Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kryon ja juudid

Go down 
AutorTeade
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon ja juudid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon ja juudid   Kryon ja juudid Icon_minitimeReede Jan 30, 2009 12:03 am

http://www.hot.ee/emfestonia/Juudid_1.html

Kryoni sonum juutidele. huvitav.. motlemapanev..

Tsiteerin: :
Kogu minu saabumine sellele planeedile on seotud teiega. Lubage ma tutvustan teile Krayoni päritolu. Kuid seda tehes soovin ma, et te mõistaksite, et tegu on selle planeedi uue teadvuse ajaloo päritoluga. Ma olen sõnumitooja, ei midagi rohkemat. Sõnumitooja, kes on saabunud ainult ühel põhjusel, et jagada nõu ja toetada abistades muutuvat Maad. Kuid see muutumine kannab endas juutide jaoks suurt muutust.

Jalle juudid? Very Happy tundub et neist ei saa sonumitoojad yle ega ymber..

aga ka nougkogude liitu oli mainitud:

Tsiteerin: :
Nüüd tahan ma teile meenutada mõningaid asju, mis siis aset leidsid. Peaaegu koheselt toimus maailmas poliitiline muudatus. Üks aasta hiljem varises kokku planeedi üks suuremaid poliitilisi jõude. Teie poolt Nõukogude Liiduks kutsutu teadvus oli määratud hukule. Ja on oluline, et te mõistaksite selle põhjust ning ma jõuan selleni hetke pärast. Vaata neid asju, sest isegi kahtleja jaoks on selles, mida te enda ümber näete, nii palju tõendeid nihkest. Uus teadvus oli teie valik ja see juba on kohal.

Tsiteerin: :
Jumal ei tea teie planeedi tulevikku. Tulevikku kujundavad teie endi teod, kuid võimalused on kõigi jaoks näha. Seepärast teate te enne saabumist, mis teie jaoks varuks võib olla. See on üks olulisemaid põhjuseid, miks me armastame teid nii, nagu armastame, sest te kõik peate neid võimalusi tähtsateks ning ootate, et saaks hakata planeeti aitama. Minu pool loori ei nähta surma nii nagu teil teie pool. Tegu on tsükliga, üleminekuga ja kohase energia loomise viisiga. Just täpselt see toimuski.

Tsiteerin: :
Lubage meil rääkida ettekuulutustest. Ma tahan paluda teil enda ümber ringi vaadata. Ükski vanadest ettekuulutustest ei ole aset leidnud. Vanade ettekuulutuste kohaselt peaksite te kõik praeguseks kadunud olema. Neist ettekuulutustest rääkisid mitmed religioonid ning jutt oli järgmine. Aasta 2000 pidi tooma maailmasõja. Te võite leida seda prohvetite ülestähendustest üle terve maailma. Oli ilmselge, mis toimuma pidi. Kas mäletate, Iisraelis pidid tulema rasked ajad ja nii ka läks. Kuid vana energia plaani vana ettekuulutuse järgi oleks tõstetud kohe ausse Varssavi Pakti ja NATO vahelised lepped. Ja see nõudis Nõukogude Liidu juhtmängijaks asumist. Kuid 1987. aasta Harmooniline Konvergents muutis olukorda ning 1988. aastal, üks aasta hiljem, oli NL kadunud! Olete te kunagi neid asju kokku viinud?

Seetõttu jäi ära sõda ja ümberpaigutused, mis oleksid võinud olla siinsete probleemide tulemuseks. Kas te mõistsite ja taipasite ettekuulutustest, et aastal 2000 pidi saabuma lõpp? See oli inimeste plaan ja seda oli sajandeid ette kuulutatud. Kuid 1987. aastal muutis inimkond selle kõik ära. Seetõttu kujunes välja hoopis uus stsenaarium.

sonumi teine osa:
http://www.hot.ee/emfestonia/juudid2.html

Tsiteerin: :
Nüüd aga arvestage järgmist. Kas te suudate armastada perekonda? See ei meeldi teile. Ma ei räägi teie sugulastest, vaid eelkõige just karmilisest inimperekonnast. Olete te kunagi arutlenud, kes sellesse kuuluda võiks? Nad on kaasatud võitlusesse, milles te praegu olete [palestiinlased]. See ei meeldi teile. Kui palju te neid armastada suudate? Te ütlete, et ühe iisraellase jaoks on see võimatu. Teie vahel liiga palju ajalugu, liiga palju vihkamist ja surma. Ja ma ütlen sulle seda, kallis Inimolend, et kui sinus on elutarkust ja vaprust armastada neid kui Inimesi, kasvõi distantsilt, ning seda ka tõsiselt mõelda, siis muutub Maa pinnas nende ja teie ümber. Just niimoodi uus teadlikkus levibki. Selline on esoteeriline alusvundament, millele on võimalik rajada rahu.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon ja juudid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon ja juudid   Kryon ja juudid Icon_minitimeReede Jan 30, 2009 12:31 am

http://www.hot.ee/emfestonia/juudid3.html

artiklist selline loik. Vaga vaga ponev. Aga mis siis kui see saabki teoks? Smile Ajalugu tikub korduma?? Very Happy

Tsiteerin: :
Ma esitan teile ühe näite. Mõned teist võivad sellest näite tõttu olla isegi shokeeritud või väga pettunud, kuni ma lahti seletan, mida silmas pean. Pidage meeles, et ärge tehke mitte mingeid oletusi. “Meil, siin suurepärasel maal, saab olema rahu”, võite te öelda. “See on ainult aja küsimus”. Niisiis, esitan ma teile küsimuse. Mis siis, kui keegi teile ligi astuks ja annaks selle olukorra kohta ühe soovituse?

Ta sõnab: “Mul on suurepärane idee. Läheme ja toome põgenikelaagrist ühe palestiinlase ning paneme tema kõige eest vastutama. Palume neil see kõik ära lahendada ja tulla välja plaaniga, mis tomib”. Enamus teist lahkuks selle inimese juurest kiiresti, kas pole? Missugune hullumeelne idee! Kuidas saaks midagi niisugust eales võimalik olla? Olgem mõistlikud. See on viimane inimene, keda me usaldaksime või olukorra muutmiseks võimupositsioonile seaksime. Sellegipoolest, ärge tehke mingeid oletusi.

Ma soovin teid hetkeks oma juutidest esivanemate asemele panna. Egiptuses orjapõlve veetes palvetasite te, et saabuks lunastaja, keegi, kes vabastaks teid orjusest ja viiks Lubatud Maale. Mis siis, kui keegi oleks soovitanud, et te kaasaksite egiptlase abi? “Ma näen mis meid eest ootab”, võib ta öelda. “Me valime Egiptuse printsi meid kõrbest välja juhtima.” Missugune tobe idee! Kõik teavad, et nad on vaenlased. Nad on okupeerijad ja vallutajad. Nad on orjastajad! Missugune halb mõte! Te kavatsete võtta ühe nende printsidest, et meid välja juhtida?

Hüva, mu kullakallis, just nii see toimuski kui mäletad. Ja ma tahan, et te hetkeks selle peale mõtleksite. See veider ja ootamatu plaan settis terve generatsiooni enne kui reaalsuseks sai. Kuivõrd see prints, kellest ma räägin ja kes tegelikult oli heebrealane, tuli asetada õigesse kohta ja kasvatada üles nagu egiptlane, enne kui see kõik toimuda sai. Kulutati üle 25 aasta, et täiuslikku vastust ellu tuua.


See on peaaegu terve generatsioon, kas pole? [Kryon naeratab.] Ärge tehke mingeid oletusi! Ärge tehke mingeid oletusi selle kohta, kuidas te arvate Iisraeli endale uut juhti või rahu leidvat. Kuivõrd vastused võivad tulla kõige kummalisematest paikadest ja need saavad olema väga erinevad sellest mida te eales mõelnud olete või mida arvanud toimuma saavat. Kunagi ärge heitke kõrvale ideed, mis paistab võimatuna, eriti kui see pärineb noorelt inimeselt.

Lubage mul teile rääkida midagi, mida te ei tea. Tegelikult realiseeritakse seda veidrat lahendust praegu. Täpselt nii nagu minevikus, on olemas potentsiaal, et kasvavad üles need, kes siin midagi muudavad. Nemad ei tea seda ja ei tea ka teie. Ka Egiptuse prints ei teadnud enne, kui aeg selleks käes oli, kas polnud nii? See on viis, kuidas jumal teiega tööd teeb, kuid teie eitate seda jätkuvalt.

huvitav, kas selle jutu puhul on tegu mingi tulevikuennustusega? Smile vaga lahe kui nii lahekski Wink arvestades et see tyyp ka 9/11 ette ennustas.. voib asjal toetera sees olla Wink

ja loppu natuke moslemitest ka:

Tsiteerin: :
Öelge oma sõpradele: “Ma tean, et vastus on olemas ja töötan sellega läbi palvete ja valguse, mida teistele saadan.” Ja sellel tänane päev põhinebki. On teisi, kes praegu palvetavad. Nad ei ole nagu teie. Nad usuvad, et üks palve on väärt tuhandet. [Krayon räägib nendest, kes Ramadani lõpus koos meiega palvetasid. Moslemid ja mitte-moslemid kohtusid sel ööl ja kontakteerusid meiega, et me nendega ühineksime. Nad usuvad, et sellel päeval on üks palve väärt tuhandet! Paljud, üle kogu Jeruusalemma, palvetasid rahu eest sel samal hetkel.]

Selles energias tahaksin ma teile öelda, et neil teistel on õigus. Te näete, et see, mis te siin ruumis teete, muudab midagi. Teie muudate midagi. Nemad muudavad midagi. Üheskoos, te kõik olete ühendatud. Niisiis, oma lõppsõnas ütleme me järgmist - iisraellased ja mitte-iisraellased, lahkuge siit paigast teisitsugusena kui olite siia tulles. Võtke endaga kaasa jumala kuub ja seiske kogu oma suuruses ning kinnitage, et teie isiklikult olete osa lahendusest.

lahe Smile
Tagasi üles Go down
 
Kryon ja juudid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kryon-Lee Carroll

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Tänapäevased õpetajad ja nende õpetused-
Hüppa: