Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeLaup Jan 10, 2009 11:18 am

http://free-minds.org/forum/index.php?topic=12388.0

See artikkel sisaldab hoopiski teistsugust lahenemist "viimsele kohtupaevale", "porgule" ja "paradiisile".. Kui vorrelda neid nyyd Abraham Hicksi videotega.. Siis On naha, et Koraani oppides on joutud pohimotteliselt sama asjani.. Arvan et koigile senistele hicksi fannidele on see artikkel ponev-ponev lugemine ja lahendab ehk monegi "nailise" vastuolu hicksi opetuste ja Koraani vahel.

St vaga palju on tolgendustes kinni ja et Abraham-Hicksi videod ei olegi vastuolus Koraaniga. Koik muu lugu klapib.. Jarelikult oli Jumala lubadus Koranaanis oige> igale rahvale on oma sonumitooja kes raagib neile nende omas keeles.

Youtubeis kolades leidsin veel mone sellise kanaldaja, kes koik sama sonumit levitavad, veidi erinevas sonastuses, aga mote jaab samaks Smile

Loogem omale meeltesse olek, kus juba Maa peal elame paradiisis ja mitte porgus, nagu enamik inimestest Smile Koraani jargi on see voimalik, kuna Jumal annab meile KOIK, mida ihaldame ja palume. Kui see pole paradiis, kus koik meie soovid taituvad, siis mis see paradiis yldse on Smile

Koraanis soovitatud kaitumise jargimine on seega enam kui vajalik.. Ilma selleta lihtsalt "paradiisi" ei saagi Wink

Seega muutkem iseendid ISE Smile
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeLaup Jan 10, 2009 1:12 pm

See oli väga hea artikkel, tõesti. Mul on endal ka väga sarnased arusaamad hakanud kujunema põrgu ja paradiisi kohta ning olen ka ammu aru saanud, et paradiisi suudame juba siin ilmaski tajuda, kui õigesti elame Smile Kindlasti ei usu ma enam seda, nagu varem, et põrgu või paradiis võiksid olla materiaalsed kohad, vaid pigem ikka, nagu artikli autorgi mainis, meie enda vaimne seisund, meie sisemaailm. Erinevalt autorist ei ole ma nii veendunud, et koraanis ongi paradiisi ja põrgu all mõeldud meie praegust elu. Olen aru saanud rohkem selliselt, et meie südametunnistus, alateadvus ja psüühika kõik kokku hakkab seda meile looma vastavalt meie poolt väljateenitule pärast surma. Aga kes samas ka teab, muidugi... Smile Niipalju on selge, et kindel ei saa ilma kaalumata mitte milleski olla Smile Mulle avaldas selle mehe jutt väga muljet igatahes Smile
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeLaup Jan 10, 2009 1:50 pm

jah, väga hästi sobis see artikkel praegu Smile
... 19:76 And God increases the guidance of those who are guided ...
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeLaup Jan 10, 2009 8:30 pm

huvitav on see et moni kuu tagasi kui esimest korda seda artiklit lugesin, siis ei pakkunud see absoluutselt huvi Smile Smile Ju siis polnud oige aeg Smile

Hannah, aga motle selle peale et Jumal on Koige Halastavam, Koige Armulisem Smile

Praegune elu oleks igastahes loogiline. Ent see ei tarvitse piirduda AINULT praeguse eluga Smile Kuna me elame ju parast surma ka edasi Smile Mitte just fyysilisel kujul.. Smile aga ikkagi
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimePüh Jan 11, 2009 12:23 pm

Kes teab, jah Very Happy
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeTeis Jan 13, 2009 11:33 am

Minu jaoks on Põrgu vägagi tuttav koht. Laughing
Käin sealses puhastus tules ennast aeg ajalt puhastamas, igasugusest saastast mis on külge jäänud.
Umbes nagu saun. Ainult saun on füüsilise keha puhastamiseks aga põrgu on vaimu puhastamiseks.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeTeis Jan 13, 2009 3:06 pm

Ohoo Very Happy See kõlab põnevalt Very Happy Mis on sinu põrgu, kus sa end puhastamas käid? Milline see puhastusprotsess on ja kuidas see sind aitab? Mis eesmärgil sa seda ette võtad?

Minu jaoks on põrgu see koht, kuhu ma satun ajutiselt siis, kui elan kuidagi valesti: võtan asju liiga südamesse ja kannatan nende tõttu, mis tegelikult seda väärt polekski, olen midagi valesti kellelegi teinud või öelnud ja siis vaevlen südametunnistusepiinades, sean prioriteedid valesti elus ja siis nukrutsen vahel, kui kõik ei lähe nii, nagu tahaks Very Happy
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeTeis Jan 13, 2009 5:31 pm

inimesed tõlgendavadki kõikvõimalikke termineid täiesti erinevalt. lähtuvalt oma maailmapildist.
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeNelj Jan 15, 2009 12:07 am

Hannah kirjutas:
Ohoo Very Happy See kõlab põnevalt Very Happy Mis on sinu põrgu, kus sa end puhastamas käid? Milline see puhastusprotsess on ja kuidas see sind aitab? Mis eesmärgil sa seda ette võtad?
Nagu on teada, juhtub inimestega see mida ta ise endale külge on tõmmanud. Kuid kõikide jamadega ei jõua kah korraga tegeleda ja siis on vaja neist vabaneda. Põrgut ma külastan siis kui tunnen, et miski on jama, et olen igasugust jama ja saasta endale ligi tõmmanud. No umbes nii, et füüsilises maailmas olen nagu läbi käinud parajast porimülkast. Kui mul on hetkel muud probleemid millega tegeleeda, siis lähen ma põrgusse, et sellest saastast lahti saada, mille olen korjanud, sest see hakkab pikka peale lämmatama.
Või kui keegi inimene on hakkanud mind vaimselt nii öelda ahistama siis võin ma ta endaga kaasa võtta. See on selle inimese jaoks suht piinarikas.

Puhastusprotsess käib nii, et astun läbi puhastustule. Mis kogu selle jama millest ma lahti tahan saada ära põletab.
Sinna minek on minul umbes nagu shamaanirännak.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeNelj Jan 15, 2009 8:45 pm

Aga kuidas? Kas mediteerides? Milline on see puhastusprotsess? Kuidas sa teise inimese kaasa võtad? Kuidas see sinust lähtuvalt toimub ja kuidas mõjutab teda? On see kuidagi seotud "kurja silma" motiiviga, mida mõned inimesed usuvad? Mida tähendab puhastustuli sinu jaoks? Ma saan küll aru, et see sind puhastab, aga mismoodi, mis meetodil? Ilmselgelt ei räägi me füüsilistest terminitest, vaid sümboolsetest, seetõttu ma olengi huvitatud, et mida see kõik sinu jaoks sinu sisemaailmas tähendab Smile
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeNelj Jan 15, 2009 9:28 pm

Kui shamaani rännaku kohta öelda mediteerimine siis jah, mediteerides.
Ma olen rahulikult ja lõdvestunud ja siis siirdun ühte avasse, kust väljudse sattungi puhastustulle.

Puhastusprotsess näeb nii välja, et ma lihtsalt olen puhastustules.

Ega ma tervet teist inimest kaasa ei võtta. Lihtsalt mingi osa temast, ehk selle osa mis tema juures kohutavalt häirib.
No mõni kiuslik ülemus või koleeg, kes keerab käru. No ma siis võtan selle inimese ühe nii öelda hingejuppi kaasa ja tirin ta endaga kaasa põrgusse. Ta hakkab reeglina siis tundma ennast veits halvasti.
Ning jah, selle inimese poolt kui vaadata kelle ma endaga põrgu tirin võib öelda jah, et mul on "kuri silm".

Puhastustuli ... Tuli on ajast aega olnud kasutusel puhastus rituaalidel. Nagu ka suits, nagu näiteks viiruk, kuid nagu öeldakse, kus suitsu seal ka tuld.

Minu jaoks minu sisemaailmas tähendabki - vaimset puhastumist igasugusest jamast mis on aja jooksul külge hakkanud, mida ei ole loomulikud filtrid kinni püüdnud.
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeNelj Jan 15, 2009 11:34 pm

kas sa ei leia, et see, et sa teise inimese tema tahte vastaselt sinna kaasa võtad, mille tulemusel teadlikult ja tahtlikult temas halva enesetunde tekitad, teeb sinust halva inimese? (ma siinkohal ei laskuks arutellu, et kas sa inimest ka tegelikult mõjutada suudad või on see vaid su fantaasia)
kindlasti annab see sulle mingi rahulduse - tema tegi mulle, mina talle, nüüd oleme tasa.
enamus maailma religioone aga räägivad, et palju edukamaks ja edasiviivamaks, iseenda isiklikku arengut silmas pidades, osutub taktika, mil pahalastele hoopis andeks anda.

sama räägib ka külgetõmbeteooria. ennist kirjutasid ka ise, et
Tsiteerin: :
Nagu on teada, juhtub inimestega see mida ta ise endale külge on tõmmanud.
kui sa inimesele kätte maksad, siis tõmbad sa ka endale kättemaksu ligi. kui sa aga andestaks, siis andestataks edapidi ka sulle. Smile
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeNelj Jan 15, 2009 11:49 pm

See ei ole kättemaks.
See on lihtsalt märguanne, et hoidku minust eemale.
Sest mul ei ole tahtmist temaga hetkel tegeleda.

Kättemaks oleks see, kui ma tema elu ära rikkun. Või no piltlikult teen temast nukku ja teen talle nõelravi, parimate hollywoodi filmide, kus räägitakse vodoust, stiilis Very Happy
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeNelj Jan 15, 2009 11:56 pm

Mul tekkisid sarnased mõtted tarmo omadele ja tahtsin samuti küsida, et mis on see positiivne, mida sa sellega saavutad? Just teise inimese kaasa tõmbamises? Ma mõtlen, et kas sa usud, et niimoodi puhastad sa vägisi ka teha osaliselt ja muudad seeläbi paremaks ja ta kaotab selle halva omaduse? Või mida see täpsemalt kaasa endaga toob nii sulle kui ka talle? Sest su jutust jäi kuidagi mulje mulle, et see ei ole ikka vist pelgalt kättemaks ega eneserahuldamine, vaid sel on mingi point?

Kas sinu põrgu on piinarikas paik, nagu enamus religioone neid kujutavad? Või on sel pelgalt puhastav toime (nagu näiteks du¹i all käimine)? Mida sa tunned pärast, kui oled sealt välja tulnud? Kas tunned end hingeliselt puhtamana? Kas sa üritad seal olles probleemidele keskenduda ja neile lahendusi leida või enda isikuomadusi parandada, mis sind enda juures häirima on hakanud, või mida see "sopast" lahti saamine tähendab ja kuidas sa sellest lahti saad end puhastades? Kas sa tunned end ka hiljem puhtamana? Kas see tuleneb sellest, et üritad õigetele asjadele taas keskenduda? (sest ma mõtlen antud olukorras just seda, et probleemidest ju mediteerides lahti ei saa)
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeReede Jan 16, 2009 12:28 am

Minu põrgu on minule sama mõnus kui saunalaval istumine Very Happy

Selle teise kaasatõmbamine point on umbes sama kui annad kallegile lihtsalt näpulaksu kui ta topib oma käsi sinna kuhu ei ole vaja ja kui sõnadest aru ei saada. Ma ei muuda sellega kedagi paremaks. Ainult annan märku, et hoia eemale.
Pealegi siis kui keegi mind hakkab häirima siis see tähendab, et keegi on tulnud minu maailma, ilma minu nõusolekuta ja ta käitub minuga seal vastikult. Igal peremehel on õigus selline kutsumata külaline välja visata ja kõige parem oleks nii, et ta seda ka tunneks ja ta enam ei sooviks sinna tikkuda kuhu tal ei ole vaja.

Peale põrgut ma tunnen ennast sama moodi nagu füüsilises maailmas peale saunas käiku. Mõnus on, saavutan uue hingamise. Kogu see saast ja jama mis mind ennem kattis, kattis ka sellised asjad mida mul on vaja just nüüd ja praegu korda teha. Ja näen palju selgemat neid asju.

Igal inimene on mingit moodi info kanal. Ja meie ümber on väga palju infot mida kannavad need keda me ei näe. Kas või ühiskondlikud programmid. Kuid puhas info kui inimeseni jõuab on saastunud selle inimese energiast kes meile selle info andis. Selleks on vaja kasutada igasugust infot saades, filtreid. Mõnikord filtrid ummistuvad saastast ja siis ei jõua puhas info enam minuni. Põrgus käimise käigus puhastatakse ka inimese filtreid.
Ehk kõik mis moodustab inimese vaimse poole.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeReede Jan 16, 2009 1:30 am

raul, oled ehk kunagi sellele moelnud, et absoluutselt koik inimesed, kes sinu ellu tulevad, tulevad sinna pohjusega. Sa ise oled nad oma ellu kutsunud oma vibratsioonidega Smile haha Very Happy see on umbes nagu et kutsud kellegi omale kylla ja kui ta sulle narvidele kaib, siis annad litaka kirja Smile Aga ara siis kutsu selliseid omale kylla ja probleem on lahendatud Smile

Aga selleks et see inimene su elust kaoks, piisab vaid kui sa oma vibratsioone muudad Smile Sest vibratsiooniliselt on voimatu et sinu ellu tulevad inimesed, kelle vibratsioonid on sinu omadest liiga palju erinevad. Ja kui nad ongi su laheduses, ei marka nemad sind ega sina neid Smile Seda fenomeni olen ma paris palju taheldanud.

Huvitav on seejuures see, et mis sulle narvidele teise juures kaib, on olemas ka sinus endas Very Happy See on nagu peeglisse vaatamine. Valik on sinu, kas karistad peegelpilti selle eest et see sulle ei meeldi voi hairib, voi muudad seda, kes peegli ees seisab. Ehk siis iseennast Very Happy Molemad voimalused on taiesti rakendatavad. Ent esimesel juhul tuleb selle yhe asemel keegi teine ja kolmas jne. Teisel juhul, kus oled ennast muutnud, muutub automaatselt su peegelpilt ja sinu ellu ilmuvad teistsugused inimesed Wink
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeReede Jan 16, 2009 1:59 am

Kui minu ellu satub sarimõrvar siis loomulikult on minus midagi mis teda minu juurde tõmbas, kuid see ei tähenda, et ma ei või seda sarimõrvarit maha lüüa.

See oleks minu enda vastu vaenulik kui ma selle asemel, et ennast kaitsta, hakkan ma tegelema mingite vibratsioonide muutmistega või mediteerima sellele, et kuidas muuta endas midagi sellist, et see sarimõrvar ära kaoks.

Kui ma selle sarimõrvari olen maha löönud ja ise ellu jäänud siis on mul aega selle põhjusega tegeleda, et enam minu ellu ei satuks ühegi sarimõrvarit.

Sarimõrvari juures mind häirib see, et ta tahab mind maha lüüa, kas see siis tähendab, et ma ise olen sarimõrvar?

Kuid samas, seda inimene ei tea ennem, mida ta omale külge tõmbab kui see asi juba ei ole juhtunud.
Ehk, kui ta ei ole saanud kogemust ei tea ta ühest või teisest august midagi.

Miks mul on õigus selliseid inimesi enda maailmast välja visata? Sest nad on tulnud ilma minu teadmata minu maailma märatsema, kasutades ära minu auklikust.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeReede Jan 16, 2009 1:07 pm

Kui sinu ellu ilmub sarimõrvar, siis tähendab see võibolla seda, et sul on liigne hirm surma ees ehk? Razz See ei ole ju ka hea Smile Milleks karta arenemist? Eriti kuna sina usud ju sellesse, et järgmises elus saavad uued ja paremad õppetunnid meile osaks Smile

Kuule, ma vaatan, et kuigi sa oled maausku inimene, siis sul on päris paljud sarnased vaated satanistidele vist, eks? Very Happy Ma lugesin seda sinu lehekülge, mille sa andsid ja vaadates nende põhipostulaate, siis ka sina arvad, et sinu valdusesse ilma loata tungimine ja selle mitteaustamine tähendab seda, et tuleb see inimene kuidagi välja saada. Samuti näiteks mitte austada nõrku külgi inimestes (kaastunne, emotsioonid) ja püüelda igati tugevuste poole? Smile Kuskilt on mul meeles ka mõte siit foorumist, et ei tohi kellestki nii palju hoolida, et tema kaotust hiljem üle elatakse (ka üks satanistide põhitõde). Ainult et ma pole kindel, et see sina olid.

Üks asi, mis mind huvitas: miks sa kutsud oma puhastuskohta Põrguks? Smile Kas see on lihtsalt külge jäänud omadus ühiskonnast või on sel mingi teine põhjus? Smile
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeReede Jan 16, 2009 3:08 pm

Esiteks, ma ei ole maausku.
Maausklikud ja paganad on veits erinevad.

Aga jah. Ma mõnikord ütlen enda kohta, et ma olen satanistlike vaadetega filosoofiline pagan. Cool

Lihtsalt külgejäänud omadus ühiskonnast.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeLaup Jan 17, 2009 1:19 pm

Teema läks oma nais- ja meesenergiaga üle teiste usundite alla vastavanimelisse teemasse Smile Saab seal jätkata!
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeNelj Veeb 19, 2009 9:31 pm

enamvähem sama tõlgenduse taevast ja põrgust rääkis ka paavst 1999 aastal:

HEAVEN, HELL AND PURGATORY
Pope John Paul II

In three controversial Wednesday Audiences, Pope John Paul II pointed out that the essential characteristic of heaven, hell or purgatory is that they are states of being of a spirit (angel/demon) or human soul, rather than places, as commonly perceived and represented in human language. This language of place is, according to the Pope, inadequate to describe the realities involved, since it is tied to the temporal order in which this world and we exist. In this he is applying the philosophical categories used by the Church in her theology and saying what St. Thomas Aquinas said long before him.

"Incorporeal things are not in place after a manner known and familiar to us, in which way we say that bodies are properly in place; but they are in place after a manner befitting spiritual substances, a manner that cannot be fully manifest to us."
...
edasi: http://www.ewtn.com/library/PAPALDOC/JP2HEAVN.HTM#Rather
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeReede Veeb 20, 2009 1:51 pm

Siiri kirjutas:
raul, oled ehk kunagi sellele moelnud, et absoluutselt koik inimesed, kes sinu ellu tulevad, tulevad sinna pohjusega. Sa ise oled nad oma ellu kutsunud oma vibratsioonidega Smile haha Very Happy see on umbes nagu et kutsud kellegi omale kylla ja kui ta sulle narvidele kaib, siis annad litaka kirja Smile Aga ara siis kutsu selliseid omale kylla ja probleem on lahendatud Smile

Aga selleks et see inimene su elust kaoks, piisab vaid kui sa oma vibratsioone muudad Smile Sest vibratsiooniliselt on voimatu et sinu ellu tulevad inimesed, kelle vibratsioonid on sinu omadest liiga palju erinevad. Ja kui nad ongi su laheduses, ei marka nemad sind ega sina neid Smile Seda fenomeni olen ma paris palju taheldanud.

Huvitav on seejuures see, et mis sulle narvidele teise juures kaib, on olemas ka sinus endas Very Happy See on nagu peeglisse vaatamine. Valik on sinu, kas karistad peegelpilti selle eest et see sulle ei meeldi voi hairib, voi muudad seda, kes peegli ees seisab. Ehk siis iseennast Very Happy Molemad voimalused on taiesti rakendatavad. Ent esimesel juhul tuleb selle yhe asemel keegi teine ja kolmas jne. Teisel juhul, kus oled ennast muutnud, muutub automaatselt su peegelpilt ja sinu ellu ilmuvad teistsugused inimesed Wink
Ma olen ka alateadlikult seda tajunud, mida sa siin ilusti ara sonastasid.Ega me ju teisi inimesi muuta ei saa, muuta saab vaib iseennast.Aga et iseennast muutes hakkame ligi tombama teisitlaadi inimesi, see on kyll huvitav.
Siin kohal tuleb mul meelda Luule Viilmaa, kes on ytelnud et koik inimesed ja olukorrad tulevad meie ellu selle eesmargiga et me midagi opiksime.Kui oleme selle oppetunni ara oppinud siis see olukord kaob.
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeKolm Märts 25, 2009 10:37 pm

Lugesin praegu 50ndat peatükki ja arutlen võimaluse üle, et Hell on inimest ümbritsev halva energia väli.

Võimalik, et kui inimene on õigusrikkuja, siis saab ta selle välja endale ümber.
ja/või
Võimalik, et Maa peal on sellise energiaga piirkonnad. Piirkonnad kuhu inimesed tagasi sünnivad, kui nad eelmises elus õigusrikkujad olid.
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeNelj Märts 26, 2009 11:02 pm

See on huvitav, et sa sellisele järeldusele oled tulnud, sest ma olen ise sarnast asja oma peas juurelnud. Et põrgu pole muud, kui meie enda tekiatud "piinapink" iseendale oskamatusest paremini toime tulla oma energia ja "sagedustega". Sama käib ka paradiisi kohta.
Tagasi üles Go down
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitimeKolm Apr 01, 2009 7:06 pm

Siiri kirjutas:


Aga selleks et see inimene su elust kaoks, piisab vaid kui sa oma vibratsioone muudad Smile Sest vibratsiooniliselt on voimatu et sinu ellu tulevad inimesed, kelle vibratsioonid on sinu omadest liiga palju erinevad. Ja kui nad ongi su laheduses, ei marka nemad sind ega sina neid Smile Seda fenomeni olen ma paris palju taheldanud.

Huvitav on seejuures see, et mis sulle narvidele teise juures kaib, on olemas ka sinus endas Very Happy See on nagu peeglisse vaatamine. Valik on sinu, kas karistad peegelpilti selle eest et see sulle ei meeldi voi hairib, voi muudad seda, kes peegli ees seisab. Ehk siis iseennast Very Happy Molemad voimalused on taiesti rakendatavad. Ent esimesel juhul tuleb selle yhe asemel keegi teine ja kolmas jne. Teisel juhul, kus oled ennast muutnud, muutub automaatselt su peegelpilt ja sinu ellu ilmuvad teistsugused inimesed Wink

Huvitav, kuidas oleks lood abikaasadega et kui yks enda vibratsioone muudab, kas siis teine hakkab ka muutma?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)   Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Porgu Koraani jargi.. Yks artikkel free-minds foorumisst ;)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Seagripist - artikkel
» VF: millal algab taiskasvanuiga Koraani jargi?
» VF: "Free Minds"-millega tegu? Kas alkohol on seaduslik?
» VF: Koraani otsing & Koraani oppimiseks materjale

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Arvamused, mõtted, küsimused-
Hüppa: