Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Paar lahedat filmi

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Paar lahedat filmi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi - Page 2 Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 5:50 pm

Tsiteerin: :
Näiteks nagu ma ühes kohas mujal küsisin, kuidas külgetõmbeseaduse järgi oleks siis võimalik olukord, kus inimene pabistab ja kardab, et juhtub teatud asi, kuid hiljem ei juhtugi. Hirm on ju suurim ligitõmbajast emotioon oma võimsa energia poolest. Aga ei tea. Samas see kõlab loogiliselt.

Aga akki selle hirmuga ei tomba sa seda ligi, mida konkreetselt kardad, vaid yldse sarrnaseid olukordi kus sa veel hirmu tunned. Ja samuti oma hea tujuga tombad ligi olukordi kus tunned veel head tuju voi positiivseid emotsioone. Kui saad, seda mida tahtnud oled, siis see paratamatult oled onnelik. Samas kui hirmu tundes tombad ligi situatsioone, mis kylvavd veelgi hirmu, ei tarvitse need yldse sama teema hirmud olla Wink
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi - Page 2 Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 8:33 pm

Hannah kirjutas:
Raul kirjutas:


Lihtsalt niisama ei ole midagi. Kõigil on oma hind, ehk tasuta lõunaid ei ole olemas.

Ma usun, et hinnaks on tagajärg. Vastavalt kas soodne või kallis.
Ei ole hinnaks tagajärg. Hinnaks on sinu enda energia mis sa kuskile paned. Tagajärg on tasu.

Aga veelgi parem on varastada. Ja nii, et tagajärjed on just sellised nagu ise soovid.
Ma ei mõtle siin praegu otsest füüsilises maailmas toimuvat varastamist.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi - Page 2 Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 8:37 pm

Hannah kirjutas:
Hahaa Very Happy Sa räägid Occami habemenoa teooriast Very Happy Olen kursis sellega. Aga tean sellest niipalju, et mitte see teooria ei ütle, et kõige lihtsam seletus on alati ÕIGE, vaid et seda peaks lihtsalt eelistama, kuna ta on TÕENÄOLISELT õige. Kuid see võib olla ka vale. Lisaks sellele tuleb alati arvestada ka erandeid.
Vot seda mis on inimese jaoks õige ütleb inimese sisetunne. Kui inimese sisetunnet usaldab, siis ta ei kahtle mitte millesik.
Tagasi üles Go down
Margit

Margit


Postituste arv : 114
Join date : 26/08/2008
Ikä : 38

Paar lahedat filmi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi - Page 2 Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 10:56 pm

Rahu,
Hanna sinu küsimusele, et miks meiega kõik need halvad asjad siis ei juhtu, et kui me midagi väga kardame vms. esiteks on negatiivne mõte palju nõrgem, kui positiivne. ning ma arvan, et sa peaks päris depressiivne siis olema, kui sa pidevalt endale mingeid negatiivseid mõtteid korrutad ning kardad mingi sinu jaoks negatiivse asja juhtumist.
teiseks mul tuli tegelt siiri ülikooli jutu peale meelde oma keskkooli inglise keele suuline eksam. asi oli nii, et no ma üldse selleks ei õppinud ning ega tegelt mingit eriti probleemi polnudki. meil olid teada nii enam-vähem mis piletid on tulemas, ning tõesti ainuke asi, millest mul polnud siis (ega pole ka praegu) eriti mingit aimu oli inglise hommikusöök. no ja seda pidi ikka väga täpselt teadma, et mida nad siis hommikuks söövad. ja see oli siis mu ainuke tõeliselt nõrk koht. ja ma veel ütlesin ennem eksamit sõbrannale, et eks ma siis selle pileti kindlasti ka tõmban, kuna mul sellest midagi aimu polnud. ja arvake ära, mis pileti ma tõmbasin?! aga muidugi selle sama inglise hommikusöögi oma. Laughing eks ma pusisin ikka sellest end kuidagi läbi ja sain ikka eksami sooritatud enam-vähem normaalselt (muidugi soovisin ma ikkagi max punkte...) . aga jah.. eks nende asjadega on nii, et iseendalegi arusaamatult tõmbame asju ligi.
ma arvan, et peab hakkama lihtsalt teadlikuks sellest, mis on käimas sinu sees, ning mõista omi tõelisi mõtteid/tundeid, siis on saabub see aeg, mil me saame tõeliselt hakata tõmbama ligi seda mida me TÕELISELT ise soovime (neid, mis meil positiivseid tundeid tekitavad).

kuidagi juhtub nii, et iga kord valgub teema nii laiali Smile

Rahu
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi - Page 2 Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 11:38 pm

Margit kirjutas:
kuidagi juhtub nii, et iga kord valgub teema nii laiali Smile
See on minu arust täiesti normaalne. Ehk, teema elab oma normaalset elu ja areneb vastavalt oludele.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi - Page 2 Icon_minitimeLaup Jan 24, 2009 11:58 am

Mul on ka kogemusi olnud sellega, et kardan midagi ja siis just see juhtubki Very Happy No seda sinu näidet on mul elus rohkem kui kord olnud eksamite ja üldse kooliasjadega Very Happy Tuleb just see, mida ma kõige vähem oskan. Kuna tavaliselt selliseid olukordi on mul rohkem meeles kui olukordi, kus ma sain tõesti seda, millesse raudse kindlusega uskusin ja mida soovisin, siis mul on ikkagi jäänud mulje, et negatiivne energia on tugevam, kui positiivne, kuigi tahaks nagu vastupidist uskuda. Mõtle kasvõi sellelegi, et sa võid uskuda nii palju kui tahad, tahta midagi nii palju kui suudad, aga kui sulle kasvõi väikene kõhklusekübe sisse jääb, siis on asi mokas ka. Millegipärast igakord tuleb just vastuseks see, kui küsin, et mis siis viga oli näiteks Very Happy Alati öeldakse: "no ju siis jäi ikka kõhklust sisse ka". Kui seda on nii vähe vaja, et nullida kogu ülejäänud suur kogus tugevat usku, siis peab see tugevama energiaga olema.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Paar lahedat filmi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi - Page 2 Icon_minitimeLaup Jan 24, 2009 12:17 pm

Negatiivne energia ongi palju tugevam. Kuid see tuleb inimese olemuse pärst. Tegelikult on mõlemad, nii negatiivne kui ka positiivne energia ühetugevused.

Aga miks inimese jaoks tundub negatiivne palju tugevama? Sest inimene õpib ainult läbi negatiivsuse. Positiivses olukorras inimene ei soovi ju lahkuda, seal on mõnus, see on uinutav ning võiks isegi öelda, et positiivses energias toimub seisak ja inimene ei õppi selles olukorras midagi.

Kuid negatiivses energias on inimesel paha, ebamugav, tekitab stressi ning inimene hakkab tegelema sellega, et sellest välja tulla. Toimub liikumine, toimub õpimine, toimub areng.

Seega kumb on siis tegelikult positiivne või negatiivne ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Paar lahedat filmi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi - Page 2 Icon_minitimeLaup Jan 24, 2009 3:51 pm

....mis näitab taaskord, et kõik on tasakaalus (igas "heas" on veidi ka "halba" ja vastupidi) ning et tegelikkuses ei eksisteeri sellised mõisted nagu negatiivne ja positiivne "hea" ja "halva" tähenduses, vaid oma emotsionaalse hinnangu poolest on need neutraalsed Smile Nagu näiteks füüsika keeles ei tähenda negatiivne laeng halba laengut Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Paar lahedat filmi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paar lahedat filmi   Paar lahedat filmi - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Paar lahedat filmi
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Leiud Internetist :: Videod-
Hüppa: