Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Armastus eeskujuks

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Armastus eeskujuks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus eeskujuks   Armastus eeskujuks - Page 2 Icon_minitimeLaup Okt 18, 2008 5:10 pm

Ma ei seostaks surma negatiivsusega. Ma ei leia, et see üldises aspektis nii hull asi on, kui väike laps ära sureb. Pigem vastupidi. Ta ei jõua oma elus patte teha, talle on paradiis garanteeritud. Aga täide seostamine ebapuhta füüsise või psüühikaga on ju küll negatiivne. Seega ma ei kujuta ette, mis ebapuhtus väikesel lapsel küljes saab olla.
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Armastus eeskujuks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus eeskujuks   Armastus eeskujuks - Page 2 Icon_minitimeLaup Okt 18, 2008 7:19 pm

ma küll kujutan Very Happy

18:74 So they ventured forth until they came upon a youth, and he killed him. He said: “Have you killed an innocent person without justice? You have truly come with something awful!”
18:75 He said: “Did I not tell you that you will not be able to have patience with me?”
18:76 He said: “If I ask you about anything after this, then do not keep me in your company. You will then have a reason over me.”
...
18:78 He said: “For this, we will now part ways. I will inform you of the meanings of those things that you could not have patience over.”
...
18:80 “And as for the youth, his parents were believers, so we feared that he would oppress them by his transgression and disbelief.”
18:81 “So we wanted their Lord to replace for them with one who is better than him in purity and closer to mercy.”
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
katlino

katlino


Postituste arv : 148
Join date : 27/08/2008

Armastus eeskujuks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus eeskujuks   Armastus eeskujuks - Page 2 Icon_minitimeLaup Okt 18, 2008 7:32 pm

Lutikate/prussakate puhul peaks siis vaatama kui puhtad on naabrid.. enda puhtusest jääb paraku väheks.

Lähis-Idas on igatahes parasiitide uputus.. uhhh.. kas on põhjuseks niiske soe kliima või kõrb või mis iganes.

Aga tegelikult on parasiidid ju meile, inimestele, kahjulikud. Seega ei näe ma mingit põhjust, et neid mitte hävitada.

Ms Terminator affraid
Tagasi üles Go down
http://www.looduskalender.ee
Sponsored content





Armastus eeskujuks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus eeskujuks   Armastus eeskujuks - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Armastus eeskujuks
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ela, olles ise teistele eeskujuks

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Jututuba-
Hüppa: