Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Loomad meie elus

Go down 
3 posters
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Loomad meie elus Empty
PostitaminePealkiri: Loomad meie elus   Loomad meie elus Icon_minitimeKolm Apr 07, 2010 7:55 pm

Jättes kõrvale absurdsed vaidlused hadititest selle kohta, et loomi ei tohi inimesega ühes toas pidada (ei soovi selle mõtteavaldusega mitte kedagi solvata), teab igaüks, kel loomad kunagi olnud on, et nad mängivad meie elus siiski üliolulist rolli. Seda nii tuju üleval hoidmises, armastuse ning hoolitsuse jagamise vajaduses, kui ka vastuarmastuse ja usalduse kogemisel. Loomad teevad meid rõõmsaks, kui me neid vaatame, kui me nendega mängime või nendega suhtleme Smile Tean palju lugusid selle kohta, kuidas arstid/psühholoogid on depressioonis inimestele ravimite asemel loomi soovitanud ja nad tänu sellele ka terveks saanud Very Happy
Kõigele sellele positiivsele lisaks avastasin ma hiljuti huvitava asjaolu Smile Nimelt hakkasin mõtlema ükspäev, et kõik loomad, kesiganes "minu omad" kunagi on olnud (koerad, kassid, linnud) - ning neid on päris palju aegade jooksul ikka olnud Very Happy - on alati juhtunud olema sarnase iseloomuga, mis mulle tohutult meeldinud on. Loomadega kokkupuutunud inimesed teavad, et nende iseloomud võivad olla täpselt sama varieerivad nagu inimestelgi Smile Mõned on kurjemad, mõned hammustavad rohkem, mõned on mänguhimulisemad, mõned rahulikumad kui teised jne jne. Ja ometi on mu ellu sattunud erinevast liigist ülisarnased olevused Very Happy See on mind omakorda pannud arutlema, et kas mitte ei või kehtida külgetõmbeseadus ka siinkohal (mis oleks üliloogiline), et me meelitame enda soovile vastavalt ligi just selliseid olevusi, nii inimesi kui ka loomi, keda ellu valime.

Kuidas teie kogemused näitavad? Smile
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Loomad meie elus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loomad meie elus   Loomad meie elus Icon_minitimeKolm Apr 07, 2010 8:28 pm

Öeldakse, et looma ja peremees lähevad pikkapeale ühte nägu.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Loomad meie elus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loomad meie elus   Loomad meie elus Icon_minitimeNelj Apr 08, 2010 12:13 am

Kuule, jah Laughing Meenuvad need paljunähtud naljapildid lol!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Loomad meie elus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loomad meie elus   Loomad meie elus Icon_minitimeNelj Aug 19, 2010 5:13 am

Mina olen 100% veendunud, et minu kiisu ei sattunud mu ellu juhuse tõttu. Ta on lihtsalt nii täiuslik minu jaoks nagu oleks just minu jaoks `tehtud` (eriti ülbe tunne, eks Very Happy ). Ja ta saabus ka mu ellu just siis kui ma mõtlesin, et enam ei jaksa, enam ei taha. Ohh, ta ikka nii kallis karvapall (suurte küünte ja hammastega Twisted Evil ).
Lemmikloomadesse suhtuvad erinevad usundid ja voolud erinevalt. Minu jaoks on pisut mõistetamatu, et osad veganid toidavad oma kassi ka ainult vegankrõpsudega ja siis annavad vitamiine juurde. Kass on ikkagi loodud karnivooriks. See ei ole päris see, mida inimene otsustab iseendaga teha. Ma võin ju olla taimetoitlane, see on minu otsus. Kuid minu kass on samuti minu vastutusel ning mul lasub kohustus talitada nii nagu tema jaoks on parim.
Tagasi üles Go down
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

Loomad meie elus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loomad meie elus   Loomad meie elus Icon_minitimePüh Aug 22, 2010 3:01 am

aga kus need veganid teavad; ega kass vahepael ei kai kala ja piimaga maiustamas? Laughing
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Loomad meie elus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loomad meie elus   Loomad meie elus Icon_minitimePüh Aug 22, 2010 2:27 pm

Kadri kirjutas:
aga kus need veganid teavad; ega kass vahepael ei kai kala ja piimaga maiustamas? Laughing

Kui kass on tubane, siis teavad. Kui jookseb vabalt õues, siis kuni veganid ei tea, seni pole probleemi. Oluline on see põhimõte, et nemad ise ei ole nõus ostma midagi loomset. Vaesed kassid
Neutral
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Loomad meie elus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loomad meie elus   Loomad meie elus Icon_minitimeEsm Aug 23, 2010 2:19 pm

Elus ei ole tõesti juhuseid Smile Ka loomad tulevad meie juurde just sellistena nagu me nad ise kutsume Smile Näiteks on huvitav asjaolu see, et seda dalai laama lauset, mis sul, ladyanthro, teksti all kirjas on, lugesin ma alles hiljuti ühest teisest kohast esimest korda elus ja see meelsid mulle väga Very Happy Ja nüüd näen seda teist korda siin.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Loomad meie elus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Loomad meie elus   Loomad meie elus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Loomad meie elus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» VF: Jargige meie rada ja meie kanname teie patud!
» VF: ph- tase meie kehas
» VF: Meie kaitumine ja tervis

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Arvamused, mõtted, küsimused-
Hüppa: