Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Abraham-Hicks - tervis&haige olek..

Go down 
3 posters
AutorTeade
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Empty
PostitaminePealkiri: Abraham-Hicks - tervis&haige olek..   Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Icon_minitimeReede Mai 01, 2009 1:39 am

Arutasin siin endamisi et kuhu postitada.. kas siia voi tervise rubriiki.. aga paneks siiski siia, kus juba Hicksist natuke juttu on..

Motlesin siin Hicksi videote peale mingil ajal jalle.. point siis selles, et Hicksi jargi haige olek on selle tulemus kui inimene vibreerib teatud sagedusel. Ja sellele sagedusele viib muu hulgas ka naiteks stress jm olek, milles inimene ei tunne end hasti. Ehk siis haigus kui manifesteerunud ebameeldivad tunded.. Kuskil peab ju olema valjund ka stressile..

Terveks saamiseks piisab, kui tosta vibratsioonide sagedust. Ehk siis meeldivad tunded. Hicks soovitad selleks teha mida iganes, et votta tahelepanu eemale haigusest ja keskenduda tervisele Wink Mainis, et kui muud teha ei anna, siis pyya kasvoi keskenduda voodi pehmuse nautimisele.

Eriti huvitav mote oli see, kus ta vaitis, et arstide vaide nagu "kui avastame haiguse selle varajases staadiumis, on seda kergem ara hoida", ei pidavat vaga paika pidama ja tegelikkus vastaks pigem selliselt: "Kui avastame haiguse selle varajases staadiumis, siis oma tahelepanuga sellele on meil paris hea voimalus et sellest kujuneb valja korralik haigus"..

Samuti vaitis ta et haigus pidi just erilise hoo sisse saama hetkel, mil arst paneb diagnoosi ..

Seda olen kyll taheldanud ,et mida rohkem arstide vahet joosta,seda tihemini selleks vajadus tekib. Siin inglismaal (pole kindel kuidas eestis lood on), kutsutakse naisterahvaid iga 5 aasta jarel emakakaela vahi testile, kus siis voetakse rakuproov, mida uuritakse-puuritakse.. Eesmark leida haigus paris varajases staadiumis.. Maletan kui esimesel korral sinna laksin (no saadeti ikka hea mitu kirja koju et on vaja jms. tol ajal veel nati usaldasin arste Smile ), siis parast proovi votmist tekkis vaga vaga selge & tugev sisetunne et kui seda nalja regulaarselt jatkata, ei siis emakakaela vahk ka kaugel pole.. Ise veel imestasin selle tunde yle, et huvitav millest see tuleb.. Aga otsustasin et enam rohkem selles mangus kaasa ei loo (lihtsalt- sisetunde vastu tootamisel olen alati jamadesse sattunud ja selle jargi kaies alati head tulemused olnud).. Nyyd Abraham-Hicksi videosid kuulates sai paris selgeks, et mu sisetundel oli jalle oigus olnud.. Vahile regulaarselt tahelepanu pooramine on selle justkui oma ellu kutsumine..

Yks Hicksi videotest raakis sellest, kuidas terve mees oli lainud haiglasse uuringutele. Tahtis aidata kaasa mingi haiguse uurimistoos, kus uuriti nii terveid kui haigeid.. uuringutel kaies sai ta paris palju infot selle haiguse kohta, talle sai selgeks kui toenaoline on see haigus saada, symptomid jms. 3 kuu parast leiti mehelt seesama haigus.. Juhus? Voi kylgetombeseadus, mis toimib..

Samas kui inimene on positiivses olekus, tunneb end hasti, kuulab oma intuitsiooni, siis on ta terve.. Toitumine, mis on tervise seisukohalt vaga tahtis.. Hakkasin praegu just motlema, et ajal mil ma olen heas tujus ja enese& eluga rahul, tikub toitumine olema kah parem & tervislikum. Kuidagi kasi ei tousegi rampstoidu poole.

Enda pealt vaatan et sellest ajast peale kui Hicksi videosid olen hakanud uurima, on tervis ikka paris heaks lainud Wink Uskumatult lahe Wink Talv ilma gripita - mis voiks olla parem Wink peavalud on nii harvaks jaanud ja need mis ongi, kaovad vahel umbes poole tunniga (suht ruttu parast seda kui olen pyydnud endale parema tuju tekitada Wink ).. Yhel hommikul arkasin valusa kurguga yles, pool paeva oli paris vastik olla.. siis tuli Hicksi opetusd meelde, hakkasin jallegi oma enesetunnet paremaks muutma ja nii uskumatu kui see ka poleks -5 min hiljem oli see kadunud.. Hihii Wink ja viimasel ajal on silmanagemine hakanud jalle paremuse poole liikuma (umbes aasta tagasi sain silmad -2,5 pealt -1 peale Wink ) Smile tundub et saab varsti pildi selgeks Smile
Tagasi üles Go down
Kadri

Kadri


Postituste arv : 124
Join date : 31/08/2008
Asukoht : Dublin

Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abraham-Hicks - tervis&haige olek..   Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Icon_minitimePüh Mai 03, 2009 4:22 am

vaga meeldiv idee siin kirjas! Very Happy
Muideks silmanagemise kohta olen kuulnud et umbes 40-ndateks aastateks laheb see iseeenesest nulli, millest voib hakata plussi minema. seega kannatust! Laughing
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abraham-Hicks - tervis&haige olek..   Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Icon_minitimePüh Mai 03, 2009 11:48 am

nojah Smile voib muidugi oodata ka kuni 40 saab Smile aga ma ise leian, et hea silmanagemine on seda vaart et see juba varem tagasi saada Smile Ja veel yks hea asi - kui saad pihta kuidas seda korda teha, siis pole vanas eas vaja plussi ka karta Wink

ja oma suguvosa prillikandjate pealt vaatan et ei lahe midagi 40-ndaks nulli.. 50ndaks ka ei lahe, kui ennast ei muuda Wink

samas kui sa muidugi usud, et selleks ajaks laheb, siis see usk on edasiviiv joud..
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abraham-Hicks - tervis&haige olek..   Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Icon_minitimeTeis Mai 05, 2009 12:04 am

See on tegelemine ainult tagajärgedega.
Mitte põhjustega.
Näiteks kurguvalu tähendab seda, et keegi kägistab inimese tahet.
Ja mingi vibratsiooni tõstmine tähendab ainult põhjuse peitmist.

Palavik aga lihtsalt tähendab, et käib negatiivsuse põletamine.
Mäletan viimast korda kui mul oli palavik. See oli väga lahe kogemus.
Ma ei tea kui kõrge mul palavik oli, kuid ma ise pakun, et ligi 40.
Ma pidin siis ka ööbima hotellis. Ma värisesin üle kere. Tuppa astudes hakkasin riidest lahti võtma ja mul oli metsikult külm. Pugesin teki alla. Kui ma ennast liigutasin ja teki alla tekkis nagu rohkem õhku, siis hakkasin uuesti ülekere värisema.
Mingi aeg tukastasin, kuid siis ärkasin uuesti üles. Olin läbimärg higist. Kuid samas ma tundsin, et ma olen osaliselt oma kehast väljas ja jälgin ennast kõrvalt. Eriti imestama pani mind see, et ma ei suutnud mõelda mitte ühtegi negatiivset mõttet. Ma sundisin seda osa mis oli veel minus mõtlema igasuguseid negatiivseid asju, kuid see ei õnnestunud. Samal ajal ma jälgisin ennast suure huviga kõrvalt. Ja hommikuks oli palavik kadunud.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abraham-Hicks - tervis&haige olek..   Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Icon_minitimeTeis Mai 05, 2009 2:46 pm

Tsiteerin: :
Ja mingi vibratsiooni tõstmine tähendab ainult põhjuse peitmist.

kui lahtuda sellisest loogikast et
terve inimene vibreerib teatud sagedusel
ja haige inimene teistsugusel

siis haiguse pohjus on lihtsalt teatud lainel pysimise fyysiline tagajarg.

siis seega milleks tuhnida pohjustes (mille peale motlemine hoiabki vibratsiooni samal sagedusel edasi, luues samasarnaseid olukordi tulvikku), kui on voimalik liikuda lihtsalt heaolu suunas ja koik muu jatta seljataha Wink Ja teades et kui suudame pysida lainel, kus meil on hea olla, pysib vibratsioon korge ja seega haiguse kohalolek on selles vibratsioonis voimatu??

ma ei vaidle vastu, et kurguhadad voivad olla seotud tahtega&tahtejouga. Ja naiteks viha tostab vererohku jms. Aga point on selles, et kui saame aru, et me tegelikult oleme vabad ja mitte keegi ei saa meie tahet alla suruda (tahe, see on ju peas kinni, motlemise asi) kui me seda ise ei luba, siis kaob kurgul ara pohjus valutada Smile

inimese loomulik olek on olla terve ja haigus on lihtsalt selle tulemus kui inimene kaitub oma loomulike instinktide vastaselt.. Ehk siis osutab vastupanu tervisele Wink Loomulikkusest on lihtsam pysida terve kui jaada haigeks.. Ent moned inimesed on haige olekut nii kaua praktiseerinud, et ei oska olla terved.. Wink
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abraham-Hicks - tervis&haige olek..   Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Icon_minitimeTeis Mai 05, 2009 6:36 pm

Kui põhjustega ei tegelta, siis jääb lihtsalt uks lahti ja kuskil kõrgematel nii öelda tasanditel leidub ka neid kes võivad no kas või avatud uksest sisse astuda ja inimese tahet hakkata kägistama ja siis on jällegi kurk haige ja kui enda vibratsioone jälle tõsta siis kordub see üha uuesti ja uuesti.
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abraham-Hicks - tervis&haige olek..   Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Icon_minitimeTeis Mai 05, 2009 6:39 pm

Läbi kurgu ja kõri on seotud oma hääle välja ütlemise ja oma vaba tahte väljendamisega.
Haigeks jääb se piirkod siis kui üritatakse inimese vaba tahte väljendamist piirata või takistada.

Selg on otseselt tahtega seotud. Kui selg valutab siis keegi istub piltlikult kukkil ja üritatakse tahet murda.

Vaks vahet, et kas murtakse või lämmatatakse tahet.

Ja üldse ma kahtlen kas midagi saab üldse enne tõsta kui ei ole põhjus selgeks tehtud.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abraham-Hicks - tervis&haige olek..   Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Icon_minitimeKolm Mai 06, 2009 6:10 pm

Tsiteerin: :
Ja üldse ma kahtlen kas midagi saab üldse enne tõsta kui ei ole põhjus selgeks tehtud

minu kogemused naitavad et saab Smile jupikaupa ja tasapisi.. hyppeliselt ei saa et max miinimumist hops max maksimumi.. Vaid just nii nagu Hicks kirjeldanud: otsida see mote, mille motlemine annab veidike kergendust.. Ja siis sellelt uuelt kohalt otsida jargmine mote, mis tekitab natuke kergema&parema tunde jne jne. kuni lopuks jaab jargi puhas room, tanutunne & positiivsus Smile

aga maru raske on algust teha sellega, eriti kui oled harjunud teatud viisil teatud olukordades motlema Smile Ja tihtipeale on lihtsam moelda syngemaid motteid kui natuke helgemaid, vaatamata sellele et helgemate motete motlemine enesetunde paremaks teeb Smile Aga kui sellest helgemast mottest veidi vaevoimuga kinni hoida, siis tuleb sellelaadseid motteid juurde ja juurde ja juurde.. seesamane kylgetombeseadus tootab taielikult Wink
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abraham-Hicks - tervis&haige olek..   Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Icon_minitimeNelj Mai 07, 2009 9:04 pm

Siiri kirjutas:
Aga kui sellest helgemast mottest veidi vaevoimuga kinni hoida, siis tuleb sellelaadseid motteid juurde ja juurde ja juurde.. seesamane kylgetombeseadus tootab taielikult Wink
Mis mina külgetõmbe seadusest arvan - https://islamifoorum.forum.co.ee/tanapaevased-opetajad-ja-nende-opetused-f16/kylgetombeseadus-miks-me-siia-ilma-syndisime-abraham-hicks-jargi-t277-15.htm#2247
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abraham-Hicks - tervis&haige olek..   Abraham-Hicks - tervis&haige olek.. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Abraham-Hicks - tervis&haige olek..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Abraham Hicks, Jeesus, vaba tahe
» Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi..
» "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal
» VF: Meie kaitumine ja tervis
» Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Tänapäevased õpetajad ja nende õpetused-
Hüppa: