Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Ülipõnev tulevik

Go down 
4 posters
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitimeLaup Apr 03, 2010 3:59 pm

Olen pannud tähele sellist huvitavat asjaolu, et käesolevat hetke on äärmiselt lahe ja lihtne nautida, kui ees ootab midagi ülipõnevat Smile Näiteks raske on lasta millelgi oma tuju rikkuda jõulude eel või olles tööl/koolis viimaseid päevi, kui ees ootab pikk puhkus Smile Siis teeks justkui kõike rõõmu ja lihtsusega, midagi liigse tõsidusega võtmata.
Kui selline praktiline külg lisada teadmisesse, et me ise loome enda tulevikku vastavalt tujule ja soovile, teades alati, et kõik mis tuleb, on veel lahedam, võiks meeleolu igal hetkel laes olla Very Happy
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitimeLaup Apr 03, 2010 5:06 pm

aga kui meeleolu igal hetkel laes oleks, siis mingist hetkest peale muutuks see tavaliseks ja loomulikuks ja see ei tunduks enam laena Smile Seega mõningased stressirohkemad olukorrad, mis omakorda tekitavad soovi stressivabu olukordi kogeda, on elukogemuses igati teretulnud Smile

aga viimasel ajal olen isegi täheldanud et kerge on olla rõõmus. Kui tekib harjumus olla rõõmus. Ja seda harjumust ei saa mulle keegi teine peale minu. Ja harjumus tekib mõnda asja pidevalt praktiseerides. Harjutada pisiasjadest rõõmu tundma ennast, võib hiljem vägagi kasuks tulla Smile
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitimeLaup Apr 03, 2010 8:05 pm

On küll jah Very Happy väga huvitav! Mõne aja pärast ei kujutagi ette enam midagi muud peale rõõmsa tuju. Minul ei tulnud see praktiseerimisest üldse. Olen igasugustes harjutustes ülilaisk inimene ja ei ole kunagi viitsinud mingi eesmärgi nimel pikaajaliselt rabeleda Very Happy Ma panin lihtsalt mõtted paika, et see siin on just a ride ja vähemaks kui rõõmus meeleolu ei olnud enam mingit põhjust Very Happy
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitimeLaup Apr 03, 2010 10:45 pm

lahe Smile
Tagasi üles Go down
GEM

GEM


Postituste arv : 74
Join date : 26/08/2008
Asukoht : Tartu

Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitimeEsm Apr 05, 2010 2:59 am

Hannah kirjutas:
Olen pannud tähele sellist huvitavat asjaolu, et käesolevat hetke on äärmiselt lahe ja lihtne nautida, kui ees ootab midagi ülipõnevat Smile

Käesolevat hetke saab (loe: tuleb) nautida ka ilma tulevikuootusteta.

Minu füüsikaõpetaja ütles kord:
Naudi hetke, milles elad. Ära oota päeva lõppu, nädalalõppu, kuu lõppu, aasta lõppu, sest see tähendab, et sa ootad kuute lauda.

Goethe "Faust":
"Oh kaunis hetk, sa viibi veel…”

Minu märkmik:
"Praegune hetk on põnevaim"
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitimeEsm Apr 05, 2010 12:58 pm

nojah, kui nii võtta, siis minevik on läinud, tulevikku ei tule iial ja praeguses hetkes elame ALATI Smile

minuarust kurvas tujus ja rasketes aegades pole midagi halba - eriti kui tead, et meil on alati võime oma tuju iga kell täpselt nii heaks muuta kui soovi on Smile Ja kuna meil on olemas meie aju, mis üsna võimas aparaat, siis võime voli järgi kogeda mida iganes Smile Ja sellest lõppkokkuvõttes alati enda jaoks kasu lõigata Smile

ja nagu keegi ütles et seistes silmitsi oma olevikuga, teame et see pole muud varem mõeldud mõtted ja öeldud sõnad..
suht sama nagu Koraanis kui on öeldud et täidetakse nii meie unistused kui meie poolt küsitu. Ja et Jumal ei muuda meie elus midagi välja arvatud juhul kui me ise endid ei muuda..
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitimeEsm Apr 05, 2010 7:36 pm

Hehee Very Happy Siin on tulnud sellist loogilist ja iseenesestmõistetavat vastukaja, et tekkis tahtmine ära märkida ka lisaks see, et selle kõigega olen ma 100% ka ise nõus Very Happy Loomulikult tuleb hetke nautida ja seda on ülilahe teha Very Happy Jutt oli rohkem selle mõttega välja toodud, et neil, kel see veel keeruliseks osutub (nagu mina omadest kogemustest mäletan, kui keeruline see algul oli, kui kohe ei olnud seda, mida tahtsin), et siis võib siit leida väikese abimehe Very Happy Hetke on lihtsam nautida, kui tead, et ees on midagi põnevat, mida oodata Very Happy Isiklikult olen jõudnud tasemele, kus millegi ootamine ei ole enam vajalik Very Happy Hetk on ise nii ilus, sest mina ju valisin ta omale lol!

Muide, GEM, see on ülilahe, et sa oma märkmikku pead. Mina pean ka ja kirjutan sinna ka kõik huvitavad ideed üles, mis päeva jooksul tulevad, samas stiilis. On sul seal veel midagi vinget, mida teistega jagada?Very Happy
Tagasi üles Go down
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitimeTeis Apr 06, 2010 3:15 am

Mina lisaksin siia sellise motte, et jah koguaeg ei pea meeleolu laes olema. Probleemsetel olukordadel on see mote et see, mida sa sellest olukorrast opid voib sulle tulevikus kasuks tulla.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitimeTeis Apr 06, 2010 12:24 pm

probleemsete olukordade eeliseks on see et läbi kogemuse, mis on ebameeldiv, soovime omale automaatselt midagi ristivastupidist. Ehk siis seda mis on meeldiv..

Vaevalt et meil on midagi õppida vaja.. Koraangi on pelgalt meeldetuletus.. Aadamale õpetati kõik asjad juba selgeks.. Usun et meil ei ole tegelikult midagi vaja õppida tuleviku jaoks. Lihtsalt valida ja otsustada et mida me elus eelistame.. Ja noh, kui kõigele sellele eelistatule ka keskenduda, siis ega midagi muud peale ülipõneva tuleviku ees oodata ei saagi Smile

Hehee, ja mina olen ka hakanud märkmikku üles kirjutama parimaid mõtteid, mis pähe tulnud, kuskilt loetud või kuuldud.. Ja lisaks sellele kõikvõimalikke asju mille eest tänulik olla Smile See viimane on ka päris palju kasu toonud Smile Kuna praegune olukord nõuab ikka parajat keskendumist kõigele parimale. Aga tulemused on seda väärt nii et
What a Face

Veel üks põnev asi on kõige loetu praktilises elus järgikatsetamine Smile Näiteks viimasel ajal on hakanud näppu hüpnoosiga seotud kirjandus ja see on ülipõnev. Head tehnikad, mille abil tähelepanu fokusseerida ning toimivad kiiresti. geek
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitimeKolm Apr 07, 2010 12:58 am

See on küll huvitav kokkusattumus Very Happy Ma olen ka viimasel ajal pidanud plaane, et peaks uurima rohkem hüpnoosi kohta, kuna teema tundub ülipõnev olevat. Aga ei ole jõudnud veel raamatukokku Very Happy

Aga kirjutage veel oma märkmetest Very Happy Lahe oleks lugeda ja mõtteid jagada. Plaanin ise ka siia millalgi rohkema aja olemasolul mõned mõtted visata Razz
Tagasi üles Go down
GEM

GEM


Postituste arv : 74
Join date : 26/08/2008
Asukoht : Tartu

Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitimeEsm Apr 12, 2010 11:54 pm

Hannah kirjutas:
Jutt oli rohkem selle mõttega välja toodud, et neil, kel see veel keeruliseks osutub (nagu mina omadest kogemustest mäletan, kui keeruline see algul oli, kui kohe ei olnud seda, mida tahtsin), et siis võib siit leida väikese abimehe Very Happy Hetke on lihtsam nautida, kui tead, et ees on midagi põnevat, mida oodata Very Happy
Tõesti, sama tundsin ka mina siis, kui hetkest veel mõnu tunda ei osanud. Hingerahu saamine keerulistel aegadel helgema tuleviku ootuse läbi on siis nö proloog hetke nautimisele Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ülipõnev tulevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülipõnev tulevik   Ülipõnev tulevik Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ülipõnev tulevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Arvamused, mõtted, küsimused-
Hüppa: