolt taiesti erineva kaitumise osaliseks saime.

alles siis sain sellele kaitumisteahelale loogilise seletuse, kui hicksi yhte opetust kuulasin, kus tayhel naisterahval,( kel probleem et tema ex tema laheduses alati pidi kaituma nii voimatult, et oma hiljuti saavutatud positiivsusele vaatamata ta endast valja alati laks,) soovitas nadalakeseks eemale tombuda tema exist ja selle nadala jooksul teha kova mottetood, pyydes keskenduda oma exi juures ainult positiivsetele omadustele ja seostada tema nimi selle positiivsusega. nii et kui ta oma exi nime kuuleb, tekitab see temas ainult positiivseid tundeid. Tulemus,aabraham-hicksi ytluste kohaselt pidi olema selline et yks jargmistest variantidest on alati toene:
1. ex ilmub kohale ainult siis kui ta on piisavalt heas tujus et sedasi positiivselt kaituda
2. ex tuleb kohale halvas tujus, ent nyyd juhtub yks kahest:
a) ta tuju muutub paremaks et vastata naise poolt pakutud vibratsioonile
b) ta kaob suht kiirelt, kuna nende vibratsioonid on nii erinevad et tal on voimatu sellesse positiivsesse vibratsiooni jaada

ja pohjus miks tal algul onnestus oma ex-naise tuju ara rikkuda oli selles, et naisel olid mineviku vibratsioonid jaetud nn puhastamata. Ehk siis tema signaalid mehe suunas olid selliselt parajalt "mixed" et oli igasugust.. Ja et teine inimene ei saa teise vibratsioone muuta. Mis aga muudab sinu vibratsiooni, on see, millele sa hakkad motlema ja mida tunned peale teatud kaitumismudeli nagemist.. Et kui hakkad oma peas jahvatama teisest motteid stiilis "ta arvab minust seda-seda seda". siis sellise motlemisega viime ise oma vibratsiooni samale tasemele..
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeKolm Mai 13, 2009 12:03 am

Aga kui viga saab likvideeritud, siis ei komista sellele kah enam ...
Aga noh, kui kellegil meeldib üritada rehavart tallamisega purustada siis on see tema asi ...
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeKolm Mai 13, 2009 12:17 pm

Kas sa selgitaksid seda rehavarre mõtet lähemalt? Smile Ma ei saanud su kogu mõttest hästi aru siin. Tähendab, ma saan sellest aru küll, mida sa silmas pead, et ühte sama viga pidevalt korrates on efekt sama. Aga milline siinsetest väidetest oli sinu meelest selline, mis sellise efekti kaasa toob? Razz
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeKolm Mai 13, 2009 4:35 pm

Vibratsioonide tõstmiste läbi üle reha hüppamine. Very Happy
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeKolm Mai 13, 2009 6:43 pm

Aga mis selles halba on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeKolm Mai 13, 2009 8:59 pm

Jama on see, et reha jääb alles ja nii või teisiti jõutakse sama reha juurde tagasi ehk siis hakkabki korduma see, et ajalugu kordub.
Ülehüppamine või üle astumine ei lahenda midagi. Reha tuleb lihtsalt võtta ja eest ära panna ja siis enam ei kordu midagi.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeKolm Mai 13, 2009 10:01 pm

No jah, aga kui sa haiget ei saa, siis mis ikkagi halvasti on? Smile Mis on vedelevas rehas halba, kui sa oskad sellest mööduda nii, et ta ei tüütaks? Smile
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeNelj Mai 14, 2009 12:46 am

No kümme korda võid mööduda nii, et midagi ei juhtu aga kui 11 kord samasse kohta jõuda, siis võib astuda rehale ja saada reha varrega pikki pead:D
Aga kui meelib, et reha vedeleb siis las ta vedeleb.
Mulle meeldib reha eest ära koristada. Ja soovitan ka kõigil seda sama teha.
Olgu nad nii osavad reha ignoreeriad kui tahes Razz
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeNelj Mai 14, 2009 10:32 am

Eks muidugi Smile Igaüks leiab parima mooduse. Ma lihtsalt ei suuda siin probleemi näha Smile Inimene, kes on praktiseerinud 10 korda järjest üle reha hüppamist, vaevalt, et enam 11. kord komistab, selles mõttes Razz Aga samas muidugi, see kehtib nende suhtes, kes suudavad tõesti seda nii teha, et see neid ei häiriks. Kas ma sain sust õigesti aru, et sinu meelest ongi vibratsioonide tõstmine endas tuju parandamiseks nagu reha otsa koperdamine? Mis lahendust sa siis näeksid? Kuidas oma tuju heaks saada, kui mitte enda mõtteid muuta? Smile
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeNelj Mai 14, 2009 4:41 pm

Minu meelest on vibratsioonide tõstmine probleemide põhjusega tegelemine ja selle likvideerimine.
Ehk siis need kes üle reha hüppavad on suutnud omale illuka luua, et tegelikult reha ei olegi ja nad lihtsalt ignoreerivad ja arvavad, et kõik on korras.

Ehk siis kuntslik probleemi lahendamine, probleemi eitamise läbi.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeNelj Mai 14, 2009 5:36 pm

Ja, ma näen su iva. Ma olen ka selle poolt, et tegeleda probleemi ja mitte sümptomiga. Aga ma ei näe hetkel seda, miks sa arvad, et vibratsioonide tõstmine on sümptomitega tegelemine? Millega tegelemine on siis probleemidega tegelemine?
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeNelj Mai 14, 2009 6:14 pm

arvestades seda et see maailm on tais erinevaid voimalusi, siis ma ei nae pohjust reha eemaldamiseks. Las ta olla seal. Meil on lihtsalt valida: kas hypata yle, kondida ringiga mooda voi siis ignoreerida seda reha..

toon yhe laheda naite (ma vist kusagile kirjutasin seda): ostsime poest miskit sooki.. tytar tahtis yht kindlat jogurtit.. Mina tostsin korvi teistsuguse (endale loomulikult, meil erinev maitse). Tema hakkas larmi tostma et tema seda ei taha ja pyydis seda tagasi riiulile panna.. Mina vastu et sa ei pea seda sooma, see on mulle. Et votame sulle seda mida sina tahad.. votsin talle tema oma kah.. Ja protest ei kao: mina pean oma jogurti tagasi panema kuna TEMA seda ei taha!

Tapselt samuti nagu rehaga on sul VALIK sellele kas peale astuda voi mitte (pole ju sinu reha, eks, lihtsalt yks reha teepeal ees!).. Sa ju naed seda va reha seal. Milleks sellele liialt tahelepanu poorata, milleks yldse miskist vedelevast rehast niisugust probleemi tekitada.Annab teistele ka voimaluse teha sama valik: astuda peale voi ei Smile sinule tylikas element, millele voib peale astuda ja haiget saada, monele aga kasulik tooriist riisumiseks Wink Las ta olla seal Smile Las korjab yles see, kel seda vaja ja kes seda reha omale yhel voi teisel pohjusel soovib Smile

pealegi, kui sina selle reha yles korjad ja eemale paned, voib ikkagi keegi teine sellega pikku pead saada Wink ja kes garanteerib et sa ise selle (arapandud) reha juurde tagasi ei joua.. Kuna sul reha suhtes sihukesed eelarvamused on, siis void nii voi teisiti paugu pihta saada, kuigi arvasid et panid ara Wink reha varres voib pind olla ja nappu kinni hakata jne Wink irwww lol! lol! lol! seega oma ohutuse nimel: kui pole vaja siis ara napi Smile lol! lol! lol!
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeNelj Mai 14, 2009 8:49 pm

Hannah kirjutas:
Ja, ma näen su iva. Ma olen ka selle poolt, et tegeleda probleemi ja mitte sümptomiga. Aga ma ei näe hetkel seda, miks sa arvad, et vibratsioonide tõstmine on sümptomitega tegelemine? Millega tegelemine on siis probleemidega tegelemine?
Raul kirjutas:
Minu meelest on vibratsioonide tõstmine probleemide põhjusega tegelemine ja selle likvideerimine.

Ehk kuidas mõista vibratsiooni tõstmist.
Minu jaoks saab vibratsiooni tõsta ainult läbi selle kui elus ette tulevaid probleeme lahendame.
Mitte ei hüppa sellest üle. Ja teeme nägu, et seda tegelikult ei ole olemas.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeNelj Mai 14, 2009 8:56 pm

Siiri kirjutas:
Tapselt samuti nagu rehaga on sul VALIK sellele kas peale astuda voi mitte (pole ju sinu reha, eks, lihtsalt yks reha teepeal ees!).. Sa ju naed seda va reha seal. Milleks sellele liialt tahelepanu poorata, milleks yldse miskist vedelevast rehast niisugust probleemi tekitada.Annab teistele ka voimaluse teha sama valik: astuda peale voi ei Smile sinule tylikas element, millele voib peale astuda ja haiget saada, monele aga kasulik tooriist riisumiseks Wink Las ta olla seal Smile Las korjab yles see, kel seda vaja ja kes seda reha omale yhel voi teisel pohjusel soovib Smile
Asi on lihtsalt selles, et kõik rehad mis elus ette tulevad on inimese enda omad. Ühtegi võõrast reha ei satu mitte kunagi inimese enda teele.
See reha on inimese enda õuel ehk inimese enda eluteel. Teel mille on ta ise valinud.

Mind ei huvitagi teiste rehad, sest see mind ei häiri.


Likvideeritud probleem ehk reha enam ei tule minu teele. Ma võin sellele mõelda ja rääkida sellest rääkida ja mõelda nii palju kui viitsin, kuid kui see on likvideeritud, siis see enam ei tule minu teele. Sest ma sain õpetunni kuidas konkreetne jama ära lahendada.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeReede Mai 15, 2009 1:42 am

Raul kirjutas:
Hannah kirjutas:
Ja, ma näen su iva. Ma olen ka selle poolt, et tegeleda probleemi ja mitte sümptomiga. Aga ma ei näe hetkel seda, miks sa arvad, et vibratsioonide tõstmine on sümptomitega tegelemine? Millega tegelemine on siis probleemidega tegelemine?
Raul kirjutas:
Minu meelest on vibratsioonide tõstmine probleemide põhjusega tegelemine ja selle likvideerimine.

Ehk kuidas mõista vibratsiooni tõstmist.
Minu jaoks saab vibratsiooni tõsta ainult läbi selle kui elus ette tulevaid probleeme lahendame.
Mitte ei hüppa sellest üle. Ja teeme nägu, et seda tegelikult ei ole olemas.
tapselt nii Smile sellest raagin ju minagi Wink ainult et see, mida sa nimetad probleemiks - on see siis tegelikult probleem? minuarust mitte.. Lihtsalt jarjekordne kogemus, millele reageerida mitut eri viisi Wink ja teatud valikuid tehes see enam ei kordu. Ehk siis teatud motteviisi kasutades Smile Iga asja saab moelda enda jaoks probleemiks, voi siis hoopis votta positiivsem lahenemine ja naha selles midagi head.. Iga nn probleemi juures on voimalik moelda midagi, mis teeb selle ebameeldivamaks voi siis meeldivamaks.. Sellest ma omaarust raakisin Smile
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitimeReede Mai 15, 2009 1:44 am

Tsiteerin: :
Asi on lihtsalt selles, et kõik rehad mis elus ette tulevad on inimese enda omad. Ühtegi võõrast reha ei satu mitte kunagi inimese enda teele.

ja ometi on ka teisel voimalus sinu rehast osa saada ja sellest oma reha teha sellele vaid tahelepanu poorates Smile samas voib ta seda eemalt kumavat sinu reha ignoreerida ja mitte lahemale minna..




ihhii Wink varsti on heinaaeg kaes Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Üks unenägu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks unenägu   Üks unenägu Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Üks unenägu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Jututuba-
Hüppa: