Islamifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Islamifoorum

Foorum islamiteemadel arutlemiseks
 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi..

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi..   Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 10:36 pm

Ei uju nad kuskil ringi. Kõik mõtted tulevad sinust.

No lööd haamriga vastu näppe. Oled koba. On ju negatiivne
Aga kui sa selle selgeks saad, siis enam ei löö vastu näppe Very Happy
Vägagi positiivne. Õppisid haamriga töötama ja haiget kah enam selle tööriistaga ei saa Wink

Nii on ka kõigi negatiivsete mõtetega.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi..   Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 1:58 am

ujub haamer kuskil ringi..

st ta lihtsalt on. kuskil. kui on onne, siis leiab selle, kui ei, siis ei leia Wink yhel juhul on leidmisroom + uued oskused ja teisel juhul voiks naiteks roomustada terveksjaanud sormede yle Wink hihi molemal juhul olen mina voitja Wink
Tagasi üles Go down
Raul




Postituste arv : 313
Join date : 03/09/2008
Ikä : 49

Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi..   Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Icon_minitimeEsm Apr 20, 2009 11:54 am

Siiri kirjutas:
Kylgetombeseadus ytleb: "See, mis on enda sarnane, tuleb ligi/tommatakse ligi."
Minu arust külgetõmbeseadus nii küll ei toimi. Sest miks ma peaks endale külge tõmbama seda mis mul juba on?
Näiteks, kui võtta kaks magnetit, kus on + ja - poolused ja proovida neid kahte magnetit + poolega üksteise vastu panna, siis nad ju hoopis tõukuvad üksteisest eemale. Aga + ja - poolused tõmbuvad.
Või elekter. + ja + kui ühendada, siis ei juhtu midagi aga kui + ja - ühendada siis tekkib säde/ elekter.
Planeedi seadused, ehk loodusseadused kehtivad kõigile ja kõigile kes või mis on seotud selle Planeediga.

Miks siis näiteks negatiivne inimene nagu ise tõmbab omale igasugust jama külge? Või miks siis läbinisti positiivse inimesega juhtub igasuguseid "häid" asju?
Võimalusi on palju.

Üheks võimaluseks on see, et inimene on ise silmad sulgenud ja ta elab enda loodud illusoorses maailmas, kus valitseb ainult üks poolus ja kus teine poolus ei ole oodatud.

Seega minu arust me tegelikult tõmbame endale ligi ainult vastandeid. Et õppida. Ja kui üks ja sama ikka ja jälle tuleb, siis ei ole inimene mitte midagi õppinud ja peab kordama ja kordama kuni saab selgeks. Või avab silmad.
Tagasi üles Go down
Hannah

Hannah


Postituste arv : 663
Join date : 26/08/2008

Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi..   Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Icon_minitimeNelj Mai 14, 2009 5:52 pm

Hannah kirjutas:
Tekkis selline huvitav küsimus pähe Smile Kui me kõike endale mõtetega ligi tõmbame, siis kuidas seletada sellist asja, et vahel meie suured hirmud ja pabistamised ei lähegi reaalsuseks? Kardame näiteks kohutavalt ja põeme nädalate viisi ning sisendame endale, et raudselt kukkusime eksamil läbi või raudselt kaotame nüüd kohe-kohe töö või lähme riidu selle või selle asja pärast sõbraga (ühesõnaga mida iganes) ja läheb hoopis vastupidi? Smile


Ma leidsin täna vastuse oma sellele küsimusele, mille ma ammu aega tagasi küsisin Very Happy Tegelikult oli see vastus mul kogu aeg silme all, aga täna taipasin ära Very Happy Ma sain aru, et asjad lähevad vahel vastupidi just sellepärast, et meid õpetada ja meile näidata, et ei ole vaja ette pabistada enne, kui selleks vajadust ei ole Very Happy Ehk: asjad pole kunagi nii hullud, kui nad esmapilgul paistavad! Imelik küll!! Very Happy Mul on ELU AEG niimoodi alati läinud. Mida rohkem pablan, seda kergemini välja kukub Very Happy Seega peaksin ma olema juba ammu selle peale tulnud Very Happy Aga jah....tänu ühele huvitavale kogemusele, mis minuga hiljuti juhtus, ma sellest viimaks aru saingi Very Happy Ilus õppetund.
Tagasi üles Go down
Siiri

Siiri


Postituste arv : 640
Join date : 26/08/2008
Asukoht : London

Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi..   Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Icon_minitimeNelj Mai 14, 2009 6:21 pm

jah, ongi et inimesed keskenduvad selle aja, mil saaks rahus oma elukogemust nautida, pabistamise peale. Ja umbes 99% asjadest, mille parast pabistame, ei saa iial reaalsuseks Smile

Mina olen ka juba ammu votnud omaks elustiili et kui probleemi ei ole (antud hetkel), siis ei pabista niisama. Ja kui olukord kaes, kyll siis miski lahenduse ikka leiab. Nii jaab negatiivsete tunnete tundmise aeg miinimumi ja elu hoopis teised varvid Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi..   Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi.. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kylgetombeseadus. Miks me siia ilma syndisime. Abraham-Hicks jargi..
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kust sai siia ilma kurjus?
» Abraham Hicks, Jeesus, vaba tahe
» Abraham-Hicks - tervis&haige olek..
» Sisemine Olend :) Abraham Hicksi jargi
» "The Secret"& Abraham-Hicks: Videod sel teemal

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Islamifoorum :: Üldised teemad :: Tänapäevased õpetajad ja nende õpetused-
Hüppa: