Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mees- ja naisenergia

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 3:45 pm

Raul kirjutas:
No peale minu on ka paljud inimesed jõudnud samadele järeldusteni.
Vb, Eestis üheks tuntumaks on Viilma. Kuigi ma ei ole Viilma raamatuid lugenud aga nii palju kui ma olen tema kohta kuulnud kinnitab see minu kogemusi. Pealegi on Viilma väga paljusi inimesi terveks ravinud. Ja see on fakt.

Viilmat tean ma ka Very Happy See, et ta kedagi terveks on ravinud....ausalt, minu jaoks on see sama tähendusega nagu platseebo-tablett. Inimene ravib end ISE oma usuga sellesse, et ta terveneb. Miks on muidu võimatu teha terveks inimest, kes seda ise ei soovi? Smile

Raul kirjutas:
Aga ma ei saa sellest aru. Mis värk sinul nende valedega on? Miks on sul vaja mingit absoluutset tõde otsida igaltpoolt?
Kõik tuleb nagu nii siis kui selleks ollakse valmis. Ja siis kui seda vajatakse. Kuid mingi absoluutse tõe otsimine on minu arust tobe.
Sest absoluutset tõde ei tea mitte ükski inimene ja sellest ei kirjuta mitte ükski raamat, kaasa arvatud nii öelda Pühad Raamatud. Igas pühas raamatus on samapalju tõde sees kui minu või kellegi teise juttus.

Mul ei ole mitte mingit värki absoluutse tõega Very Happy Sa oled valesti aru saanud Very Happy Ma usun samamoodi, et mitte keegi ei saa olla kindel selles, mida ta usub. Miks? Sest absoluutseid tõendeid, mida poleks võimalik kuidagi ümber lükata kellegi poolt, ei ole olemas. Vähemalt mitte veel. See annabki igale inimesele need valikuvabadused, mis neil olemas on. Samuti annab see suurepärase võimaluse inimestel ise proovida, uurida, mõelda ja juurelda. Pühade raamatute koha pealt olen ma pisut teisel arvamusel. Need sisaldavad (minu isikliku hinge jaoks) liiga palju liiga hämmastavat infot selleks, et neid niisama tavalise jutu või arvamusena võtta. Kasvõi juba fakt, kuivõrd erinevatele inimestele on üks ja sama tekst loodud. Kui inimene soovib neist välja lugeda fakte, mis on minu taseme meelest lapsikud ja liialt lihtsameelsed, siis on see nende enda mure ja nende enda tase Very Happy
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 4:28 pm

Hannah kirjutas:
Viilmat tean ma ka Very Happy See, et ta kedagi terveks on ravinud....ausalt, minu jaoks on see sama tähendusega nagu platseebo-tablett. Inimene ravib end ISE oma usuga sellesse, et ta terveneb. Miks on muidu võimatu teha terveks inimest, kes seda ise ei soovi? Smile
Ok. Välendasin ennast ebatäpselt. Vilmaa on õpetanud inimesi kuidas oleks neil võimalik terveks saada. Näidates mis on ühe või teise häda põhjus ja õpetades kuidas neid põhjusi likviteerida.
Tsiteerin: :
Mul ei ole mitte mingit värki absoluutse tõega Sa oled valesti aru saanud Ma usun samamoodi, et mitte keegi ei saa olla kindel selles, mida ta usub. Miks? Sest absoluutseid tõendeid, mida poleks võimalik kuidagi ümber lükata kellegi poolt, ei ole olemas. Vähemalt mitte veel. See annabki igale inimesele need valikuvabadused, mis neil olemas on. Samuti annab see suurepärase võimaluse inimestel ise proovida, uurida, mõelda ja juurelda. Pühade raamatute koha pealt olen ma pisut teisel arvamusel. Need sisaldavad (minu isikliku hinge jaoks) liiga palju liiga hämmastavat infot selleks, et neid niisama tavalise jutu või arvamusena võtta. Kasvõi juba fakt, kuivõrd erinevatele inimestele on üks ja sama tekst loodud. Kui inimene soovib neist välja lugeda fakte, mis on minu taseme meelest lapsikud ja liialt lihtsameelsed, siis on see nende enda mure ja nende enda tase
Just see fakt, et erinevad inimesed on ühe ja sama asja välja toonud näitab seda, et
a) iga uus on ammu unustatud vana ja inimkonna algset tõde sisaldavad kõikide inimeste juttud.
või
b) need inimesed on ühest ja samast egregorist ja nad räägivad seda mis on selles egregoris lubatud

Sellega olan ma nõus, et mitte kunagi ei saa kindel olla sellesse mida usutakse, kuid samas peab kindel olema selles mida teatakse.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 4:32 pm

Raul kirjutas:
Just see fakt, et erinevad inimesed on ühe ja sama asja välja toonud näitab seda, et
a) iga uus on ammu unustatud vana ja inimkonna algset tõde sisaldavad kõikide inimeste juttud.
või
b) need inimesed on ühest ja samast egregorist ja nad räägivad seda mis on selles egregoris lubatud


Aga see ongi üpris loogiline, et inimesed näevad ja tunnetavad sarnaseid asju. Me jõudsime ennemgi järeldusele, et inimesed pole üldsegi nii erinevad üksteisest. Miks peaks siis meie Jumalgi olema keegi, kes räägiks keeles, mida inimesed ei mõistaks.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 4:54 pm

Looja on inimese sees ja miks ta peaks rääkima iseendaga keeles millest ta aru ei saa Very Happy
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 5:13 pm

Ei räägigi. Looja räägib ju keelt, mida iga inimene mõistab vastavalt oma tasemele.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 18, 2009 8:40 pm

Hannah kirjutas:
Ei räägigi. Looja räägib ju keelt, mida iga inimene mõistab vastavalt oma tasemele.
Just
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimeEsm Jan 19, 2009 1:39 am

a selle stervenemisega seotult.. naiteks Abraham Hicks videotest kumas labi selline mote et:

* haigus tekib selle tagajarjel kui inimese vibratsioonid muutuvad madalamateks kui seda on armastuse jm positiivsete tunnete sagedus

* haigusest tervenemiseks pole isegi pohjuse leidmine vajalik. Piisab sellest, kui lasta lahti motetest, mis on ebameeldivad ja toovad kaasa ebameeldiva enesetunde ja suunata need suunda mis toob kergenduse.

Millised motted muudavad vibratsioone madalamaks? Need on pohimotteliselt koik kritiseerivad, laitvad, etteheitvad, solvumist jms valjendavad motted, milles liiga kaua pysida ja mis annavad enne selle motte motlemist halvema enesetunde.

Millised motted tostavad vibratsioone? Olenevalt hetkeolukorrast koik need, mis annnavad kergendustunde vorreldes sellele mottele eelneva olekuga Smile


Hasti loogiline, lihtne ja arusaadav sisteem.. Aga oi kui raske on end sundida midagi head motlema, kui pea on negatiivseid motteid tais Smile

Seda, mida raul raakis, et teatud kehapiirkondadesse tekib valu teatud emotsioonide tagajarjel - see on minu jaoks taiesti loogiline ja usutav Smile Yhel kohal tammumine pole kunagi head toonud. Elu laheb edasi, tuleb endal ka eluga sammu pidada et mitte sellele jalgu jaada Smile
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimeEsm Jan 19, 2009 2:32 am

Kui minul on pea negatiivseid mõtteid täis siis ma elan selle välja.
Kas karjun täiset kõrist, või lähen öösel teisel pool olevasse surnuaeda ja ulun hundi kombel
(Muide, nimi Raul on tuletatud vanast germaani keelest ja algupärane tähendus on - Rudolf, Ruudi, Ruut, Rolf ja ka Ralf ning Raul (juhul kui nad on ikka tuletatud Rudolfist) on pärit muinasgermaani nimest Hroth-wulf (‘suure kuulsusega hunt’). Ralf ning Raul võivad aga tuletatud olla ka Randolfist (‘koduhunt’ või ‘kilbiga hunt’). Raul võib tuletatud olla ka Radulfist (‘nõukas hunt’).)
Või vehin oma katanaga ja teen lõike harjutusi.

No ükskõik mida, et negatiivsust välja saada. Ja kiirelt. Laughing
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimeEsm Jan 19, 2009 10:38 am

Tsiteerin: :
või lähen öösel teisel pool olevasse surnuaeda ja ulun hundi kombel

hahahahaaa Very Happy vaga lahe Very Happy kujutan ette kuidas ohtul moni surnuaiast mooduja hirmu parast pyksid tais teeb Very Happy

aga jah, negatiivsus on toesti parem valja saada Wink Abraham-hicks videotes oli oeldus nii: "mitte miski pole tahtsam kui see et ma tunnen ennast hasti"
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimeEsm Jan 19, 2009 10:53 am

Kuid samas, peab meeles pidama ka seda, et ka negatiivsed mõtted õpetavad meid. Ja veelgi paremini kui positiivsed mõtted. Analüüsida neid, avastada põhjus ja põhjus likvideerida.
Sest kui neid lihtsalt minema saata jääb meis avatudks see auk mille kaudu üldse negatiivsus sisse sai.
Ning nii mõnigi kord võib juhtuda nende negatiivsete ja positiivsete mõtetega nii nagu varblase ja kassi loos.
Oli külm talv. Varblane külmus ära. Mööda läks lehm.
Ta sittus varblase peale. Sitta soojus sulatas varblase üles ja varblane hakkas rabelema, et välja saada.
Seda kuulis kass. Ta tõmbas varblase sitta seest välja ja sõi ära.
Loo moraal, kõik kes meid täis sittuvad ei ole veel meie vaenlased ja kõik kes meid sita seest välja tirivad, ei pruugi olla sõbralikult meelestatud.
Ning kui täis situtakse, siis on mõnikord kasulikum üldsegi vaikselt istuda ...
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimeEsm Jan 19, 2009 12:12 pm

HaaaHaHAHAHAHAAaa lol! lol! lol!
Parim lugu üle hulga aja!!! Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimeEsm Jan 19, 2009 12:31 pm

aina paremaks laheb Smile hahahah Very Happy on sul veel selliseid toredaid opetlikke lugusid?
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitimeEsm Jan 19, 2009 10:01 pm

Ma olen tervenisti tore ja õpetlik Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mees- ja naisenergia - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mees- ja naisenergia   Mees- ja naisenergia - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mees- ja naisenergia
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Teised usundid, uskumused, sektid, hadithid..-
Hüppa: