Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 VF: Kuhu poole peame suunama salat?

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: VF: Kuhu poole peame suunama salat?   VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 13, 2008 9:53 pm

tarmo kirjutas:
Hannah kirjutas:
Umbes nagu "te näete neid olevat alandlikult pühendunud oma palvusele", sest nii põlvitamine kui ka prostrate ju tähendavad mõlemad alandlikkust tõlkes (sümboolses tähenduses).
kuidas alandlikkus nt järgnevas olukorras silmaga nähtav on?:
Tsiteerin: :
Loon kontaktpalve Jumalaga mõttes
millised võiksid olla need eraldusmärgid näos (peale padja kuju Smile), mis on alandlikkuse tulemusel tekkinud, mille järgi nad ära tuntavad on?

Näo järgi on suurepäraselt võimalik aru saada, kas inimene on ülbust või alandlikkust täis. See on sama ilmselge, kui näha, kas inimene on tige või rõõmus parajasti. Alandlikkuse nägu on väga raske sõnadega kirjeldada, sellel lihtsal põhjusel, et kõik me oleme erinevad ja väljendame seda erinevalt. Aga ometi on seda alati silmaga näha.
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: VF: Kuhu poole peame suunama salat?   VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 13, 2008 10:25 pm

nägin kunagi ühte dokfilmi mingist usklike kogukonnast kuskil usas.
nagu sealmail kombeks, oli jälle üks usujuht endale kamba jüngreid kogunud ja kuulutas taevariigi lähedal olekut. et kohe tulevad ufod ja viivad meid ära paradiisi. sai päris kena pundi kokku. aeg läks, mida aga ei tulnud, oli ufod...
pidevas ootuses oldi ligi 20 aastat. siis hakkas usujuht kuulutama, et ta sai uued juhtnöörid, ufod ei tulegi, me peame ise siit dimensioonist välja saama. uks teise dimensiooni oli väga loogiline - enesetapp. nii sündiski.
suuremat osa sellest 20 aastast olid nad ise filminud. kõigil näod pidevalt särasid. alandlikult usuti kõike mida pühamees ees rääkis. eriti õnnelikud näod olid neil lahkumisinterviuudes. lust lausa vaadata. . . aga Rolling Eyes bom
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: VF: Kuhu poole peame suunama salat?   VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Icon_minitimeLaup Dets 13, 2008 11:41 pm

Alandlikkuses ei tasuks küll sellisel juhul kahelda. Seda oli neil inimestel küll ja rohkemgi. Olen isegi taoliseid inimesi näinud. Mida ma aga ei usu, on see, et alandlikkus välistaks selge mõistuse. On suurepäraselt võimalik olla alandlik ja jumalakuulekas usklik samaaegselt Smile Terroristis ütlevad ka, et võitlevad Jumala teel, ja Jumal ise näeb, et nad on tõesti pühendunud oma ülesandesse Very Happy Kas neil ka selge mõistus on, on iseasi.
Tagasi üles Go down
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: VF: Kuhu poole peame suunama salat?   VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 14, 2008 10:15 pm

Hannah kirjutas:
Hmm, tegelikult ma ei palveta nii enam. Just sellel põhjusel, et ma pole kindel, miks ma seda tegema pean. Veel enam, ma pole isegi kindel, et üldse seda tegema peab. Aga küll ma välja nuputan Very Happy
kas sellist artiklit olete lugenud?
http://www.free-minds.org/name
soovitan kõvasti aega varuda, see on päris pikk Smile aga mh on ka samal teemal arutlust
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
tarmo

tarmo


Postituste arv : 421
Join date : 27/08/2008
Ikä : 46
Asukoht : Tallinn

VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: VF: Kuhu poole peame suunama salat?   VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 17, 2008 9:25 pm

tarmo kirjutas:
kas sellist artiklit olete lugenud?
http://www.free-minds.org/name
minu arvates läheb autor oma üldistustega liiale, kuigi alguse poolse osaga olen nõus
Tagasi üles Go down
http://www.oie.ee
Sponsored content





VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: VF: Kuhu poole peame suunama salat?   VF: Kuhu poole peame suunama salat? - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
VF: Kuhu poole peame suunama salat?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» VF: S-L-W mida tahendab salat?
» salat (palve) - arusaamad 2009
» VF: SALAT - kontakt Jumalaga. Selle elemendid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Koraani seadused, käitumine :: Salat ehk Kontaktpalve-
Hüppa: