Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal

Go down 
3 posters
AutorTeade
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeEsm Sept 01, 2008 1:24 am

https://www.youtube.com/watch?v=CFp-iPSPplE

Abraham: The Secret Behind "The Secret"-Esther & Jerry Hicks

Raagib natuke filmi "The secret" Tegemisest. Filmi "The secret" enda alguse leiab siit:

https://www.youtube.com/watch?v=_b1GKGWJbE8


Viimati muutis seda Siiri (Esm Sept 01, 2008 11:43 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeEsm Sept 01, 2008 1:57 am

Siin on moned huvitavad videod samal teemal. Vaga loogiline arusaadav ja motlemapanev. Selgitab naiteks ara, kuidas negatiivne mote tombab ligi samasarnaseid ja kuidas see seab meid negatiivsuse lainele jne Ponevalt raagib igastahes. kes viitsib labi vaadata, kommenteerige!


https://www.youtube.com/watch?v=RTb6mKAwftA&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=lmRep5MXsB0&feature=related
http://uk.youtube.com/watch?v=Mu3j1ztEyKs
http://uk.youtube.com/watch?v=sb749f30Z8w
http://uk.youtube.com/watch?v=gdXyEEE5OVA

Kommenteerin monda videot natuke:

3. video raagib surmast ja sellest mis saab parast seda. Huvitavad motted..
4.osa. huvitav markus selle kohta, milline on meie valik: you can co willingly or not Very Happy If you go willingly you feel wonderful, if you go unwillingly you feel awful
5. osa: ask and it's given. Selgitab lahti seda vaikest lausejuppi. kumab labi mote et ainus pohjus,miks me ei saa mida tahame, on see, et me ise hoiame end tagasi parast soovide esitamist. Ehk siis me kysime ja parast ise ei lase endale anda (naiteks soovid saada rohkem raha ja sie samal ajal vingud, kuidas raha on vahe..) ja seetottu tunneme end halvasti.. Ja see halb enesetunne on taielikult meie eneste tekitatud
* Nothing is more important than I feel good - ponev mote jallegi Very Happy
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeEsm Sept 01, 2008 12:19 pm

http://whatanicewebsite.com/faces/cymatic.mov

Sellelt videolt on naha, kuidas muusikahelid muudavad vibratsioone. Ponev vaadata kuidas erinevad helikorgused muudavad vibreerides liiva mustrit..

Inglise keelsed kommentaarid videole:
You will need QuickTime or something that will view these files on your computer. QuickTime is available for Mac and Windows and is available for download.

It shows sand and lycopodium vibrating into static and dynamic patterns with varying frequencies of audio tones introduced to it, and is set up so that the grains could be viewed in the reaction to the vibration introduced to it. This was first done by Dr. Hans Jenny in the late 50's (I think), and it is absolutely fascinating to watch. This is the viewable formation of patterns in vibration. Some of these formations are outstanding and beautiful to view in motion, as sound makes them do a multifaceted geometric dance

Vibration is a viewable thing as is shown in this movie. Vibration has been said to affect the DNA within us. This visual and moving display of sound in vibration clearly displays how sound vibration affects matter in the display of the beautiful undulation of patterns. Emotion is a powerful vibration within our being, as are our thoughts and our dreams. I ask that you consider that it affects everything, and that includes all life, its formation and growth as all of these events affect DNA, which is the intelligence of all physical life and formation.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeTeis Sept 02, 2008 1:36 am

http://uk.youtube.com/watch?v=uAIQ46MCuTM&feature=related
Filmist the secret valjaloigatud kaadrid. Pohiliselt kaib jutt energia & sageduse kohta.. Fyysikast veidi juttu ka Very Happy


Follow Your Bliss:
http://uk.youtube.com/watch?v=q2YZ_hHExwo&feature=related
*iga inimene on oma motete kontrollija - meie valik, milliseid motteid moelda ja mis see endaga kaasa toob..
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeTeis Sept 02, 2008 8:20 pm

Väga huvitav on jälgida seda, kuidas järjest enam ja enam inimesi hakkab muutuma ja aru saama sellest, milles tegelikult kogu asi seisneb universumis ja meie endi eludes ning kuidas nad selle enda jaoks avastavad. Lausa müstika!

Mulle jäi selle naise jutust meelde, kuidas ta rääkis, et selleks, et me end hästi tunneksime ja selleks, et me saavutaksime vaimse arengu protsessi, tuleb meil minna kaasa üldise elu-süsteemiga, mis meid haarab siis nagu jõgi. Olen ise kogenud, et kui sellest aru saada ja kui see tõdemus tuleb südamesse, et teisiti ei saagi elada, siis on võimatu tagasi pöörduda. "Ei saa olla vähem, kui me juba oleme," eks?

Millegipärast kõlab väga loogiliselt see, et me tõmbame endale ise ju negatiivset ligi, kui me sellest pidevalt heietame ja seda soodustame oma vingumise ja kurtmisega. Ma ei ole küll täiesti veendunud, et see nii ka tõesti on, aga seda pean ma küll ütlema, et sellest ajast, kui olen hakanud neid meetodeid enda peal katsetama (ühe raamatu mõjul) ja püüdma aina enam ja enam ennast ümber kasvatada, olen tundnud negatiivseid emotsioone järjest vähem ja vähem iga päevaga. Vihaseks ma ikka saan vahel tongue kuid see-eest solvunud ei ole ma enam ma ei tea mis ajast (ja, oi, milline solvuja ma olin kõige peale alati Razz ) ning kurbust ei ole ma ka enam tundnud. Ühesõnaga iva on selles, et asjad tunduvad toimivat elus. See on rohkem kui hämmastav. Mida ma ei suuda aga haarata, on ütlus "You get what you ask". Segadusse ajab see, kui vaadata koraani, siis seal on värsse, mis hoiatavad inimesi maise vara himustamise eest ning keskenduda pigem ikkagi pärastisele elule ning samas on meile öeldud, et meile ei ole keelatud maised hüved ja me võime neid nautida. Ok - naudime. Kuid kas saab alati väita seda, et me oleme suutelised saavutama siin maa peal, mida iganes me tahame, kui vaid elus paika pandud reegleid järgima? Ehk siis reegleid, mille Jumal meile loonud on? Mulle toodi näide selle kohta, et isegi halvad iniesed on suutelised oma õelad teod ellu viima kõrgete ambitsioonide tõttu, kuid see peab tähendama, et elu-süsteem (jõgi) hõlmab ka kurjust. Mida teie arvate? Kas hõlmab? Või on ikkagi kurjus see, mis on just taoline, mis püüab sellest jõest end välja pushida ja oma teed minna (mispuhul tavainimesed end selle tulemusel halvasti pidavat hakkama tundma)? Sest kui ka halvad saavad oma suured soovid teoks teha, siis tähendab, et nad on teatud reeglitest kinni pidanud, mis seda võimaldavad. Samas kaoses reegleid ei ole, eks? Ja väljaspool süsteemi on ju kaos. Inimene, kes püüab väljaspool süsteemi toime tulla elades elule vastu, peab paratamatult toime tulema kaosega.

Igatahes, andke teada, mis arvate Very Happy
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeTeis Sept 02, 2008 8:25 pm

Ühesõnaga need mõtted ei ole mul veel päris välja kujunenud ja ma mõtlen selle kõige peale veel ise ka, aga igal juhul väga mõtlemapanev video ja mõtlemapanevad mõtted Very Happy Mind ikka nii hämmastab ja RÕÕMUSTAB, kuidas aina rohkem inimesi elumüsteeriumitele jälile saavad ning mõistavad, kuidas elama peab Smile
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeKolm Sept 03, 2008 1:28 pm

Teretulemast foorumisse!
Vaga huvitavad motted sul

Tsiteerin: :
Segadusse ajab see, kui vaadata koraani, siis seal on värsse, mis hoiatavad inimesi maise vara himustamise eest ning keskenduda pigem ikkagi pärastisele elule ning samas on meile öeldud, et meile ei ole keelatud maised hüved ja me võime neid nautida. Ok - naudime.


"...Some people would say: 'Our Lord, give us of this world,' while having no share in the Hereafter." (2:200)

"The life of this world is no more than illusion and vanity, while the abode of the Hereafter is far better for the righteous. Do you not understand?!" (6:32)

"Anyone who seeks the materials of this world should know that GOD possesses both the materials of this world and the Hereafter. GOD is Hearer, Seer." (4:134)

"Others would say: 'Our Lord, grant us good things in this world, and good in the Hereafter, and spare us the retribution of Hell. These will receive the share they have earned. GOD is most efficient in reckoning." (2:201-202)


Ma arvan et ehk need ylaltoodud varsid tooovad selgust sinu segadusele. Nipp on selles, et keskenduma ei peaks ainult maisele, vaid pyydlema molemas suunas. Ehk siis paluma haid asju siin maamuna peal, ning samuti arendama end vaimselt labi heategevuse, heade tegude, Jumalaga suhtlemise jne meetodite, mida Jumal on Koraanis meile kirjeldanud.

Mis puutub kurjusesse ,siis see maailm on sedasi yles ehitatud, et ikkagi suunab meid arenema. Kui teeme kurja, siis sellega kaasnevad teatud oppetunnid, mis meid suunavad tagasi headuse teele. Kui neid ignoreerime, siis paratamatult varem voi hiljem saadame end seelabi hukatusse. Kui mitte selles elus, siis jargmises. Pealegi kurjategijad on pidevalt hirmul affraid .. Nad kardavad oma turvalisuse ja teab mis veel mille parast Suspect . Valiselt ehk ei saa arugi, seesmiselt aga toimub neis nii mondagi. Elu on sellisena loodud et me voime siin teha koike, mida soovime. Ja seadused on sellised et kuriteod saavad sellega vordvaarse karistuse, heateod 10 kordse tasu.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeKolm Sept 03, 2008 2:51 pm

Siiri kirjutas:

"Anyone who seeks the materials of this world should know that GOD possesses both the materials of this world and the Hereafter. GOD is Hearer, Seer." (4:134)



See on jällegi üks värss koraanist, mis mõtlema paneb ja suht-koht ütleb ka kõik ära tegelikult. Eks ta vist nii olegi mõeldud, ma ise kaldun ka seda arvama, et tuleb olla tänulik sellega, mis meil on (ehk siis mitte vihane olla selle üle, et meil mõnda asja pole), samas juurde paluda (tervist ja heaolu me ju ometi palume Jumalalt) ning mitte liigselt asjadesse kiinduda, kuna see kallutab meid juba selle kõige suurema patu poole. Jumal ei ole meile keelanud ju paluda Temalt, eks Smile Vastupidi, ta innustab meid seda tegema, samas manitsedes, et me küsiksime ainult Temalt, sest ainult Tema on ju ka võimeline meile andma.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeKolm Sept 03, 2008 8:46 pm

http://uk.youtube.com/watch?v=gP6_vphq2QY

veel yks seeriast abraham-hicks. selgitab kuidagi eriti selgelt, mis juhtub siis, kui saadame teele palve. Ja kuidas me ise oma palved tyhistame voi oigemini tekitame sisse vahe oma soovile ja selle saamisele kysimusega "Kus see siis on?" . Kogu loo point on selles, et kui midagi paluda, siis tuleb jaada uskuma et see tuleb. Voi yldse oma palve unustada. Siis hakkavad asjad alles toimima. Kuna me ise ei suru omapalve taitmisele vastu..
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeTeis Sept 16, 2008 1:18 am

Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeKolm Sept 24, 2008 11:14 am

https://www.youtube.com/watch?v=VWEuAWjG6do

A H video teemal "suhted" et miks paljud suhted ei toimi (lapsevanem+laps, abikaasad jne), millest tulevad sisse lahkhelid ja tylid. omaparane nurk asjale antud aga jargi motlema hakates - omad kogemused naitavad et tapselt nii ongi Wink lihtsalt varem ei osanud neid kogemusi sonastada..
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeEsm Sept 29, 2008 4:58 pm

https://www.youtube.com/watch?v=QPvzu60QUss&NR=1

preestrist psyhholoogiks. Yks vestlus mehega, kes tahtis hakata preestriks, siis muutus ateistiks ja lopuks oppis psyhholoogiks. raagivad Jumalast egost jne.


>>>>>>>>>>>>>>
https://www.youtube.com/watch?v=gboQ0d7q8WI&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=bDOPHNfVGUA

kuidas yks tegelane igavusest suitsetama hakkas. misasi see "pot" on? kanep? motteid selle suitsetamise teemal Abraham-Hicksilt..
minu korva tabas see, et meditatsioon viib samasse kohta Smile
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeEsm Sept 29, 2008 5:44 pm

Siiri kirjutas:
misasi see "pot" on? kanep?
jep Smile
kõik öeldi välja lõpus: kui ma seda teen ja see mulle hästi mõjub ja ma ka tunnen, et see õige on, siis mind ei peaks huvitama rats ass ka mida keegi arvata suvatseb.

kanep mõjub indiviiditi erinevalt. kui muidu suund sirge on, siis on hästi. neil, kel kõver on, neil võib jah igasuguseid asju juhtuda. no mis igasuguseid - skisofreenia nt.
kanep võimendab olemasolevat. kui on suund paigas, näed seda paremini - seostad. kui aga maailmapilt ikka väga valesti on, siis võimendad seda. kuna kanep üldiselt suurendab mõtte töö mahtu (kasvõi aeg, mil sellega tegeletakse on pikem), siis mõjub ta hästi ikka. saab ka ennast haigustest terveks mõelda, ilma kanepitagi.

loomulikult ei anna kanep sellist mõtte tegevust suurendavat efekti kui tegeleda päevad läbi nt teleka vaatmise (just see odav meelelahutuslik osa; mitte teadussaated ja loodus- loomasaated - need just vastupidi on kanepit tarvitades eriti huvitavad ja ... sügavad) või arvutimängudega - nt ülirealistliku arvutigraafikaga mäng
Tsiteerin: :
“Grand Theft Auto” seeriad annavad mängijale võimaluse kehastuda kurjategijaks, võita punkte autosid varastades, oma rivaale mõrvates, politseinikke tappes, jalakäijaid alla ajades ja isegi pesapalli kurikaga prostituute tappes, et neile ei peaks saadu/võetu eest maksma. Lühidalt: see on mäng, mis kiidab takka kuritegevusele ja lubab mängijatel fantaseerida lõpututes barbaarsustes kaasa löömisest. .
tsitaat SIIT artiklist
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitimeReede Okt 17, 2008 1:25 pm

https://www.youtube.com/watch?v=XPHzCOk8Kxs

Aabrahami motted finantskriisist, mis praegu aktuaalne teema Wink kokkuvotteks soovitab ta mitte syydistada iseenda rahalistes probleemides teisi, vaid tegutseda selle nimel et ise hakkama saaks ja keskenduda oma soovidele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Empty
PostitaminePealkiri: Re: "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal   "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Abraham Hicks, Jeesus, vaba tahe
» Abraham-Hicks - tervis&haige olek..
» Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi..
» VF: "Free Minds"-millega tegu? Kas alkohol on seaduslik?
» VF: "Reedene" palve Kas on ikka reedest juttu? (ik)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Tänapäevased õpetajad ja nende õpetused-
Hüppa: