Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Paar lahedat filmi

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeKolm Jan 21, 2009 11:03 pm

Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 12:03 am

Mida on negatiivset selles, kui inimene vaatab ja sirvib ka vahel õhtul pärast "koolitunde" oma klassist kõrgemal olevaid õpikuid? Smile Mida negatiivset toob kaasa see, kui vaadata vahel minevikku või tulevikku, kui see toob mingil määral kas lohutust, lootust või rahuldustunnet mistahes viisil? Smile
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 12:07 am

Millest sa räägid?

Ja mida sa pead oma klassist kõrgemal olevaks õpikuks?
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 12:26 am

Kommenteerin filmi. Räägin sellest väitest, et me ei tohiks keskenduda muule peale Hetke.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 12:27 am

Õpiku all ei pea ma muide üldse objekti silmas. Tõin lihtsalt analoogi sinu kirjeldatud Kooliga. Ja kooli juurde kuuluvad ka õpikud Very Happy
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 12:45 am

Minu seletuses oli kool terve Universum.
Aga mis on õpikud?

Lootused mis ei põhine reaalsusele on illusioonid. Mis on küll magusad, kuid seda ohtlikumad ....
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 12:54 am

Seda ma olen alati rõhutanud, et inimene peab eelkõige keskenduma just sellele hetkele kus elatakse.
Inimesel on kombeks unistamised ja reeglina on unistused täiesti ebareaalsed Very Happy
Ning kui need unistused ei täitu, siis tekkitab see negatiivseid tundeid ...
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 4:41 am

lahe, et need zeitgeistid nüüd ka eesti keeles on Smile
kui usujutud väljaarvata, siis on tegu väga adekvaatsete teostega
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 7:10 am

Minu jaoks see usujutt ongi just see mis hoiab kogu filmi koos.
Et kõik valetavad inimesele alates religioonist lõpetades valitsustega.
Ilma selle usujuttuta ma ei oleks seda filmi üldse tõsiselt võtnud Very Happy
Vaid oleks pidanud järjekordseks vandenõu teooriaks Very Happy



Mis sulle seal usu juttus ei meeldinud?
Mulle on veidi arusaamatu, et kuidas teos kus on kas või osa midagi sellist mida ei saa tõsiselt võtta, saab üldse adekvaatseks nimetada???
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 5:21 pm

Aga kes tont ütleb, et see kõik ei olegi üks paranoiline vandenõuteooria? Eelmise sajandi lõpus kogus selline lähenemine vägagi hoogu rahva(ste) seas. Parimad telelinastusedki on nende põhjal valminud. Mina ei välistaks sugugi ka võimalust inimeste tohutust näljast põnevuse, salapära ja adrenaliini järele, mis ajendabki selliseid vandenõusid peas välja mõtlema. Huvitavam ju elada ikkagi Very Happy
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 5:46 pm

Raul kirjutas:
Minu seletuses oli kool terve Universum.
Aga mis on õpikud?

Lootused mis ei põhine reaalsusele on illusioonid. Mis on küll magusad, kuid seda ohtlikumad ....

Ah, vahet pole. Pole oluline.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 8:15 pm

Tsiteerin: :
Lootused mis ei põhine reaalsusele on illusioonid. Mis on küll magusad, kuid seda ohtlikumad ....

lootus on see, mis muudab reaalsust. reaalsusele keskendudes see ju ei muutugi eriliselt. Samas kui on lootus, kui on illusioonid, siis yhel paeval lahevad need taide ka. Ja saavad uueks reaalsuseks Wink
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 11:11 pm

No lootsin, et see kolmapäev ma võidan viking lotoga 33 000 000 kuid oh jama. Ei võitnud Very Happy
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 12:58 am

Ju sa siis ikka ise ei uskunud seda,mida lootsid Wink yhesonaga, polnud rahaga yhel lainel Smile Veena ennast mone kuu jooksul iga paev 10 min hommikul ja 10 min ohtul et sa voidad lotoga peavoidu. Niikaua kuni ise uskuma jaad. Siis jargi oma intuitsiooni Smile Vaga suur toenaosus on et sa voidad Smile


ma oppisin sedasi eksamiks vaid yhe pileti 20-st Smile ainus pilet, mida olin oppinud. kuu aja jooksul veensin end igal ohtul et tomban selle pileti (muideks, mul pole kunagi varem lotoga onne olnud). Kui eksam katte joudis, siis olin taiesti surmkindel et tomban oige pileti.. kursusekaaslased jaid koik huviga ootele Smile

Laksin ja tombasin selle pileti ja sain eksami tehtud. Takkajargi moeldes, oleks voinud ju kogu selle energia oppimise peale panna, mis mul enda veenmiseks kulus Wink Ent samas kuna see aine oli mulle suht raskesti arusaadav, siis leidisin et enese veenmine oli lihtsam variant Wink

Usk sellesse, et unistus saab teoks, on sama oluline kui lootus ja unistused Smile Voi nagu Koraanis on oeldud: me saame selles ilmas koik, mida kysime ja koik mida ihaldame Wink
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 5:51 am

Kunagi ma nägin unes, et olen hästi suures mingis hoones. Hoone oli betoonist, kõrge laega ja ning paljude suurte akendega. Ja järsku kuulsin ma, et minu hääl ütleb mulle:" Sa saad elus kõik mida sa tahad!"

Kuid samas, kas me tegelikult ka vajame, mida me tahame ja soovime?

Muide, See film - http://www.overstream.net/view.php?oid=szsqmniprcmx "Roheline Ilus" on kah väga hea ja mõtlema panev.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 10:19 am

Mina, kusjuures, arvan samamoodi, et meil ei ole üldsegi mitte kõike vaja, mida me siin ilmas soovime. Aga lisaks sellele arvan ma ka seda, et mitte keegi peale meie ei otsusta meie eest ära juba, mida meile vaja on ja mida mitte. Me saame võibolla tõesti kõik, mida soovime (no see siiri näide on ikka võimas ju Very Happy tõenäosus 1 20-le Very Happy ), kuid hiljem veendume elukogemuste kaudu ise, mida meil vaja läks, mida mitte, ning vastavalt sellele teame seda järgmise kogemuse juures. See on ühesõnaga üks etapp arengust. Täpselt nagu ei otsusta keegi meie eest seda, mis teo me sooritame ja millele järgneb just konkreetne tagajärg. Hiljem, olles targemad, suudame me ise juba valida, milliseid asju endale tahta ja seega "ligi tõmmata" ja mida mitte. Võibolla me saame tõesti kõik, mida tahame.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 10:24 am

Ma ei saa aru, siiri, kuidas sa suutsid ennast nii tugevalt kõige esimest korda veenda, et sul kahtlusigi polnud? Very Happy Kuidas??? Sa hakkad nüüd mulle kohe rääkima sellest, et endasse on vaja uskuda ja nii edasi, nii edasi Very Happy Aga tavapärase inimesena teame me ju kõik (kui meil just vastupidiseid kogemusi pole), et me ei saa olla kindlad tulevikus. Seda enam, et tegu oli ikka päris hullu riskiga ju ka Very Happy Kujuta ette, kaks kuud püüan end veenda, püüan veenda ja kui aeg käes, avastan, et pagan küll, ei ole üldse nii veendunud Very Happy:D Siis on kõik õppimata ja puha Very Happy Kuidas selline kindlustunne saavutada milleski nii ebakindlas?
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 1:30 pm

Raul kirjutas:
Minu jaoks see usujutt ongi just see mis hoiab kogu filmi koos.
Et kõik valetavad inimesele alates religioonist lõpetades valitsustega.
Ilma selle usujuttuta ma ei oleks seda filmi üldse tõsiselt võtnud Very Happy
Vaid oleks pidanud järjekordseks vandenõu teooriaks Very Happy

Mis sulle seal usu juttus ei meeldinud?
Mulle on veidi arusaamatu, et kuidas teos kus on kas või osa midagi sellist mida ei saa tõsiselt võtta, saab üldse adekvaatseks nimetada???
selle esimese osa usu point oli minu mäeltamist mööda see, et Jumalat või üldse vaimset maailma ei eksisteeri.
adekvaatseks nimetasin ma seda tingimusel, et seal usust räägitudki ei oleks.
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 1:32 pm

tead, elu oleks maru igav, kui me piirduksime ainult vajalikuga Smile Lisaks vajalikule voib olla veel meeldivaid asju. Lihtsalt niisama. MIks mitte? Kui piirduda vajalikkusega, siis.. noh, ega me palju ei vajagi.. milleks siis yldse koik see tehnoloogia jms? see pole ju vajalik. Saab ka ilma Wink

hannah, mul polnud midagi kaotada.. Kuna see aine oli minu jaoks piisavalt jabur, pea ei votnud hasti, siis max, mida ma suutsin, oli lihtsalt yks pilet sona-sonalt pahe oppida. Tegu matemaatikas miskite teoreemide toestamisega ylikoolis.. ma lihtsalt ei saanud aru. ja noid asju oli aarmiselt ebameeldiv pahegi tuupida.. Kui sul toestus ikka mingi 2-3 A4 pikk.. ja ylimalt teoreetiline Wink

olin kuulnud kord juhusest, kus yks inimene oli ka nii teinud ja otsustasin proovida. Panin ennast 100% sinna sisse.. ja kindel veendumus tekkis aja jooksul ise.. algul votsin kui lobusat eksperimenti.. Seda enam et mulle hakkas kohale joudma et matemaatikut minust ei saa Wink kui pole midagi kaotada, siis muutub inimene julgeks. Ja praeguseks olen joudnud taiesti kindlale veendumusele et elu on yks tore mang, kus kaotamine pole lihtsalt voimalik. Seega iga kogemus tuleb kasuks. See vabastab hirmudest ja teeb enesekindlamaks nagunii Wink

lihtsalt varem ei saanud ma aru, kuidas nii voib olla. Ent Abraham-hiks seletuste jargi paistab et tulevikus saab vagagi kindel olla, kui tunned seadusi Smile naiteks kui sa saad aru, kuidas gravitatsioon& liikumiskiirus toimivad, void paris tapselt ette ennustada, kuhu sa tapselt kukud, kui majakatuselt alla hyppad.
Sama paistab ka AH opetustega.. et kui sa tead, kuidas universumi seadused toimivad, siis ei olegi see tulevik enam nii moistatuslik. Sa lihtsalt tead, et oma tahelepanu teatud suunda suunates saad teatud tulemuse.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 2:15 pm

tarmo kirjutas:
Raul kirjutas:
Minu jaoks see usujutt ongi just see mis hoiab kogu filmi koos.
Et kõik valetavad inimesele alates religioonist lõpetades valitsustega.
Ilma selle usujuttuta ma ei oleks seda filmi üldse tõsiselt võtnud Very Happy
Vaid oleks pidanud järjekordseks vandenõu teooriaks Very Happy

Mis sulle seal usu juttus ei meeldinud?
Mulle on veidi arusaamatu, et kuidas teos kus on kas või osa midagi sellist mida ei saa tõsiselt võtta, saab üldse adekvaatseks nimetada???
selle esimese osa usu point oli minu mäeltamist mööda see, et Jumalat või üldse vaimset maailma ei eksisteeri.
adekvaatseks nimetasin ma seda tingimusel, et seal usust räägitudki ei oleks.
Mina sain küll nii aru, et selle point oli see, et religioonides kujutatud jumal on lihtsalt võlts ja seda kasutatakse inimeste kontrollimiseks. Ning läbi igasuguste nii nimetatud jumala keeldude ja käskudega kasvatatakse inimest selliseks, kes autoriteetidele vastu ei vaidleks, piitsa ja prääniku meetodiga.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 2:25 pm

Ohh, oleks see vaid nii Very Happy Kui lihtne kõik oleks Very Happy Aga ma ei ole väga lihtsasti veendatav inimene Very Happy Ma ei usu iseennastki tihti, rääkimata teistest. Ma ei tea, kuidas sellest üle saada. Lisaks näen ma siin imelikke lünki, mis ei ole täidetud. Näiteks nagu ma ühes kohas mujal küsisin, kuidas külgetõmbeseaduse järgi oleks siis võimalik olukord, kus inimene pabistab ja kardab, et juhtub teatud asi, kuid hiljem ei juhtugi. Hirm on ju suurim ligitõmbajast emotioon oma võimsa energia poolest. Aga ei tea. Samas see kõlab loogiliselt. Füüsikaseadustes me ei kahtle. Teos-tagajärjes ei kahtle mina ka väga. Miks ei võiks see ka tuleviku kohta kehtida. Ma arvan, et neid seadusi ei saagi teisiti selgeks kui et katse-eksituse meetodil eksperimenteerides Smile Ja see on ka õige, et elu on tõesti mäng. Sellise suhtumisega teen ma juba edusamme oma elus Very Happy Kuigi vahel kipun ikka tagasi "vajuma" ja asju liigtõsiselt võtma.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 2:25 pm

Ühelt poolt see, et inimene saab kõik millele ta avatud on. Ja selline Siiri autosuggestion aitab jah inimest avada kõigile.
Kuid samas on igal asi kuskilt pärit, ning neil kõigil on oma energia taga. Ning autosuggestioniga antakse oma energiat sinna. Ja kui on hästi "teenitud" siis saadaks ka tasu.

Lihtsalt niisama ei ole midagi. Kõigil on oma hind, ehk tasuta lõunaid ei ole olemas.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 2:32 pm

Hannah kirjutas:
Ohh, oleks see vaid nii Very Happy Kui lihtne kõik oleks Very Happy
Teaduses on selline meetod, et kui on olemas kaks võimaliku vastust, siis kõige õige on variant on kõige lihtsam seletus.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 3:01 pm

Hahaa Very Happy Sa räägid Occami habemenoa teooriast Very Happy Olen kursis sellega. Aga tean sellest niipalju, et mitte see teooria ei ütle, et kõige lihtsam seletus on alati ÕIGE, vaid et seda peaks lihtsalt eelistama, kuna ta on TÕENÄOLISELT õige. Kuid see võib olla ka vale. Lisaks sellele tuleb alati arvestada ka erandeid.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 3:05 pm

Raul kirjutas:


Lihtsalt niisama ei ole midagi. Kõigil on oma hind, ehk tasuta lõunaid ei ole olemas.

Ma usun, et hinnaks on tagajärg. Vastavalt kas soodne või kallis.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Paar lahedat filmi Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Paar lahedat filmi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Leiud Internetist :: Videod-
Hüppa: