Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Paradiisi ja põrgu vahel

Go down 
4 posters
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paradiisi ja põrgu vahel Empty
PostitaminePealkiri: Paradiisi ja põrgu vahel   Paradiisi ja põrgu vahel Icon_minitimeKolm Okt 22, 2008 4:54 pm

Ma soovisin küsida teie abi ühe värsi leidmisel, mida ma ise enam ei mäleta. Tegelikult pole ma isegi täiesti kindel, kas mäletan seda infot hadithitest või koraanist. Kas te olete kokku puutunud värsiga, mis kirjeldab kohta põrgu ja paradiisi vahel? Niiöelda 0-korrus maakeeli Very Happy Ühesõnaga et kui paradiisil ja põrgul (väga jämedalt võttes) on mitu korrust, siis on olemas ka niiöelda 0-korrus, mis jääb põrgu ja paradiisi vahele. Olete midagi kuulnud sellisest asjast?
Tagasi üles Go down
katlino

katlino


Postituste arv : 148
Join date : 27/08/2008

Paradiisi ja põrgu vahel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paradiisi ja põrgu vahel   Paradiisi ja põrgu vahel Icon_minitimeKolm Okt 22, 2008 5:15 pm

Pole kuulnud scratch , aga kas siis Paradiidi 0 korrus on sama mis põrju 0 korrus? Aga huvitav teema nii või teisiti!!
Tagasi üles Go down
http://www.looduskalender.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Paradiisi ja põrgu vahel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paradiisi ja põrgu vahel   Paradiisi ja põrgu vahel Icon_minitimeKolm Okt 22, 2008 5:25 pm

ee.. nagu pole kuulnud. akki on see inf hadithitest?


43:32 Is it they who assign your Lord's mercy? We have assigned their shares in this worldly life, and We raised some of them above others in ranks, so that they would take one another in service. The mercy from your Lord is far better than that which they amass.
58:11 O you who believe, if you are told to make room in the assemblies, then you shall make room. God will then make room for you. And if you are told to leave, then leave. God will raise those among you who believe, and those who acquire knowledge to higher ranks. God is fully aware of everything you do.

16:41 Those who have emigrated for God, after they were oppressed, We will grant them good in the world, and the reward of the Hereafter will be greater, if they knew.

17:21 See how We have preferred some of them over the others; and in the Hereafter are greater levels, and greater preference.

ehk moni nendest?
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paradiisi ja põrgu vahel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paradiisi ja põrgu vahel   Paradiisi ja põrgu vahel Icon_minitimeKolm Okt 22, 2008 7:35 pm

Ei. Ei ole need värsid. Aga täiesti võimalik, et ongi hadithitest. Kahju! Sad Seletaks nii mõndagi mu teooriat, kui tõsi oleks.
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Paradiisi ja põrgu vahel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paradiisi ja põrgu vahel   Paradiisi ja põrgu vahel Icon_minitimeKolm Okt 22, 2008 7:38 pm

Hannah kirjutas:
Ei. Ei ole need värsid. Aga täiesti võimalik, et ongi hadithitest. Kahju! Sad Seletaks nii mõndagi mu teooriat, kui tõsi oleks.
ära valet taga nutma jää Very Happy

17:81 And say: “The truth has come and falsehood has perished. Falsehood is always bound to perish!”
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paradiisi ja põrgu vahel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paradiisi ja põrgu vahel   Paradiisi ja põrgu vahel Icon_minitimeKolm Okt 22, 2008 8:52 pm

Hehee Very Happy Ega ma siis seda taga nuta. Mul on ikka kuidagi selline tunne sees, nagu oleksin seda värssi koraanis näinud Very Happy seega ei kaota hetkel veel lootust.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Paradiisi ja põrgu vahel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paradiisi ja põrgu vahel   Paradiisi ja põrgu vahel Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Paradiisi ja põrgu vahel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Arvamused, mõtted, küsimused-
Hüppa: