Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Soovitatav raamat

Go down 
3 posters
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Soovitatav raamat Empty
PostitaminePealkiri: Soovitatav raamat   Soovitatav raamat Icon_minitimeReede Mai 22, 2009 5:48 pm

Leidsin hiljuti raamatukogu riiulitelt raamatu, mida plaanisin juba ammu tutvustada. Moslemile äärmiselt põnevaks lugemiseks:

Jeremy Narby "Kosmiline siug. DNA ja teadmiste lätted."

Ma söön oma mütsi ära ja hammustan saabast peale, kui keegi loeb selle raamatu läbi ja ei saa vapustatud ja läbiraputatud selles olevast müstilisest teooriast/avastusest selle kohta, kuidas on universum, elu algus, inimese organism, kosmilised nähtused ja vanade tsivilisatsioonide müüdid omavahel seotud Very Happy


Viimati muutis seda Hannah (Reede Mai 22, 2009 7:03 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Soovitatav raamat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitatav raamat   Soovitatav raamat Icon_minitimeReede Mai 22, 2009 6:33 pm

Hannah kirjutas:
Ma söön oma mütsi ära hammustan saabast peale
o-oh Very Happy
siis peab tõesti raamatukokku minema kui selline garantii antakse ...
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Soovitatav raamat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitatav raamat   Soovitatav raamat Icon_minitimePüh Mai 24, 2009 12:51 am

tarmo kirjutas:
Hannah kirjutas:
Ma söön oma mütsi ära hammustan saabast peale
o-oh Very Happy
siis peab tõesti raamatukokku minema kui selline garantii antakse ...
kolab toredasti Smile Kas sel raamatul inglise keelne pealkiri ka on? Kui sul see raamat kaeparast veel ,siis palun vaata originaali pealkirja Wink sis saaks kah ehk lugeda Smile
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Soovitatav raamat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitatav raamat   Soovitatav raamat Icon_minitimePüh Mai 24, 2009 10:56 am

Ma mõtlesin siin just sinu ja teiste välismaa eesti moslemite peale, et panen inglisekeelse pealkirja, aga ununes ikka ära enne, kui sa meelde tuletasid Very Happy Hehee.... pealkiri selline: The Cosmic Serpent, DNA and the Origins of Knowledge by Jeremy Narby.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Soovitatav raamat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovitatav raamat   Soovitatav raamat Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Soovitatav raamat
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» VF: Uks hea raamat,kuidas pusida terve

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Jututuba-
Hüppa: