Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kryon - sõnum moslemitele

Go down 
3 posters
AutorTeade
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon - sõnum moslemitele Empty
PostitaminePealkiri: Kryon - sõnum moslemitele   Kryon - sõnum moslemitele Icon_minitimeLaup Jan 31, 2009 12:48 am

http://www.hot.ee/emfestonia/LopuaegadestVeelkord.html

leidsin sellise huvitava tsitaadi:

Tsiteerin: :
Moslem, sina armastad prohvetit, kas pole? Hüva, luba ma viin su tagasi koopasse. Ma pakun sulle mõtlemisainet. Sina palvetad sama palju, kui kõik teised siin Maa peal ja sa teed seda regulaarselt, plaani järgi. Sa usud palve jõudu! Niisiis, miks mitte oma palveid teistmoodi alustada. Sa ei riku sellega midagi, mida sulle õpetati, kuna sa hakkad palvetama rahu eest Maa peal. Prohvet Mohammed kohtas koopas inglit ja ma soovin, et sa meenutaks, mida kirja on pandud ning mida ingel talle ütles: "Mine välja ja ühenda Araabia hõimud ning anna neile Iisraeli Jumal." See on tõde. Vaata, kuhu poole olid suunatud palvevaibad, sest need näitasid Jeruusalemma poole enne, kui vaibad poliitilistel põhjustel Meka poole pöörati. Vaata seda. Uuri algset informatsiooni ja selle ühenduse ilu, mida prohvet teil luua soovitas... mitte üksnes araablastega. Mida sina teha saad? Sa võid palvetada! Sa oled võimas. Sa oled mõõtmatult tugev. Sa oled osa lahendusest. Oo, siin on ka teisi, keda ma ei maininud ning ma kutsun ka teid selles loetelus osalema. Ma mainisin ainult suuremaid religioosseid uske siin planeedil.

Kryoni poordumine moslemite pooole. Markisin varviliselt ara mulle huvitavalt kolanud kohad selles tsitaadid.

Tsiteerin: :
Lõpetuseks teen ma teile ülevaate sellest, kes valgustöötegija tegelikult on. Lubage ma maalin veel kord teile pildi sellest, kes on valgustöötaja sellel planeedil. Kujutle koos minuga - seal seisavad naine ja mees. Vaata neid. Nad ei näi kui hiiglasuured vaimsed olendid, kas pole? Nad tunduvad olevat tavalised, keskpärased. Kui aga pilgu nende sise-ellu pöörad, leiad midagi, mis oli omane kõikidele meistritele. Need valgustöötajad on tasakaalus. See on esimene asi, mille järgi nad ära tunned ... nad on tasakaalus. Nad on niivõrd tasakaalus, et sa tahad nende juures olla. Oled sa kunagi kohanud kedagi, kellega sa lihtsalt tahad koos olla? Sa lihtsalt tahad temaga jalutada. See on nii sellepärast, et ta ei arvusta sind; tal on sisemine ilu ja ta kuulab, kui sa räägid. Tema jutt on kohane ning elutark. Ta ei arvusta kedagi ega heida kellegi üle nalja. Draamad ei ümbritse teda. Teda ümbritseb kiirgus, mida sa tajud. Selles on rõõm. Niisugune on valgustöötaja. Ja see ei tulnud kergesti; teie hõivatud tsivilisatsiooni jaoks ei ole see loomulik ning selleks on vaja aktiveeritud DNA-d. On veel üks ütlus tema kohta - "Inimolend, kes teeb endaga vaimset tööd."

Tasakaal.. rahu.. koik see, mida opetab Koraan.. Koraanis on oeldud et moslemid on tasakaalukas rahvas. Moslemid tahendab tolkes rahumeelsed. Koik need kirjeldused, kuidas Kryon on kirjeldanud "valgustootajat", sobivad suureparaselt kirjeldama inimesi, kes jargivad Jumala sonumit Koraanis...

ja siis veel see:
Tsiteerin: :
Teid asetati Maa peale, kus teie ümber tegutseb pimedatest pimedaim ja heledatest heledaim energia. Kuidas te selles oma hinge juhtida kavatsete? Niisugustes tingimustes veedad sa kogu elu. See on duaalsus. See on tükike pimedust, mis sind taga ajab. See on teadvus, mille üle te kõik nalja heidate ja mis sunnib teid igasuguseid asju tegema. Valgustöötaja jaoks on see küsimus lahendatud. Ta tasakaalustas selle. Ta on oma keskmes. Niisugune on valgustöötaja.

Ta seisab sirgelt, kuigi ei pruugi kasvult pikk olla. Ta pale näib suurem, kui see tegelikult on. Niisugune on valgustöötaja. Ta on endas kindel, kuid mitte ennast täis. Selline on valgustöötaja. Ta vaatab sind kaastundlikult. Ta hoolib sinust vaatamata sellele, kes sa oled, kuidas välja näed või kus sa olnud oled. Selline on Valgustöötaja. Võibolla kõlab see nagu kaja mõnelt suurmeistrilt, keda sa järginud oled? Kas see kõlab Buda või Kristuse moodi, ehk hoopis prohvet Muhammedi moodi? Peaks kõlama küll, sest niisugused on selle planeedi meistrite omadused.

Tsiteerin: :
Lugejaskond ja kuulajaskond, kõik need, kes leiavad hetke nende asjadele uurimiseks, on kaasatud järgnevasse õnnistusse - õnnistatud on inimesed, kes on enese arendamise oma eesmärgiks seadnud... et teada rohkem sellest vibratsioonitasemest, kus nad kosmoses on. Ärge lahkuge siit küsimustega, kuidas seda kõike teha. Lihtsalt tehke. Istu Vaimu ette ja esita küsimus: „Jumal, ütle mulle, mis see on, mida ma teadma peaksin?” Seejärel eelda vastust ning liigu edasi selles peituva kõiksuse tarkusega. Nimeta seda kuidas soovid. Sa pead lihtsalt suutma algust teha ning ülejäänu lisab Jumal siis, kui sa oma pühal teekonnal edasi sammud.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Kryon - sõnum moslemitele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon - sõnum moslemitele   Kryon - sõnum moslemitele Icon_minitimeLaup Jan 31, 2009 4:42 am

Mulle meeldis jus see lause
Tsiteerin: :
Mine välja ja ühenda Araabia hõimud ning anna neile Iisraeli Jumal.
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

Kryon - sõnum moslemitele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon - sõnum moslemitele   Kryon - sõnum moslemitele Icon_minitimeNelj Veeb 19, 2009 7:22 pm

kas hõimude ühendamise mõte koraanis ka esineb, teab keegi?
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kryon - sõnum moslemitele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon - sõnum moslemitele   Kryon - sõnum moslemitele Icon_minitimeReede Veeb 20, 2009 1:35 am

Ei ole Koraanis sellist kohta taheldanud.. Aga valistada selle olemasolu ei saa.
Samas sellega ju Muhammad pohimotteliselt tegeles - ta yhendas araablaste hoimud ja kutsus nad Jumala juurde..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kryon - sõnum moslemitele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kryon - sõnum moslemitele   Kryon - sõnum moslemitele Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kryon - sõnum moslemitele
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kryon-Lee Carroll
» Vanad kirjutised.. kuidas tolkimise labi sonum kaob

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Tänapäevased õpetajad ja nende õpetused-
Hüppa: