Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :)

Go down 
2 posters
AutorTeade
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :) Empty
PostitaminePealkiri: Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :)   Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :) Icon_minitimeEsm Nov 17, 2008 12:48 am

24:3 The adulterer will only marry an adulteress or one who is an idolatress. And the adulteress,
she will only be married to an adulterer or an idolater. And this has been forbidden for the believers.

24:26 The wicked women are for the wicked men, and the wicked men are for the wicked women,
and the good women are for the good men, and the good men are for the good women.
Tagasi üles Go down
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :)   Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :) Icon_minitimeEsm Nov 17, 2008 3:54 am

Nii... see teine varss on paris ponev.Kuidas seda siiski moista, nii sageli juhtub et mees on hea ja naine halb ja vastu pidi?? Voi on vastuolud vaid hetkelised.Huvitav igaljuhul Smile
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :)   Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :) Icon_minitimeEsm Nov 17, 2008 1:21 pm

pakun et abiellumise voi tutvumise hetkel olid molemad siiski samasugused.. Koik ei naita koike valja. Ju siis seesmiselt, voi naiteks energeetilisel tasemel asuvad nad samal vonkesagedusel Wink

Naiteks sel perioodil kui mul oli deprekas, kohtasin uute tutvuste naol ainult depressiivikuid Smile Ja nyyd kus mul on hea olla, deprekas lannu, kohtun jarjest positiivsemate, heatahtlikumate ja toredamate inimestega. Depressiivikutest tuttavaid naen yha harvemini ja selgelt ei ole me enam ammu samal lainel. Ega nad enam ei tahagi minuga eriti suhelda Smile otsivad omasuguste seltsi Smile

Ma sain omale laheda too, kus iga viimnegi kui tookaaslane on optimist ja parajalt hea huumorimeelega voi siis lihtsalt aarmiselt heasydamlik ja abivalmis inimene Very Happy Taiega naudin oma tood ja sealset seltskonda. Ei ole vorreldavgi selle tooga mida tegin ajal, mil ma end nii hasti ei tundnud Smile siis oli yks inimene imelikum kui teine.. Very Happy

Laksin septembrist kooli - jallegi - yks positiivsemaist gruppidest & opetajatest, kus oppinud olen Smile Lihtsalt nauding kaia ja uusi teadmisi ka omandada Very Happy

Aga muutus tuli ikkagi minst. Mina muutusin esimesena. Ja Jumal saadab lihtsalt vastavad olukorrad& inimesed mu teele. Depressiivikuid on terve ilm tais, aga minu teele neid ei satu enam Smile
Tagasi üles Go down
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :)   Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :) Icon_minitimeTeis Nov 18, 2008 8:15 am

minu tutvusringkonnas paistab tendentsiks olema, et kui kui keegi on mu mehe hea sober, siis tema naisega ma kahjuks energeetiliselt yhel lainel ei ole.Ja vastu pidi.Hiljuti tutvusin yhe toreda ja siira moslemi naisega.Tema mees aga mingitel isklike konfliktide tottu mu mehega labi ei saanud,mees katkestas temaga koik suhted.Ja kuna ma ei taibanud oigel ajal selle naise kontaktnumbrit kysida, siis ei saagi yhendust Sad
Need inimesed kellega ma energeetiliselt samal lainel olen, elavad jalle liiga kaugel et oleks piisavalt lihtne kokku saada.Ilmselt on siin mingi imelik vahk kivi all peidus Rolling Eyes
Oeldakse, et kui tahad maailma parandada siis alusta koigepealt iseendast.Nii ta on teisi inimesi me muuta ei saa, kui midagi oigeks peame, elagem lihtsalt selle jargi, kas siis keegi sarnase energeetikaga laheneb voim mitte. Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :)   Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sarnane tombab ligi sarnast.. Abielu teemadel :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Enesetapu teemadel
» sarnane foorum inglise keeles?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Koraani õpetused-
Hüppa: