Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Reinkarnatsioon

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 4:29 pm

Mis puutub sellesse tegelasse, siis temaga oli nii, et ta oli suuteline külastama Floridas viibivat kolleegi, olles ise hoopis teises osariigis Smile Ta väljutas enda sõnul oma hinge kehast ning läkski füüsiliselt paika, kus nägi toda naist oma sõbrannaga vestlemas. Imelik selle juures oli see, et vaatamata sellele, et naine tema kohalolust ei teadnud, oli ta suuteline maha pidama vestlused naise alateadvusega, mil see alateadvus kinnitas, et on teadlik mehe kohalolekust Very Happy Päris põnev lugu oli. Ainult et pidades silmas kõiki võimalusi, siis ei pruukinud aset leida sugugi kehast väljumine, vaid pigem telepaatilisel teel suhtlemine. Seda, et mees kirjeldas hiljem täpselt selle naise tegevust ning ümbritsevat just sellisena nagu ta tol hetkel oligi, annaks seletada sellega, et mees püüdis kinni energia, mis tuli sellelt naiselt(või siis tema alateadvuselt) ning sai seetõttu nende samade kogemuste osaliseks, mis muidu oleksid tajutavad meile tuntud meeltega.

Aga räägi, kui kaugele sina oma püüdlustega jõudsid? Kuidas sa seda teha üritasid? Milline nägi välja see keskendumine või mediteerimine, millega sa seda saavutada püüdisd? Mis su eesmärk oli? Kogesid sa midagi ka? Very Happy
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 4:53 pm

Astraal rännakutest leidub palju infot interntis.
Astraal rännakuid tuntakse ka nime alla Lucid Dream.

Kui kaugele olen jõudnud. Noh omas toas tiirlemine on algtase. Kõige kaugemale olen jõudnud endast mingi 12 kilomeetri kaugusele.

Kuid on juhtunud ka tahtmatuid rännakuid millest ma ise ei teadnud midagi.
Üks neiu tundis ja nägi mind enda kõrval enne magama minekut. Ta elab minust mingi 270 kilomeetri kaugusel.
Ja seda on juhtunud mingi paar korda.

Mis moodi telepaatiline kogemus kui näiteks ma enda toas tiirlen, siis ma näen iseenda keha. Ma näen kõiki lae alt.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 5:11 pm

Kas see võib olla kuidagi seotud sellega, et sa kontrollid sel ajal kõigest oma unenägu? Jääd magama ning edaspidine toimub kõik unes.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 8:42 pm

Hannah kirjutas:
Kas see võib olla kuidagi seotud sellega, et sa kontrollid sel ajal kõigest oma unenägu? Jääd magama ning edaspidine toimub kõik unes.
Astraal rännak on teadlik kehast väljumine kuid unenägu on tahtmatu ja mitte teadlik kehast väljumine.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 9:42 pm

Paljud inimesed usuvad, et me suudame oma unenägusid samamoodi kontrollida, kui vastavalt selleks vaeva näeme. Nagu kehast väljumise puhulgi kaasneb tugev tahe ja töö. Milliste kriteeriumide järgi me suudame neid siis eristada omavahel?
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 10:00 pm

Jah, ka unenägusi on võimalik kontrollida.

Kuid mis on üldse unenägu? Mingi värk, mis aitab inimesi puhata ja mis toimub ainult inimese peas. Või on unenägu lihtsalt võimalus liikuda läbi erinevate reaalsuste?
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 10:44 pm

Seda ma küsingi Smile Mille järgi tead sina isiklikult vahet teha unenägude ja kehast väljumise kogemuse vahel? Smile
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 11:46 pm

No teen. Unenägusi ma näen siis kui ma magan. Kuid astraal rannakuid ma olen teinud siis kui ma tahan. Ja sa tead ju väga häasti, et kui ikka und ei ole siis ei tule magama jäämisest midagi välja.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimeEsm Jan 19, 2009 1:28 am

raul, ega sa juhuslikult castaneda fann pole (olnud) Smile See "lucid dream" kolab kangesti sellisena, nagu castaneda neist kirjutas. Eesti keelde oli see kyll tolgitud kui "une nagemine" ehk oskus jaada unes arkvele Wink voi vahemalt nii sain mina sellest aru Smile
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimeEsm Jan 19, 2009 2:12 am

Ma ei ole Castaneda fänn.
Ma ei ole mitte ühtegi tema raamatut lugenud.
Olen küll käes hoidnud ja seda sirvinud, kuid ei ole tundnud mingit vajadust seda põhjalikult lugeda.
Ma tean jah, et ta räägib palju unenägemisest.

Veidi olen sellel lehel - http://www.hot.ee/tonal/ ringi kolanud, kuid seda rohkem selle muusika pärast Very Happy mis taustaks on. Kuidagi rahustav ....
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimeKolm Jan 21, 2009 4:19 am

Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimeTeis Veeb 24, 2009 8:28 pm

toon ka siin reinkarnatsiooni teemas ära järelduse kuhu jõudnud oleme ses suhtes:

Kryon: "... After a period of Earth time, you may revisit the earth. Most of you do, for a lifetime on the planet is like a day in the life of a grander scheme. The grander scheme is an overview of hundreds of your lifetimes, and Spirit sees you not as a Human in this life, but as a timeless, sacred entity that is part of the family of God, working for Earth, who has been here over and over in different incarnations or "expressions of karmic energy." This is very difficult for you to understand and accept, for you think life begins at birth and ends at death. That is no more true than a perception of life beginning at dawn and ending at dusk. It continues and continues and each life is like a day in a grander life. You continue to awaken and sleep... over and over.
You have called this process reincarnation. ..."

23:80 And He is the One who gives life and brings death, and to Him is the alteration of the night and the day. Do you not comprehend?
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 15, 2009 10:24 am

veel üks mõte:
50:3 (rejecters said:) “Can it be that when we are dead and we become dust, that we come back later?”
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Sponsored content





Reinkarnatsioon - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reinkarnatsioon   Reinkarnatsioon - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Reinkarnatsioon
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Teised usundid, uskumused, sektid, hadithid..-
Hüppa: