Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi   Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 04, 2010 12:12 pm

Mul oli ikkagi õigus, et me näeme üht ja sama asja väga väga erinevatest vaatenurkadest (sina näed minu väited ebanormaalsest küljest, kuigi see minu jaoks üldse nii ei ole, ja mina näen sind ohverdajana, kuigi see sinu enda jaoks üldse nii ei ole) Smile Ma saan suurepäraselt aru sinu vaatenurgast, sest olen ka ise seal olnud ja seetõttu saan ka suurepäraselt aru, miks minu väited sulle vastikud tunduvad Smile Kuid kui sa suudaksid veidi laiendada seda, mida ma väidan, ja rohkem tarbimiselt elu elamise peale üle tulla, siis ehk mõistaksid sa mind ka, mida ma öelda tahan Smile Ehk siis ei pea ma üldse silmas mingi toote tarbimist, vaid pigem kasutasin seda sinu toodud näitena. Kui mina ise oleksin näite esimesena toonud, oleksin ma kasutanud midagi umbes selle laadset, et näiteks kui ma olen otsustanud lapsena, et minust saab astronaut, siis teen ma niikaua tööd ja õpin, kuni minust see ükskord saab Smile See ei kõla enam üldse nii ärahellitatult, mis? Very Happy Me lihtsalt kasutasime näidet, mis meile mõlemale ei sobinud - sellest siis ka ebakõla.

Mis puutub tarbimisse, siis olen ma sinuga vägagi ühtmeelt. Planeedi kurnamine/liigtarbimine ei peaks kellelegi rõõmu valmistama - ometi ei saa mina iial teha ennast ülbelt ja ninakalt kohtunikuks selle inimese üle, kes on otsustanud sellest rõõmu tunda. Ma ei ole siin maailmas selleks, et teistele nende külgi nina alla hõõruda, millega MINA ei nõustu. Milleks enda närve süüa?

See, mida sina nimetad fantastikaks, ONGI fantastika Very Happy Aga mitte selle sõna ulmelises tähenduses ja mitte sinu jaoks (mitte halvasti öeldult), sest sina sellesse ei usu Smile Mina olen õnnelik selle üle ja minu jaoks ta toimib Very Happy Polegi midagi muud öelda Very Happy Nii see lihtsalt on.

Aga ok, olen nõus, et ei viitsi rohkem enam ajada seda rida siin Very Happy Sinule jäägu sinu tõde (sest sa tead, miks sa midagi usud) ja minule jäägu minu oma(sest ma tean, miks ma midagi usun).
Kui keegi veel sõna oleks võtnud siin, oleks ehk huvitavam olnud, aga enam mitte.


Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi   Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 04, 2010 12:27 pm

Aa, muide, kuule Smile Tahtsin ka täitsa huvi pärast küsida sult sellist asja, et kas sinu vaated kuuluvad ka mingi ühise nimetaja alla? On sul näiteks mõni eeskuju/õpetlane, keda loed, kuulad? Smile (Teiste sõnadega tahan küsida, kas sa kuulud ka mingisse religiooni, kuid minu jaoks on selle küsimuse püstitus kitsam ja kohmakam).
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi   Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 04, 2010 11:12 pm

"Kui mina ise oleksin näite esimesena toonud, oleksin ma kasutanud midagi umbes selle laadset, et näiteks kui ma olen otsustanud lapsena, et minust saab astronaut, siis teen ma niikaua tööd ja õpin, kuni minust see ükskord saab".
Jajaa....Me rääkisime üksteisest ikka vääääga mööda affraid Minu jaoks ei lähe sinu praegu toodud näide üldse selle isekuse või mitte isekuse teemasse.. Cool
Mingis mõttes saan aru, mida sa öelda tahad - see ei ole sõnastatav, mida ma silmas pean. Seega ma arvan, et saan aru.
Ei, ma ei järgi ühtegi religiooni. Minu religioon on minu süda flower Selle foorumi leidsin, sest uurin just islamit (kirjutan sellest magistritööd). Ma ei ole ühegi religiooni vastane ja ei poolda ka ühtegi. Dalai Laama tsitaat ütleb kõik Smile
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi   Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 05, 2010 12:31 pm

Väga põnev Smile Isiklikult usun ja olen kogenud ka, et süda ongi kõige adekvaatsemaks ja õigemaks "religiooni" allikaks Smile Kui ma sellega vastuollu lähen, siis kes ma üldse olen ja miks ma siin olen... scratch lol!
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi   Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 05, 2010 9:30 pm

ladyanthro kirjutas:
Aga huvitav oleks teada, mida sa teed kui tegu ära tehes teed kellelegi teisele väga liiga, aga tegemata jättes astud vastu iseenda egole ja seetõttu saad haiget (midagi enamat sellest ei juhtu)?
Ma ei pea arvestama teisega, kes minult ootab, enda jaoks sobiliku käitumist. Sellisel juhul teine surub oma tahet minule peale.
Parem ajada iseenda rida ja kui keegi heiget saab selle tagajärjel, siis kahju küll, kuid see on see tema enda probleem. Mitte minu.
Muidugi, on üks võimalus ka see, et inimene teeb teisele haiget selle pärast, et ise hästi tunda ... siis see on minu jaoks vastuvõetamatu.
Aga kui ma teen kellegile haiget selle pärast, et ma olen nagu olen, siis see ei ole enam minu probleem.

Muide, haiget saab teha inimesele ainult tema ise. Kui ta loodab või ootab või eeldab teiselt enda jaoks sobiliku käitumist.
Ka solvumine on selle tagajärg, et inimene oma saamahimus tahab, et teine käituks tema soovidele vastavalt ja kui teine seda ei saa teha, siis solvutakse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi   Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 05, 2010 10:13 pm

On ka neid inimesi, kes ei eelda teistelt enda suhtes head käitumist, sest nad on harjunud inimese üleüldise olemusega.
Mina arvestaksin ka teistega. Kui ikka mul seda konkreetset asja või tegu vaja ei ole, ainult ego toidaks, aga ma näen selgelt, et kellelgi teisel on seda hädasti vaja, siis on minu jaoks iseenesestmõistetav, et ma arvestan temaga. Näiteks kui pakutakse võimalust nö haltuurat teha ja selle eest raha saada. Mina tahaksin seda raha, et niisama ära kulutada, aga tean, et töökaaslane vajaks seda raha, sest tal on kaks last ja söövad pea ainult makarone - minu jaoks ei oleks probleemigi - selge, et see tööots on tema jaoks. Ma arvan, et see oleks mu mõtte illustreerimiseks hea näide.
"Parem ajada iseenda rida ja kui keegi heiget saab selle tagajärjel, siis kahju küll, kuid see on see tema enda probleem. Mitte minu". Tõsi. Minu jaoks üldiselt õige suhtumine, aga ometi väga libedal jääl laveerimine. Shocked
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi   Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi..
» Abraham Hicks, Jeesus, vaba tahe
» Abraham-Hicks - tervis&haige olek..
» VF; Mille jargi valida kanamune?
» VF: Kes on sonumitooja? (kriteerium Koraani jargi)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Tänapäevased õpetajad ja nende õpetused-
Hüppa: